Rozviedla som sa a zostala s deťmi sama, zvládam to. Mám strach prijať ďalšieho partnera do života, ale zároveň nedokážem žiť bez opory niekoho blízkeho. Aj keď by som chcela niekoho, kto ma pochopí a bude mu so mnou dobre. Chcem sa znova pokúsiť o partnerský vzťah, ale mám obavy, že v tom predošlom som zlyhala a druhýkrát by som to neuniesla.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia. Našiel som silné sexuálne podvedomie a vedomie fetišistky, ktorú vzrušuje všetko a všade. Máte jednu reálnu možnosť, žiť to naplno s podobným eroticky ladeným partnerom.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky časti a orgány tela v poriadku. Najhoršie miesto v tele z hľadiska zdravotného nebolo označené. Dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je okolo fyzického tela, podvedomé obaly sú v tele. Stabilný psychický stav.

Povaha
Ste štandardne ako väčšina dnešných ľudí usadená v strednom mozgu. Odtiaľto vychádzajú vaše psychické prejavy. Charakterizuje to obrázok silných erotických energií a predstáv, že svojou túžbou po sexe musíte trpieť a niekto to musí dostať z vás von. Ako keby ste svoju sexualitu považovali za hriech a trápenie. To je nezmysel, naučte sa ju prijímať takú, aká je.

Sexus
Sexus povahy je usadený v mieche a je trvalo aktivizovaný. Vlastne bežíte na sexuálnych energiách, čo nie je bežné, ženám sa sexuálne energie vypínajú a zapínajú. Sexuálne ste usadená v mieche. Ide o sexualitu prírodných ľudí a sexuálnu ritualistiku. Ženy majú málokedy otvorenú sexualitu miechy, čo je silne živočíšne. Charakterizuje to obrázok samice, ktorá je stále pripravená páriť sa, čo je určité poškodenie bežnej sexuality. Tu možno hľadať príčiny vašej sexuality a pre okolie čudných prejavov. Sexus centrum je umiestnené v strednom mozgu. Charakterizuje to obrázok bláznivého erotického kozliatka, čo je určitý prvok rýchlej sexuálnej dospelosti.
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na všetko, čoho sa dotknete. Teda určité fetišistické sklony. Povrchová vzrušivosť: na bolesť a utrpenie. To vás dostáva do vrcholovej extázy. Pohlavná vzrušivosť: je úniková a strach a psychické poruchy. Citová vzrušivosť: na to, že vás niekto neustále hryzie, škriabe. Jednoducho to potrebujete k životu viac ako bežné ženy.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
Túžby obal obsahuje info o tlstej a zlej osobe, ktorá chce byť v ďalšom živote striptérkou a exhibicionistkou, túžby a túžby. Mozoček obsahuje obal s informáciami o tom, aby ste sa venovali zosúladeniu svojej sexuality, joge, tantre a duchovnej ezoterike založenej na sexualite. Vyhľadajte tantrické zoskupenie na Slovensku a realizujte to. Rodostrom obal obsahuje všetko z indickej Kamasútry. Dieťa obal obsahuje záznam z detstva o erotickom zneužívaní blízkou osobou bez osobného kontaktu. Takáto psychika, ako máte vy, nemôže bežne vzniknúť. Zvierací obal obsahuje párenie zvierat ako informáciu. Eros obal je extrémne veľký a obsahuje predstavy sexuálnych aktivít so spomienkami mŕtvych ľudí. Vysoký stupeň hustoty. Netradičné zväčšenie, aj obsah. Vzrušivosť na hroby ľudí. Smrť je najlepší prostriedok erotizovania. Šaman obal obsahuje erotické rituály. 7 obalov spolu obsahuje všetko erotično v náboženskom prejave umelcov.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Neustála tendencia všetko v živote okolo vás meniť na erotickú pomôcku, ktorou sa dá uspokojiť.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Strach, že niekto zistí, že ste zvláštne sexuálne ladená. Nesprávna psychohygiena. Treba pochopiť, akú máte sexualitu, spoznať ju a ovládnuť. Nie potlačiť a správať sa ako bežná domáca žena. To pre vás nie je. Psychohygiena je v tom, že do určitej miery pri sexe vyžadujete bolesť, ale treba to doplniť aj o sugeratívne uverenie, že si ubližujete až neprimeraným spôsobom. Teda v mysli by vám mali bežať erotické predstavy s masochistickým ubližovaním sebe samej a tieto predstavy neblokovať. Mali by bežať v mysli voľne a trvalo.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Tu žijete svoje podvedomie naplno, čo z hľadiska terapeutického nie je dobré. Mali by ste to žiť vo svojich fantáziách. Takéto vybíjanie svojej potreby v snovom stave počas spánku zbytočne narúša regeneračné snové pochody. Masochistické sklony treba v rozumnej miere žiť vo vonkajšom svete a extrémnu potrebu mrzačiť svoje telo preniesť do fantázie. Pokiaľ nemá byť vaša sexualita deštruktívna, mali by ste ju cez tantrické metódy spoznať a ovládnuť.

Hviezdy, šťastný osud
Treba dať priechod svojmu sexuálnemu naturelu, ináč psychické problémy a nebezpečná osudovosť.

Pridaj komentár