Přez zdravotní problém jsem se dostal k józe a východním naukám a esoterice. Odhalil jsem u sebe vlastnosti, které někdy využívám ku prospěchu druhých. Zajímám se o automatickou kresbu, tarot, diagnostiku a astrální cestování za plného vědomí. Prosil bych poradit, jak prohloubit meditační techniky v oblasti automatické kresby a proniknutí do jemnohmotných částic, pro zjemnění kresby obrázků a lepšího soustředění. Děkuji.

Požiadali ste ma, aby som nahliadol veštecky do vášho podvedomia a aj duchovných sfér. V oblasti jogy ste ako cudzinec voči indickým jogínom, združeným v ašramoch, dokázal obdivuhodne veľa. No ďalší postup vám ašramoví majstri prísne zmanipulovali, čo je u nich bežná prax. Z ich strany je silný tlak na vašu psychiku a aj zdravie. Stoj čo stoj vás zastaviť a nedovoliť, aby ste sa v indickej joge realizovali.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo miechu v chrbtici. Hodnota chorobnosti 14 – 18, čo je disharmonický stav. Je tu viacero faktorov ako trvalé poškodenie niektorých neurónov, tak isto poškodenie činnosťou mikroorganizmov. Je tu veľká postava madony s dieťaťom. Celkovo imunita voči zhubným bunkám je pod potrebnou hladinou. Ani to málo, čo by mohlo pôsobiť, nedokáže fungovať v oblasti miechy. Možné riziko genetických mutácií je reálne. No nie momentálne. Tak isto ganglie (drobné neurónové zhluky okolo orgánov) sú poškodené a všade sú drobné postavičky madony s dieťaťom. Chorobnosť je v rozsahu 20 – 32, čo je už bežiaca chorobnosť skoro vo všetkých gangliách tela. Mali by ste sa začať zaujímať o svoj zdravotný stav lepšie a hlavne o imunitnú situáciu.

Psychický stav
Aurický obal je až príliš vzdialený od fyzického tela. Z hľadiska psychiatrického máte neštandardnú psychiku. Teda už sa nedokážete vrátiť do štandardného stavu bežného pre dnešných ľudí. Už teraz by váš stav vyžadoval liečbu u psychiatra a psychoterapie. Vaše ezoterické schopnosti sú založené na psychickej patológii osobnosti.

Povaha
Máte neštandardné psychické prejavy. Ľudia sú zvyčajne usadení v niektorej neurónovej oblasti ako je veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, ganglie alebo kosti. Prípadne na orgánoch. Vy ste prešli jogínskym výcvikom a vaše vedomie sa umiestnilo na povrch tela. Je to typická psychika pre indických jogínov. No všetko je to tam nevýrazné. Charakterizuje to obrázok Inda žijúceho v Indii.

Sexus povahy
Je mimo tela a okolo kože ako jedna vrstva. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá trvale beží na sexuálnych energiách. Sexuológ by povedal, že máte rozvinuté vedomie fetišistu, ktorého nalaďuje jemne sexuálne takmer všetko. Čo je súčasť indického vedomia.

Sexuálne centrum
Je tiež mimo telo. U bežných ľudí je v hlave, podbruší, ústnej dutine alebo v análi. U vás je vonku okolo kože. Charakterizuje to obrázok osoby s túžbou znamenať v joge veľa a túžba je mimoriadne silná. Bohužiaľ, ideál indického jogína ste zrealizovali z knižiek a nie živej jogínskej praxe, ktorá vlastne ani nie je cudzincom k dispozícii. Doteraz nepoznám žiadneho cudzinca, ktorý by v indických ašramoch dostal to pravé indické zasvätenie.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na kultové predmety z Indie. Pohlavná vzrušivosť: je silne ovládaná a transformovaná na duchovné účely. Citová vzrušivosť: osobnosti českej jogy.

Stav obalov
Z astrálu, z akáši, knihy života alebo Božieho sveta sú vo vás uložené nasledujúce informačné polia, ktoré vytvorili ľudia a uvoľnili sa do týchto oblastí po ich smrti. Obaly sú zvyčajne vo vnútri bežných smrteľníkov. U jogínskych majstrov ašramového typu sú okolo ich fyzického tela. U vás sú vzdialené od tela a túlajú sa trvalo v akáše, alebo inak povedané v astrále. To, že vašich 16 obalov sa túla mimo blízkosti tela spôsobuje nestabilnosť a neštandardnosť vašej psychiky. Neschopnosť vracať sa do bežnej psychiky dnešných ľudí tu a teraz. Teda dokázať uzatvoriť jogínske vedomie a potom ho zase otvoriť. Na druhej strane oceňujem váš skvelý prístup k realizácii jogy ako duchovnej cesty. Dovolím si tvrdiť, že ste sa priblížili do jogínskeho stavu mysle najlepšie zo všetkých Čechov a to som mal tú česť posudzovať kde koho. Je fantastické, že nerobíte spartakiádnu jogu, ale jogu na slušnej úrovni. No nie na úrovni majstrov v dnešných ašramoch. Úroveň osamelých jogínskych veľmajstrov je vám príliš vzdialená. Niekoľkokrát som spracovával psychické profily jogínskych majstrov ašramov, aby som spoznal ich spôsob vedenia duchovna. Moc sa im to neľúbilo a pôsobili mimoriadne agresívne. Indickí jogíni nemajú žiadny záujem zverejniť jogínsku ezoteriku.

