A 98 – Partnerský problém – 2004-05-12 16:00:19


Mam partnersky problem. Manzel ma pocit, ze je doma najomnikom. Ked to povedal prvy krat, nerozumela som o com hovori. Ale intenzivne na tom pracuje, aby to bola pravda. Nasa spolocna komunikacia je velmi obmedzena. Nezaujima ho nic, co sa mna tyka v dennodennom zivote. Chcela by som mu pomoct aby sa zbavil minulosti, ktora je pre mna zabudnuta a vratit mu chut do zivota. Mam pocit, ze akoby vsetko co urobim, obrati proti mne. Neviem ako dalej.

Saša Pueblo – Partnerský problém – 2004-05-12 16:02:49


Veštecký partnerský profil
Povaha vy
Ste epileptická povaha usadená v oblasti temenného mozgu. O epileptickej povahe si bližšie pozrite v Psyché škole na mojich stránkach. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá je pohltená činorodosťou a chuťou pracovať. Vitalita a húževnatosť.
Povaha manžel
Je hysterická povaha usadená bioenergeticky v ústnej dutine a charakterizuje to obrázok brbľajúceho čudáka, ktorý všade vidí zlo a má pocit, že ho každý okradne. Psychicky problémový jedinec.
Celkovo sa epileptická a hysterická povaha nemajú v láske. Muž sa usiluje vás zničiť.
Zdravotný stav vy
Na viacerých miestach v tele vidím čierne plochy. Napríklad pankreas, hrubé črevá, žalúdok, pľúca. Možno hovoriť o prípadných zdravotných problémoch.
Zdravotný stav manžel
V oblasti obličiek čierna plocha, na ostatných miestach v poriadku. V tejto oblasti možné zdravotné problémy.
Sexuálne centrum vy
Je umiestnené v hlave, čo naznačuje na mužské prvky v ženskom správaní. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá sa cíti lepšie v mužských úlohách. Obrázok mušketierov. Žena, ktorá má svoje ciele a ambície. Nie klasická domáca pani.
Sexuálne centrum manžel
Je umiestnené v podbruší, čo naznačuje na silnejšie zastúpenie ženských prvkov v mužskom správaní. Charakterizuje to obrázok ženy na francúzskom dvore, ktorá by najradšej žila vo svojom vnútornom svete. Silné ženské vplyvy a strach z vonkajšieho sveta.
Celkovo by ste sa mohli dopĺňať, keby manžel nemal strach z vonkajšieho sveta. Vy ste zase dosť dobrodružná a manželstvo nemá pre vás až takú hodnotu.
Sexuálne podvedomie vy
Skúmam vplyv rodičov na ranné detstvo. Celková vzrušivosť: na svoje fantázie a predstavy z knižiek. Povrchová vzrušivosť: ide do oblasti náboženstva. Pohlavná vzrušivosť: na mužské pohlavie. Citová vzrušivosť: do sveta mŕtvych.
Sexuálne podvedomie manžel
Celková vzrušivosť: na samovraždu a vlastné zničenie. Povrchová vzrušivosť: nechať sa ukrižovať. Pohlavná vzrušivosť: na nože a zbrane. Citová vzrušivosť: na nepríjemné miesta.
Celkovo nemožnosť vytvoriť žiadne ani povrchné manželské vzťahy.
Duchovná úroveň
Skúmam vzťah k ideálom ľudstva ako je láska, dobrota a cit pre ostatných.
Vy: máte záujem o ľudské ideály.
Manžel: v samote bojuje, aby bol iný a nebol deštruktívny. Treba oceniť, že s deštrukciou bojuje.
Váš vzťah celkovo: je narušený a silne prechádza do deštrukcie, čo nie je dobré.
Traumatické oblasti manžel: bol svedkom nepríjemnej udalosti. Vo vnútri sa pre tento zážitok trápi a žiada Boha o odpustenie. Samotu má ako trest, že nepomohol. Skúste ho pochopiť a podporiť jeho samotu. Treba mu začať terapeuticky pomáhať.
Obidvaja máte spôsob myslenia aj povahové vlastnosti silne pozitívne. Obidvaja ste silne duchovne vyspelí; vy idete cestou dobrodružnej duchovnosti a manžel si vybral samotu a rozjímanie.
Božia prítomnosť lásky
Obnovila by sa, keby ste manžela viac podporovali a hľadali cesty, ako mu psychoterapeuticky pomôcť. Skúste zmeniť ovzdušie. Saša Pueblo

Pridaj komentár