A 97 – Bolesti chrbtice a kĺbov. – 2004-05-12 15:18:17


Už dlhší čas ma trápia silné bolesti chrbtice a v poslednej dobe i bolesti kĺbov dolných končatín, tuhnutie svalov.

Saša Pueblo – Bolesti chrbtice a kĺbov – 2004-05-12 15:19:23


Zdravotná diagnostika
Celková diagnostika na diaľku označuje tieto problematické miesta: oblasť krku a všetky kĺbové spoje na tele. V chrbtici a priamo v mieche je problémová oblasť v krku. V hlave je problémová oblasť temenného mozgu vpravo aj vľavo, kde sú latentné vnútrobunkové zápaly, ktorých príčinou je kontakt s exotickým hmyzom. Infekcia. Tento druh infekcie je vo vnútri buniek, hlavne vo svalstve. Ide o vnútrobunkové problémy, ktoré medicínske vyšetrenie nezistí. Emocionálna stránka je negatívna voči vyzdraveniu, vládne spokojnosť a kľud voči zdravotnému stavu.
Diagnostika reiki: oblasť temenného mozgu sa slabo bioenergeticky a nervovo aktivizuje. Štítna žľaza je ticho, slabá aktivita. Svaly a kĺby zosávajú prudko bioenergiu, čo naznačuje na celkovú pasivitu nervstva.
Diagnostika kyvadlom: nedokážem kyvadlom obresliť svaly. Oblasť štítnej žľazy kreslí kyvadlo príliš veľkú. Obličky kreslí ako čiarky. Lymfatické riečište nevie nakresliť.
Diagnostika Silva: kontrola, regenerácia a údržba neprebieha vo svaloch a kĺboch. Deštruktívne tendencie v lymfatických uzlinách. Obličky sú úplne ticho. Zlé vyživovanie do svalov. Prehnané do oblasti štítnej žľazy a vaječníkov.
Diagnostika automatickou kresbou: čierne čiary sa zjavujú okolo lymfatického riečišťa a lymfatických uzlín. Naznačujú na disharmóniu.
Diagnostika chemických látok: vykazuje disharmóniu v hormonálnej činnosti. Časť hormónov sa tvorí a časť netvorí. Niektoré hormóny sú predimenzované a značne zvýšené.
Diagnostika teplotných procesov: kĺbové oblasti by mali mať nižšiu teplotu ako okolité svaly. Tento stav je opačný. Vyššia teplota v oblasti kĺbov im nedovoľuje zregenerovať sa.
Celkovo je treba liečiť sa alternatívne a naučiť sa, aké možnosti poskytuje alternatívna medicína a liečiteľstvo. Zmeniť možné budúce riziká. Šťastný osud budete mať, pokiaľ sa budete venovať samoliečbe a zoberiete veci do vlastných rúk. Pokiaľ máte záujem, vypracujem aj psychický profil a jeho vplyv na Vaše zdravie. Saša Pueblo

Pridaj komentár