Sme s partnerom 6,5 roka. Neviem, či to má ďalej zmysel, keď on tvrdí, že ku mne nič necíti a že nie je šťastný. Je s nami, len aby sme my s dcérou boli spokojné, ale nevie, dokedy to vydrží. Je to moja chyba, vždy som ho ignorovala a za všetko mu nadávala. Ak mi môžete poradiť, ako by som ho presvedčila, že ho naozaj ľúbim a chcem s ním byť naveky vekov.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš partnerský vzťah. Dalo by sa povedať, že ste sa našli ako dve biele vrany, ktoré nemajú rady svet dospelých. Netreba zabudnúť byť pragmatický a riešiť hlavne partnerove problémy so zdravím a depresiou.

Zdravotný stav ona
Mali by ste sa zaujímať o stav pečene. Stupeň chorobnosti je 42, čo je začínajúca chorobnosť. Odporúčam dodržiavať pečeňovú diétu a čaje na pečeň.

Zdravotný stav on
Mal by sa zaujímať o štítnu žľazu. Stupeň chorobnosti 24, čo je začínajúca chorobnosť. Dlhodobo popíjať čaj z lipkavca, obklady z kapustných listov a pomarančovej kôry – vnútornou stranou. Užívať aspoň tri roky.

Psychický stav ona
Aurický obal je v tele, aj podvedomé obaly. Stav psychiky je stabilný.

Psychický stav on
Aurický obal je mierne mimo tela, aj podvedomé obaly sú z tela von. V tejto fáze potrebuje psychoterapie, má depresívne stavy na život. Treba ho nútiť, aby sa pomaličky z toho dostal. Rozprávať sa o jeho problémoch a trpezlivo ho nútiť a tlačiť z týchto stavov von.

Povaha ona
Ste usadená v strednom mozgu. Máte detskú psychiku, ktorá sa nerozvinula do ženskej psychiky. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá všetko vníma ako život v rozprávke. Treba život vnímať cez knižky pre dospelých, brať to pragmaticky.

Povaha on
Je usadený v gangliách. Charakterizuje to obrázok človeka, ktorý by bol najradšej sám a utiekol do samoty. Život ho nebaví a núti sa žiť. Má vás rád, ale má aj depresiu na život celkovo. Rád by zaspal a už viac sa nezobudil.

Aký je človek ona a on
Obidvaja máte sklony byť negatívne naladení na život. Málo pozitívnosti a chuti žiť v reálnom svete.

Láska
Okolo vás dvoch možno nakresliť srdce. Snažíte sa jeden druhého doharmonizovať. Je tu silné puto, ale aj riziko nezáujmu o život dospelých.

Rovnoprávnosť vo vzťahu
Obidvaja máte tendenciu byť vo vzťahu rovnoprávni.

Romantika vo vzťahu
Je viac na jeho strane, u vás viac detský svet.

Detičky vo vzťahu
Obidvaja máte tendenciu správať sa ako dve detičky.

Racionálnosť
Bohužiaľ, ani jeden z vás sa nechová racionálne, viac triezvosti do vzťahu.

Kamaráti
Obidvaja pestujete vzájomné kamarátstvo vo vzťahu.

Nezávislosť
Nechcete nezávislosť. Chcete byť spolu.

Symbiotické
Vy sa viac uťahujete do svojho detského sveta naivnosti a nemáte rada problémy a ich riešenie.

Celkovo je tu súzvuk a láska.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na rozprávkové bytosti. Povrchová vzrušivosť: detská, cumlík a nočník. Pohlavná vzrušivosť: fantázie z rozprávkových filmov. Citová vzrušivosť: k smutným a utrápeným mužom. Riziko, že chcete takéhoto partnera, aby bol utrápený a chorý.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na seba a ako v rozprávke o Šípkovej Ruženke. Povrchová vzrušivosť: k ženám ako k deťom. Pohlavná vzrušivosť: hanblivosť a smútok. V niektorých momentoch prepuká vášeň. Citová vzrušivosť: brať ľudí ako deti.

Pridaj komentár