A 102 – Panická neuróza – 2004-05-19 17:32:51


Mám problém pri chôdzi, cítim sa akoby som mala odpadnúť, často sa mi stáva, že idem niečo robiť a zabudnem napríklad načo som išla do chladničky. Už to trvá dlho. Teraz mi zistili poškodenie štítnej žľazy.Trpela som bezdôvodným strachom, záťažové situácie znášam ťažko.

Saša Pueblo – Panická neuróza – 2004-05-19 17:58:17


Povaha
Ste hystericko-schizofrenická povaha usadená v ústnej dutine a mozočku. Charakterizujú to tieto obrazy: unavenosť, neschopnosť sústrediť sa, pomalé reagovanie. Obraz starostlivosti o iných a málo času na seba. Chýba dostatočné ego, životné ciele a poriadne sebectvo. Aj vy ste dôležitá!
Sexualita povahy
Je typicky africká a ide v línii ústa a miecha v chrbtici. Naznačuje na nezáujem žiť dostatočne aktívne v bežnej spoločnosti. Intenzívne premýšľať. Na druhej strane spokojnosť a pohodička. Čítajte viac knižiek a návodov, ako čo v živote dosiahnuť a robiť.
Sexuálne centrum
Je klasicky ženské a je umiestnené v podbruší. Naznačuje to na typicky ženskú povahu zameranú na domov, bez ambícií vo vonkajšom živote.
Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónových zhlukov v mozočku, ktorý je v zadnej časti veľkého mozgu. Nachádzam tu postavy, ktoré majú v rukách kosti zvierat a na konci je šamanka. Teda máte určité výnimočné schopnosti, ktoré nedokážete rozvinúť a máte z nich strach. Nežijete dostatočne s podvedomím. Študujte a praktizujte všetko o šamanizme a využite svoje zvláštne schopnosti.
Astrológia psychiky
Skúmam zoskupenie neurónov v šedej kôre veľkého mozgu. Nachádzam tu obraz osoby, ktorá ide nesprávnym smerom. Máte sa venovať prírode, zvieratám, minerálom a všetkému, čo súvisí so šamanizmom a prírodnými národmi. Idete proti podvedomiu, ktoré vás jednoducho nepustí. Uvedomte si, že ked chcete byť šťastná, tak musíte žiť s podvedomím a nie proti nemu.
Astrológia planét
Skúmam neurónové zoskupenia v strednom mozgu a ich vplyv na budúcnosť. Nachádzam tu planetárny systém všetkých planét. Všade namiesto ľudských postáv zvieracie. Ste osoba, ktorá dokáže liečiť a pomáhať iným osobám, ktoré sú poškodené či už fyzicky, alebo psychicky. Silná osobnosť môže z vás byť, pokiaľ budete robiť to, čo vám káže podvedomie a nie iné osoby a ich zbožné želania. Konečne žite to, čo máte v sebe.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší život. V rode muž, dobrovoľník pri páde Rakúska – Uhorska. Osoba, ktorá sa venovala lesníctvu, rozumela zvieratám a lesu, no nemala dostatok ambícií a sily realizovať svoje sny. Stanovte si svoje ciele a vizualizujte si, ako ich aj dosiahnete.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva výchovou rodičov. Celková vzrušivosť: na mužov prírodného typu. Povrchová vzrušivosť: na zbrane. Pohlavná vzrušivosť: na lov a prírodu. Citová vzrušivosť: k zvieratám. Nie zrovna ideálne psychické pomery na harmonické spolužitie s mužmi.
Traumatické udalosti
Vaše vlastné nenachádzam, ale vy spôsobujete traumatické udalosti iným a to tým, že slabých ľudí odháňate od seba.
Duchovná úroveň
Bohužiaľ, ste typ, ktorý si niečo zamanie a ide ako baran, neustále sa to snaží dosiahnuť, aj keď je jasné, že to takto nepôjde.
Emócie
Prevládajú emócie agresivity, chuť ničiť svoje okolie. Malá snaha byť konštruktívna. Vaše neúspechy si odskáče vaše okolie.
Zdravotný stav
Zisťujem zlú činnosť hormonálnych žliaz. Odporúčam užívať lieky na úpravu hormonálnej činnosti a jej harmonizáciu.
Psychický stav
Nenachádzam žiadne poškodenia, terajšie psychické problémy sú spôsobené zlou činnosťou hormonálnych žliaz. Saša Pueblo

Pridaj komentár