A 99 – Ako zvýšiť imunitu? – 2004-05-12 17:09:36


Dcera mala tumor na pravom vajecniku, ktory uspesne odstranili. Bola operovana pred mesiacom. Teraz pravidelne chodi na chemoterapiu, napriek tomu, ze najprv lekari tvrdili, ze vysledky ma dobre. Teraz vsak hovoria, ze je to nevyhnutne potrebne pre jej zdravie. Je to velka zataz pre organizmus. Ja viem, ze najtazsie bude znasat vypadavanie vlasov. Teraz potrebuje, aby sa zvysila jej obranyschopnost proti infekciam. Je moznost znizit vedlajsie ucinky chemoterapie? Za Vasu pomoc Vam vopred dakujeme.

Saša Pueblo – Ako zvýšiť imunitu? – 2004-05-12 17:11:40


Zdravotná diagnostika
Pri vešteckom výkone potvrdzujem chorobnú oblasť v podbruší a to oblasť maternice, vaječníkov, ale aj hrubého a tenkého čreva. Teda nie iba lokalizácia na vaječník. V chrbtici je chorľavé miesto medzi lopatkami. V mozgu je chorý spánkový mozog okolo pravého ucha. Po emocionálnej stránke je to strach z vonkajšieho sveta a silná neistota z budúcnosti. Z hľadiska hormonálnej činnosti je destabilizovaná a rozhádzaná oblasť hypofýzy v hlave ako riadiacej žľazy. V ľavom vaječníku je nedostatok hormónov. V tele je vysoký obsah minerálov v orgánoch, čo nie je dobré. V oblastiach rakoviny – v podbruší vpravo je všetko prudko vyživované.
Reiki diagnostika: celé telo slabo zosáva bioenergiu z okolia. Oblasť podbrušia zosáva silnejšie. Rakovinové stavy sa vyznačujú prudkým zosávaním energie. Tu je iba stredná úroveň.
Diagnostika kyvadlom. V brušnej oblasti nevykazuje ďalšie nádorové ložiská. Pri podrobnejšej diagnostike nachádzam mikrolokalitu v oblasti maternice a okolia. Určité riziko tu je.
Diagnostika Silva: v organizme nefunguje systém kontroly toho, čo sa kde deje. Je tu chaotická údržba, oprava a regenerácia. Organizmus celkovo decimuje všetko všade. Teda chaos. Oblasť podbrušia je až príliš ticho. V mieste mikronálezu deštruktívnych buniek panuje zmätok a chaos.
Diagnostika automatickou kresbou: okolo chorej osoby sú drobné čierne pásy, ktoré naznačujú na problémy v kostnej dreni. Zlá krvotvorba.
Diagnostika rezonancií: v pravom spánkovom mozgu je rezonancia príliš tichá a nízka. Ostatné časti mozgu v poriadku.
Diagnostika echolokačná: pri tejto diagnostike nenastáva odraz dávanej bioenergie od sleziny, pečene, tenkých a hrubých čriev a maternice. To naznačuje na zdravotné problémy.
Diagnostika farbami: pravý spánkový lalok má vykazovať sivasté žiarenie a vykazuje červené. Chorobný stav. Celkovo všetky orgány vykazujú iné farebné spektrum ako majú.
Diagnostika dvojníkom: naznačuje na zlé čistenie medzibunkových priestorov od odpadových splodín a to v celom tele. Samotné bunky v organizme sa správajú čudne. Ked to skúmam podrobnejšie, deštrukcia začína v slezine, ktorá produkuje neštandardné látky, ktoré poškodzujú vnútro buniek.
Diagnostika totemovým zvieraťom: je to šamanská diagnostika cez duchovné zviera, ktoré postupne odhrýza jednotlivé časti tela chorej osoby a zahrabáva ich do zeme. Naznačuje to na celkovú zložitú imunitnú situáciu v organizme.
Diagnostika vnútorným hlasom: dotyčná osoba je v zložitej imunitnej situácii a do budúcnosti je nutné pokračovať v liečbach aj alternatívnymi formami. Nutnosť mnohoročnej liečby.
Diagnostika najhoršieho miesta: najnegatívnejšie miesto v organizme je slezina, ktorá decimuje červené krvinky a sama produkuje toxické látky likvidujúce životaschopnosť buniek v tele.
Diagnostika aury: vykazuje veľa drobných krížikov všade. Krížiky naznačujú problémové miesta. Veľkosťou sú krížiky malé a naznačujú na začínajúce problémy.
Diagnostika imunity: celkovo je imunitná situácia v organizme zatiaľ komplikovaná a nemožno hovoriť o jej funkčnosti a spoľahlivosti.
Pokiaľ máte zájem, môžem odporučiť vhodnú alternatívnu liečbu, ktorá by podporila teraz užívanú chemoterapiu. Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.