Mojím problémom je mykóza – candida. Tento problém mám 4 roky opakujúci sa v intervale 2-3 x do roka. Gynekológom mi boli predpísané rôzne druhy liekov, čípkov, ktoré nezabrali, preto mi doporučil imunologické vyšetrenie. Týmto by som Vás rada poprosila o diagnostiku a terapie.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav. Veštecky odhadujem, že príčinou vašich mikrobiálnych problémov je blízka osoba, ktorá nemá svoju imunitu pod kontrolou.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Oslabené sú ganglie pri lymfatických uzlinách, čo spôsobuje spomalenú aktivitu lymfatického systému a uzlín ohľadom mikroorganizmov v tele. Drobné ganglie poškodili mikroorganizmy.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo v poriadku, slabé miesta nie sú.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 70-80, čo je pomaly sa rozbiehajúca chorobnosť. Na stenách ciev a žíl sú povlaky. Upchanie cholesterolom na mnohých miestach. Veľa ciev a žíl napádajú nevhodné mikroorganizmy. Upchanie spôsobujú sladké múčne jedlá.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo neobkreslilo nervovú sústavu. Stupeň chorobnosti je 60-70, čo je pozvoľna sa rozbiehajúca chorobnosť. Príčina chorobnosti sú nežiaduce vírusy z prostredia krčiem, sociálnych zariadení. Prevažne od ľudí, ktorí sa nezaujímajú o svoje zdravie a alkoholikov a narkomanov.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 40, čo je počiatočný stav chorobnosti. Nedostatok lymfatického moku. Lymfatické uzliny sú zdurené a napádané mikroorganizmami.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo hormonálne žľazy v poriadku. Slabé miesto je nedostatočne silná produkcia hormónov do celého tela. Organizmus by potreboval podstatne viac.

Diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo obkreslilo celý systém trávenia a to jazyk, slinné žľazy, mozgový prívesok, žalúdok, pečeň, pankreas, tenké črevo, hrubé črevo v poriadku.

Diagnostika orgánov a častí tela: orgány sú v poriadku, slabé miesto nie je. Kyvadlo neobkreslilo svaly. Stupeň chorobnosti je 60-70, čo je pozvoľna sa rozbiehajúca chorobnosť. Vo svaloch je veľké množstvo nežiaducich mikroorganizmov. Kyvadlo neobkreslilo tukové bunky v tuku na povrchu tela. Stupeň chorobnosti je 70, čo je pozvoľna sa aktivizujúca choroba. Toxické látky z mikroorganizmov ničia niektoré oblasti tukových buniek a sú tu už geneticky nežiaduce zmeny. Zatiaľ nič akútne.

Diagnostika imunitná: celková imunita je pod hranicou minima a hrozba zlyhania imunitného systému je aktuálna. Z 5 druhov bielych krviniek sa tvoria iba 2. Detskú žľazu obsadili a zablokovali vírusy. T a B lymfocyty sú zle kódované. Imunoblasty sú chaotické. Ďalšie generujúce bunky mikroorganizmy napádajú a sú oslabené. Imunoglobíny sú málo aktívne a chaotické. Lymfatická mriežka od ústnej dutiny cez žalúdok a črevá funguje dobre. Záchytné oblasti ako mandle, nosná sliznica, koža likvidujú, čo sa dá, ale nestíhajú. Možnosť prenosu od blízkej osoby je namieste. Ochranné vstupy v pohlavných orgánoch vírusy poškodili. Ide o pošvovú žliazku a prenikajú do organizmu. Tu je vstupná brána infikovania organizmu. V organizme je príliš veľa mikroorganizmov z prostredia alkoholikov a bezdomovcov, zanedbaných spoločných ubytovní. Pokiaľ si nedáte do poriadku mikroflóru tela, tak onkologické riziká do budúcna budú narastať.

Pridaj komentár