Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Našiel som tu snovú autistku, ktorá žije to, čo má v podvedomí a v sebe, v snoch. V zásade ste silne erotická a aj podvedomie stojí na erotickej tantre. No v bežnom živote chcete byť ako mníška a osoba, ktorá sa neustále ovláda. Tak to zmeňte. To bude najlepšia terapia.

Zdravotný stav
Bol riešený osobitne – A 974.

Psychický stav
Aurický obal je mierne odpojený od fyzického tela. Aj podvedomé obaly sú mimo. Už teraz si to vyžaduje určité psychoterapie. Príčina je hromadenie stresu v sebe bez možnosti dostať ho zo seba von. Dusenie napätia v sebe. Terapie: chodiť po miestnosti a nahlas sa rozčuľovať. Búchať päsťou po stole a po veciach. Predstaviť si osobu, voči ktorej niečo máte, ako matrac alebo vankúš a poriadne ho fyzicky vymláťte. Kopte do lopty s predstavou danej osoby. Prípadne roztrhajte papier na kúsky s predstavou dotyčnej osoby.

Povaha
Psychicky ste štandardne usadená v strednom mozgu so spojkou do ústnej dutiny. Hovoríme o hysterickej povahe. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by každého zaškrtila, no dusíte to v sebe. Uvoľňujte tieto predstavy v hlave. V predstavách tieto osoby zbijete, ale iba v predstave, nie v reálnom živote.

Sexus
Sexus centrum máte na dvoch miestach a to v hlave a v podbruší. Osoby majú zvyčajne iba jedno centrum. Horné centrum charakterizuje obrázok ambicióznej a hazardérskej osoby žijúcej na motorkách, túlavý život. Centrum v podbruší je utiahnutosť do seba ako zviera v zimnom spánku. Treba si vybrať jedno alebo druhé. Sexus povaha je usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má túžbu predvádzať svoje nahé telo, ale to sa nesmie. Uspokojte svoju túžbu pred zrkadlom alebo partnerom naplno. Prádlo a vhodné erotické kreácie. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na seba a svoje telo, ale potom hanba, čo to vlastne robíte. Povrchová vzrušivosť: na svoje telo, ale málo odvahy milovať seba samú. Pohlavná vzrušivosť: vaše pohlavné orgány a detská hra. Strach, že sa to nesmie. Vo fantáziách môžete všetko. Citová vzrušivosť: prádlo, erotické časopisy a k tomu strach, že niekto príde na to, že máte rada sex. Ovládnite svoju sexualitu a použite ju na pracovné veci.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali odtlačok anjelských sfér bielej línie v hustote diamantovej. Čo je šťastný osud ako hrom. Odmietate tento svet v sebe a chcete robiť všetko ako mravec. Chodiť, behať, pracovať. Tak to nefunguje. Ponorte sa do 4. roku života a začnite sa radiť s anjelskými sférami. Podrobnosti nájdete v Anjelskej škole na stránke. V 12. roku života ste dostali ďalšie obaly. Túžby obal obsahuje anjelské sféry úspechu, čo je výborné. Mozoček obal poslania obsahuje ambície ženského charakteru. Vaše sexuálne libido a ovládanie sveta mužov cez vaše sexuálne ja. No je z toho u vás iba strach. Zbavujete sa silných ženských zbraní. Zlá výchova v detstve. Naučte sa byť ženou, ktorá dokáže mužom vládnuť. Rodostrom obsahuje spomienky žien z rodu, ktoré boli utláčané do pozadia a vychovávané ako mníšky. Sem vás výchovou nasmerovali. Zviera obal obsahuje záznam páriacich sa zvierat a nesprávna výchova týmto smerom. Eros obal niekto poškodil a idú obrazy trestania za všetko erotické. Šaman obal obsahuje erotickú tantru. 7 obalov spolu obsahuje všetko o zvládnutí sexuality na duchovné účely, liečiteľské a dosiahnutie životnej vitality.

Aura obal
Je okolo tela asi 5 cm po jeho povrchu. V nej sú magmatické zápisy o tantrických pozíciách.

Embryonálny vývoj
Silne poznamenaný erotickými energiami matky.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Odmietate svoj vnútorný svet a duchovnú cestu, ktorá je silne erotická. Chcete žiť bežnou mravenčou prácou, ktorá je namáhavá a vedie do slepých uličiek. Naučte sa počúvať svoje podvedomie, čo chce po vás. Viac využívať sexepíl do práce.

Astrológia ego
Máte rozdvojené ego. Jedna časť osobnosti chce byť doslova erotická, zvodná, a druhé ja zase mníška, ktorá sa trestá za sexuálne prejavy.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Tu ste preniesli búrlivý sexuálny život po nočných podnikoch. Treba žiť vo vonkajšom svete a nie v snoch. Užívajte si to skutočne. Programujte sa pred spaním, aby sny smerovali k zdraviu, šťastiu a riešeniu problémov. Žite naozaj a nie ako snová autistka v snových fantáziách.

Duchovná úroveň
Máte okolo seba biele kvietky, ale naučili ste sa, aby to okolie nezneužívalo.

Hviezdy, šťastný osud
Pokiaľ sa spojíte so svojím sexuálnym podvedomím a budete to žiť v bežnom živote a nie v snoch.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.