Magické rituály rôznych prírodných šamanov a ich pokrvne blízkych ľudí. Tieto rituály zberám z informačných polí už nežijúcich magikov a snažím sa ich prežívať tak, ako ich prežívali v tej dobe dotyční magici. Zároveň si upravujem tieto magické rituály na svoje fyzické a psychické rozmery.

Vyhľadávam rituál s rastlinkou Fesula assa foetida, ináč sa volá Čertovo lejno. Magický rituál je z oblasti Perzie. Rastlinu nazbierali, podrtili a namočili do vody. Asi po jednom dni pofŕkali vodou miestnosť, v ktorej cítili zjavenie sa démonickej zvieracej bytosti. Táto postava pristúpila k človeku a pôsobila liečivo. Je vhodné si všetky tieto predstavy živo vsugerovať a mať pocit, že sa skutočne aj udiali. Pokiaľ ovládate reiki, tak je vhodné sa napojiť na miesto, kde sa tieto rituály robievali a je tiež vhodné sa bioenergeticky napojiť na živú rastlinku, ktorá bola v rituáli použitá.

Nasleduje starosloviensky rituál, pri ktorom sa z Bazy čiernej a jej konárikov získala biela dužina pripomínajúca svojou štruktúrou polystyrén. Dužina sa najemno rozdrtila, dala sa do medu a nechala sa viac mesiacov odstáť. Mohla sa vyrobiť aj medovica. Pri rituálnych oslavách sa takýmto medom natierali na tvár a telo. U dotyčných nastávali pocity, že sú si nesmierne blízki a sú ako jedno telo. Strata pocitu individuality a pocit spoločnej súdržnosti a vyciťovania, čo ten druhý potrebuje.

Pri ďalšom magickom rituáli si zájdeme do starej Babylonskej ríše. Tu nájdeme hlinenú sochu, ktorú vždy, keď potrebovali, potreli šťavou Blenu čierneho zmiešanou s krvou vtáka. Keď prichádzali do miestnosti dotyčné osoby, tak sa rukami dotýkali natretej sochy. Dotyční Babylončania boli úradníci a cez tento rituál získavali veštecké schopnosti pri riešení problematiky platenia daní v rôznej forme. Keď predviedli neplatiča, tak vďaka rituálu vedeli, prečo neplatí a či hovorí pravdu. To museli byť strašní úradníci! Dobre, že táto tradícia sa dnes už nepoužíva.

Ďalší rituál je liečebno-psychického charakteru. Ide o predstavu kúpeľa, do ktorého sa nalejú rozdrtené a rozvarené semená divého cesnaku. Látky zo semienok prenikajú do tela a človek má pocit, že ho obklopili víly a je, ako sa hovorí, v siedmom erotickom nebi, kde mu nič, ale absolútne nič nechýba.

Pridaj komentár