Zaujímam sa o mystiku. Moje problémy sú skôr vzťahové a zdravotné. Aj keď mám pocit, že to už trošku upadá. Asi najväčší problém je moja komunikácia s ľuďmi, nedokázal som vyjadriť, čo cítim. Chodievam aj k jednej pani, čo mi veští z kariet, tá mi stále tvrdí, že si neverím.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na vaše podvedomie. Nachádza sa vo vás zložitý a komplikovaný súboj o to, aby ste mohli duchovne žiť v súlade s univerzálnymi bielymi sférami a nie používať vnútro iba na bežný život. No vaše podvedomie je stavané iba na bežný život a duchovnosť treba do podvedomia presadiť, lebo po ňom túžite a chcete ho.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo časti tela v poriadku. Neobkreslilo chrupavkové oblasti rúk, nôh a platničiek chrbtice medzi stavcami. Stupeň chorobnosti 24, čo je disharmonický stav. Drobné zápaly. Celkovo je imunita voči mikroorganizmom znížená a pod hranicou potrebnosti. Mali by ste sa tomu venovať a dať do poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a podvedomé obaly sú na mieste v tele. Dlhodobo stabilný psychický stav.

Povaha
Psychické prejavy sú u vás z miechy v chrbtici. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má rada všetko, čo súvisí s prírodou a tradíciami prírodných ľudí. Všeobecne ľudia usadení v mieche majú lepší vzťah k prírode.

Sexus
Sexus povahy je usadený v mieche. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má dobrý vzťah k sexualite a berie ju ako súčasť života a prírody. Sexus centrum je umiestnené v ústnej dutine. Ide o centrum detskej sexuality. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa správa ako diplomat a chce mať s každým neutrálne vzťahy. Klasické pre osoby usadené v tomto centre.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na prírodu, kamienky, šamanstvo. Povrchová vzrušivosť: ženské telo na prírodno pomaľované a divošky. Pohlavná vzrušivosť: na seba, narcistické sklony. Citová vzrušivosť: šamanské rituály.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku ste dostali čierne anjelské sféry šamanov. Teda často žijete a riešite problémy tak, že to nakoniec ubližuje vám aj okoliu. Čo sa týka šťastného osudu, bude asi problémový. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Túžby obal obsahuje túžbu stať sa šamanom a to na deštruktívny spôsob. Mozoček obal, ktorý obsahuje vaše poslanie, má v sebe čierne anjelské sféry, ktoré vás vedú k tomu, aby ste neboli úspešný. Rodostrom obal obsahuje záznam o predkovi, ktorý holdoval alkoholu, ubližoval sebe, ale voči iným bol dobráčisko. Dieťa obal obsahuje záznam boja počas embryonálneho vývoja medzi svetom úspešnosti a neúspechu. Zvierací obal obsahuje záznam o zdevastovanom zvierati, ktoré sa správa neštandardne. Eros obal obsahuje záznam o narcizme voči sebe. Ste moc skoncentrovaný na seba. Šaman obal obsahuje záznam o šamanovi, ktorý sa venoval deštruktívnej činnosti. Šamanské sily používal iba pre ľudí a nútil ich podriadiť sa ľuďom. Prestal chápať nutnosť podriadiť sa univerzálnym silám. 7 obalov spolu obsahuje všetky druhy magických rituálov deštruktívnych v prospech manipulácie s duchovnom. Aurický obal okolo vás vyteká z miechy a má od tela vzdialenosť aj 2 metre okolo celého tela. Je plný čiernych anjelských síl a naplnený magmatickými zápismi o magických rituáloch.

Pred narodením
Jednotlivé štádiá vývoja boli v poriadku, ale pod vplyvom čiernych síl. Pravdepodobne matka odmietala, aby ste boli duchovne vyspelý a chcela iba, aby ste boli praktický k životu.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Je zaujímavé, že sa usilujete o spojenie s bielymi anjelskými sférami a odmietate svoje podvedomie. Je to súboj dvoch systémov šamanov. Jeden chcel anjelské sféry podriadiť ľudským potrebám a túžbam, druhý žil v súlade s univerzom, teda dával napríklad prednosť duchovnosti. No takýto súboj vášho vedomia a podvedomia môže priniesť do života problémy a neúspešnosť. Odporúčam, aby ste svoje podvedomie pozmenili. Sám chcete niečo iné ako vaše podvedomie. Chcete viac ako iba šamanstvo pre bežný denný život. A vtedy je vhodné a dobré pozmeniť podvedomie k bielym anjelským sféram.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Je tu snaha dostať sa do ezoteriky šamanstva hlbšie, ale podvedomie vám v tom bráni.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snovom stave vám vaše čierne anjelské podvedomie zlikviduje vašu snahu o biele anjelské sféry a duchovný rast. V snoch vaše podvedomie a túžby vašich rodičov dosiahnu, čo potrebujú.

Hviezdy, šťastný osud
Potrebujete niekoho radu a pomoc. Nemali by ste ísť šamanstvom sám. To nie je múdre.

Pridaj komentár