Chcem Vás poprosiť o skontrolovanie zmeny môjho stavu – profil A789. Z terapií som začala cvičiť jogu, k tej sa chcem vrátiť, pretože pri nej som cítila, že mi pomáha. Potom som chvíľu znovu začala chodiť na karate. Na zážitok z detstva si nepamätám, ale cítim stále ten strach. Ale je to lepšie. Prosím o skontrolovanie môjho stavu, či to je v poriadku. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som po určitom čase nahliadol do vášho podvedomia. Konštatujem, že sa postupne vo vnútri meníte a zmeny sú priaznivé. Potešilo ma to a verím, že zvládnete aj ďalšie úskalia v živote. A to hlavne robiť to, čo vám prikážu anjelské sféry, ktoré opisujem v Anjelskej škole.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo v poriadku. Žiadne akútne stavy. Celkovo výborný fyzický stav.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela, aj podvedomé obaly sú v tele. Teda štandardný psychický stav.

Povaha
Ste usadená v gangliách tela, čo sú drobné zhluky neurónov okolo orgánov tela. Tento stav je charakteristický pre ľudí s kozmickým vedomím. Ich psychika preniká do kozmu. Vy prenikáte psychicky do slnečnej sústavy. Podrobnosti o tejto povahe si nájdete v Kozmos sekcii. Je to doplnenie a podrobnejšie objasnenie vášho psychického stavu. Takíto ľudia by mali v bežných veciach okolo seba vidieť planéty a galaxie. To je vhodná terapia pre vás osobne.

Sexus
Sexus povahy sa presunul z kože do ganglií v tele, čo je stabilizujúci prvok vo vašej psychike. Sexus centrum je vo veľkom mozgu a charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa usiluje spoznať svoje telo aj svoju psychiku a ovládnuť ju. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na svoje fyzické telo a krásu. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: spoznať seba a ovládnuť svoje vnútro. Celkovo zase zlepšenie k štandardnosti sexuálneho podvedomia.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali biele anjelské sféry. Nadviazali ste s nimi kontakt, ale nerada robíte a podvoľujete sa robiť, čo prikazujú. Bližšie Anjelská škola. No pokrok tu je. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obal túžby obsahuje zápis o osobe, ktorá naberá odvahu. Obal mozoček obsahuje túžbu nebáť sa a strach mať vedome pod kontrolou, čo je zmena k lepšiemu. Obal rodostrom obsahuje súboj s týmto obalom a zaviesť sem poslušnosť a tolerantnosť. Eros obal je už ovládaný a napätie a strach sa predýcha a ide sa ďalej. Šaman obal obsahuje snahu o odvahu a postaviť sa svojmu strachu. 7 obalov obsahuje všetko o odvahe žien vo vojnových konfliktoch, čo je dobrá zmena.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Je tu zjavná snaha ovládnuť nežiaduce procesy v sebe a nájsť vhodný rozmer odvahy.

Astrológia ega
Už si viac veríte a stúpa mentálna sila ovládnuť seba aj svoj život. Vnútorná spokojnosť.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Snové pochody ste dostali pod kontrolu a zaviedli ste tu režim kontroly. Už žiadne kradnutie. Ešte treba zaviesť stav, aby sa sny starali o zdravie, psychiku a šťastný osud. Bližšie Snová škola.

Hviezdy, šťastný osud
Naučiť sa poslúchať to, čo prikazujú biele anjelské sféry (Anjelská škola na stránke). Tam sa nasmerujte.

REAKCIA NA PROFIL

Dakujem za vypracovanie noveho profilu. Citim sa lepsie a som rada, ze sa zlepsenie objavilo aj v profile. Este raz dakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.