A 285 – Nočný strach – 2005-01-12 20:11:39


Zijem s priatelom a jeho 16 rocnou dcerou. Mam stres na nu a obcas v noci ma prepadne strach, ktory mavam od detstva.

Saša Pueblo – Nočný strach – 2005-01-12 20:12:52


Obrátili ste sa na mňa s tým, že máte strach. Váš strach je z toho, že sa bojíte, aby ste neubližovali svojmu okoliu. Zároveň sa zbytočne podceňujete. Dokážete veci zvládnuť, snažte sa vidieť zlo vonku a nie v sebe. Určite nájdete liek na svoj strach.

Zdravotný stav: mali by ste si dať zdiagnostikovať aj svoj zdravotný stav. Nachádzam tu plno rôznych problémových oblastí.

Psychický stav: aurický obal je vyosený od fyzického tela, čo naznačuje na nestabilnú psychiku. Charakterizuje to obrázok strachu zo seba a deštruktívnych síl, ktoré v sebe máte. Je to večný boj so zlom, ktoré v sebe nosíme.

Povaha
Ste epileptická povaha energeticky usadená v oblasti temenného mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by dokázala ubližovať a nekontrolovateľne ničiť.

Sexualita povahy
Je usadená na povrchu šedej kôry veľkého mozgu. Hovoríme o arabskej sexualite. Charakterizuje to obrázok deštruktívnej amazonky, ktorá zabíja hlavne mužov, ale aj ostatných. Deštruktívne sklony.

Pred narodením
Počas tehotenstva vaša matka pracovala, rozčuľovala sa, bola agresívna a nespokojná s osudom. Vy ste tento fungovania prijali, ale akosi ste ho vnútorne odmietali.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v okostici na kostiach. Charakterizuje to množstvo energie a deštrukcie na zničenie seba. Je potrebné energiu zamerať na zlo a deštrukciu nie vo vás, ale vo vašom okolí. Nie dovnútra, ale von na zlo ako také.

Astrológia sudičky
Skúmam neurónové oblasti mozočku. Charakterizuje to obrázok deštruktívnych postáv a sklon ničiť v sebe všetko láskavé a dobré. Neničiť seba, vidieť v sebe to dobré a ctiť si to.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry veľkého mozgu. Obrázky, ako voláte Boha o pomoc, aby vám dal silu prekonať zlo, ktoré máte v sebe. No treba ho dostať von do fyzického sveta. Aj tam treba prekonať zlo.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Charakterizuje to obrázok čiernej postavy, ktorá sa usiluje vytvárať zlo a deštrukciu vo vás. Želajte si príchod planéty Slnko a radosti z toho, že zlo a deštrukciu potlačíte mimo seba.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové spomienky. Zvádzate tu neustále súboj so zlom, ale zla vo vonkajšom svete sa bojíte. Žiadajte svoje sny, aby vám pomohli likvidovať zlo vo vonkajšom svete.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš osud. V rode osoba, ktorá mala psychickú poruchu osobnosti, mučila a zabíjala ženy. Bol popravený, ale želania nepriazne osudu voči vášmu rodu trvajú. Venujte sa náboženstvu a to Bohorodičke alebo Matke Božej.

Pôrod
Bol štandardný. Matka s vami ako bábätkom narábala nie veľmi jemne. Strach a neistota, že vonkajší svet je nad vaše sily.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše najhlbšie city počas raného detstva. Celková vzrušivosť: na mužov, ktorí zvládajú zlo vo vonkajšom svete. Povrchová vzrušivosť: ubližovať. Pohlavná vzrušivosť: ubližovať. Citová vzrušivosť: na mŕtve osoby. Celkovo zložité sexuálne podvedomie. Želajte si zmenu.

Joga osud
Dokážete všetko zvládnuť.

Saša Pueblo

Pridaj komentár