1. aura obal sa túla v astrále a vlastne všetkých 18 obalov sa pohybuje v informačných poliach astrálu, ktorý sa tvorí po spopolnení Indov. Ide o vrstvu nad zemou asi 100 000 km a je rozložená okolo celej zemegule. Odborne sa volá exosféra zemského obalu. Rozsah a hrúbka je 400 km. Tu ste svojou psychikou napojený, ale tu vás aj stíhajú majstri a strážcovia ašramov a nedovolia vám naplno rozvinúť v tejto indickej vrstve svoju aktivitu.
2. klinický obal nemáte, neprežili ste klinickú smrť.
3. Lama tulku nemáte, neprežili ste klinickú smrť. Ide o informačné polia ľudí so silnou túžbou reinkarnovať sa. Nachádzajú sa v astrále v oblasti Severného pólu.
4. spirit obal máte, ale je vzdialený. Je to informačné pole z kostných pozostatkov nejakého českého jogína.
5. túžby obal – aj tento obal je vzdialený od fyzického tela. Obsahuje informáciu a túžbu osoby, ktorá chcela spoznať jogu.
6. mozoček obal, poslanie v živote – aj tento obal je mimo fyzické telo. Obsahuje info o vašom poslaní. Je tu záznam araba, ktorý sa mal venovať islamu a nie joge. Teda žijete proti svojmu podvedomiu a svojmu poslaniu, čo nesie stopy na šťastnom osude. Podvedomie núti ľudí, aby naplnili aj túto zložku svojho vedomia.
7. rodostrom obal je tiež mimo fyzické telo. Obsahuje záznam osoby, ktorá sa venovala jogínskemu fakírstvu na arabský spôsob. Pôvodne je joga z arabského sveta. Do Indie sa dostala vpádom arabov. No Indovia ju dokázali pozmeniť a dať joge fakírov duchovný rozmer.
8. kostný záznam je iba čiastočne vytvorený a neobsahuje všetky informácie o vašom živote.
9. dieťa obal je mimo telo a je vzdialený. Obsahuje info o vašom embryonálnom vývoji.
10. zvierací obal je mimo telo a je prázdny.
11. eros obal je mimo telo a je rozvinutý a aktívny. Obsahuje informácie o mužoch so silnou ženskou psychikou.
12. zápis spomienok – ten sa deje do aury okolo vás.
13. šaman obal je mimo telo a obsahuje info o najstarších fakíroch arabského sveta.
14. 7 obalov spolu – sú mimo telo a obsahujú info jogínov a fakírov, ktorí sa zničili a skončili zle.
15. vnútro neurónov – tento rozmer ste mali otvorený. Je to špeciálny jogínsky stav, ale ašramoví majstri ho blokujú nádhernými blokujúcimi znakmi, čo je pre nich typické.
16. chromá chrbtica – tento obal typický pre jogínov nemáte otvorený. Takýto priestor majú otvorený ľudia chromí na vozíkoch, ale dá sa dosiahnuť aj meditáciou.
17. tranzové pohybové telo nemáte otvorené. Ide o neustály pocit určitého druhu pohybu.
18. tranzové zvukové telo – máte otvorené a je vo vašom tele. Ide o použitie zvuku na vyvolanie zvláštneho stavu mysle typického pre jogínsky svet.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Znovu je mimo šedú kôru. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je plne spokojná so svojím stavom duchovna. No netuší, že sa iba priblížil ku skutočnej joge majstrov v ašramoch.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. U vás je záznam okolo tela. Zase vás ašramoví jogínski majstri blokujú, aby ste nemohli do astrálu informačných polí a záludne vás poslali do vlastných snov. Nádherná ukážka manipulácie s ľudskou mysľou.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Zase je záznam okolo vášho tela. Obsahuje veľa jogínskych znakov. Ale opäť dôsledná blokácia, aby ste v joge nemohli napredovať.

Astrológia miechy
Znovu sú informácie mimo miechu okolo tela. Tu sa vám čiastočne podarilo blokovanie prelomiť a pri meditácii s fosíliami alebo obrázkami viete vytvárať a aure zahusťovať sféry hinduistických božstiev, ktoré sa uvoľňujú práve pri takýchto manipuláciách. Vytvárate si vlastné hinduistické božstvá. To je celkom príjemná záležitosť.

Astrológia ganglií
Záznam je opäť uvoľnený okolo fyzického tela. Bol krásne zrealizovaný a niektorý ašramový jogín vám ho odobral a viazal na seba, aby ste to nemohli použiť na zbieranie informácií o skutočných tajomstvách jogy.

Astrológia brušného mozgu
Zase je okolo vášho tela. Pravidelne sem zasahujú strážcovia ašramu a usilujú sa, aby ste nemali dosť životnej sily. Intenzívne pôsobenie aj do sféry vášho zdravia.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Máte silný pocit, že ste v duchovnosti dosiahli vrchol. Je mi moc ľúto, ale to nie je také jednoznačné, ako prezentujete. Zásahy ašramových majstrov cítiť aj tu. Dávajú vám pocit, že ste osvietený. Celkovo mám stále radšej ašramových majstrov.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Aj toto je vysunuté von. Ale je to zmanipulované, aby ste nemohli prenikať do sfér hinduizmu.

Pridaj komentár