Asi pred rokom pri navsteve supermarketu mi prislo zle. Dostal som sa do silneho stresu (plno ludi ,dlhy rad pri pokladni, hluk ). Citil som silne napatie na hrudniku. Dostal som smrtelny strach. Tieto problemy od vtedy trvaju doteraz. Dostavam panicky strach ak mam ist niekde napr. do vacsieho obchodu, okamzite zacne pracovat moja psychika, „co ak mi pride opat zle“, samozrejme ze mi aj pride, lebo na to myslim. Nie som schopny urobit v takejto chvili nakup, musim odist z tychto priestorov. Uz skoro rok navstevujem psychiatricku ambulanciu.

Pozrel som sa na príčinu vášho strachu. Pretrváva vo vás od vášho počatia. Korene treba hľadať aj v skutkoch vašich predkov. Kliatby a želania nepriazne osudu sa môžu aktivizovať aj na potomkoch. Mali by ste sa venovať náboženstvu. Čítajte si moje stránky venované náboženstvu, nechajte si vypracovať náboženský profil. Dosiahnete zmiernenie negatívnych vplyvov z vášho podvedomia. Aj vedome sa strach môže dostať pod kontrolu.

Zdravotný stav
Celkovo v poriadku. Disharmonické lymfatické uzliny, no celkovo v norme.

Psychický stav
Aurický obal je silne vyosený od fyzického tela, čo naznačuje na psychické problémy. Máte pocit, že okolie chce na vás útočiť. Treba si uvedomovať, že sú to iba pocity a nie skutočnosť.

Povaha
Ste silne hysterická povaha usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má strach v sebe, keď niečo robíte, tak máte strach, že vás niekto udrie.

Sexualita povahy
Je usadená na povrchu kože. Sexuálne podnety idú na povrch kože a vyvolávajú pocity, že vám niekto ubližuje a útočí na vás.

Pred narodením
Počas tehotenstva k vám prenikal strach vašej matky a jej nervozita, ako všetko dopadne. Obavy a znovu obavy. Nemohli ste sa s matkou hlbšie zblížiť a nezažili ste pocit ochrany a bezpečia.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu. Charakterizuje to obrázok chlapca, ktorý sa bojí všetkého zla okolo seba. Chýba tu teplo lásky zo strany matky a budovanie istoty a bezpečia.

Astrológia sudičky
Skúmam neurónové oblasti mozočku. Klasická schéma: dieťa, žena, muž, 12 postáv vpravo, 12 vľavo, postava starca. Potom je to pomiešané, zvieratá a postava šamana. Takéto niečo som ešte nemal, aby tu boli pomiešané dve schémy. Nesprávny spôsob výchovy. Ako keby si niekto vo vašom živote neželal vaše šťastie. Treba presadiť postavu šamana.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry veľkého mozgu. Obrazy muža a ženy, ktorí vám zámerne naháňali v detstve strach. Nedostatok lásky a vnútorného tepla.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Dominuje planéta Pluto, ktorý sa vás usiluje vnútorne zničiť. Ako keby ste to aj vy osobne podporovali. Treba presadiť planétu Mars ako bojovníka a božstvo, ktoré vám dá pocit istoty a ochrany.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové spomienky. Vaše sny sú plné lásky, dobroty a pokoja. Pousilujte sa, aby sa sny dostali aj do vášho života. Občas sa počas dňa ponorte do svojich snov. Aspoň na chvíľku.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš osud. Ste pod vplyvom predka z Rímskej ríše, ktorý týral otrokov. Tí uvalili kliatbu o božom treste. Mali by ste si dať spraviť aj náboženský profil a tieto vplyvy anulovať. Vo vašom osude vystupujú rodičia ako utlačovatelia a vy ten potrestaný. Čítajte si moje náboženské stránky.

Pôrod
Nechceli ste ísť na svet. Mali ste strach. No nutnosť je nutnosť. Matka a vy. Blokovanie vzťahov. Sám a neistota. Neistota a strach.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše najhlbšie city počas raného detstva. Nejde tu o fyzickú sexuálnu aktivitu. Celková vzrušivosť: je otočená do snov. Povrchová vzrušivosť: na deštrukciu. Pohlavná vzrušivosť: na deštrukciu. Citová vzrušivosť: na ticho a kľud. Strach u vás má aj sexuálny podtón. Problémové vzťahy s partnerkami a okolím.

Traumatické udalosti
Množstvo traumatických udalostí, ktoré spôsobujú hlavne ženy.

Duchovná úroveň
Otázky etiky a morálky vám majú čo povedať.

Joga osud
Dokážete stabilizovať svoj psychický stav. Pokiaľ chcete zmenu, treba sa venovať náboženstvu.

Pridaj komentár