Chcel by som vás poprosiť, či by ste mi nepozreli všetky osudové schémy v mozočku, čo popisujete, či tam nemám nejaké veci, čo sa tlačia von a ja to potláčam.

Požiadali ste ma, aby som sa po čase pozrel, ako stojíte so stavom ovládania strachu. Celkovo sa pousilujte silou vôle kontrolovať stavy strachu. Je dobré trvalo udržiavať strach na uzde.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela dobre ukotvený. Vedomie je skoncentrované na meditácie a obchodovanie s prvkami dobrodružstva.

Povaha
Celkové psychické reakcie vychádzajú v terajšom období z miechy. Odtiaľ ide nervová spojka do ústnej dutiny, tu vytvára čakrové centrum, ktoré je zamerané na ženy a párenie. Značne silná aktivita. Teda bežíte na sexuálnych energiách. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má sexuálne energie trvalo zamerané na ženy. Teda neprepínajú sa klasické asexuálne stavy.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Charakterizuje to obrázok dobrodružného piráta, ktorý už dokáže tieto stavy kontrolovať. Tak isto strach tu funguje, ale si to uvedomujete a nedovolíte, aby prepukal do paniky.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Charakterizuje to obrázok zahmlených predstáv, ktoré vyvolávajú chaos. Mali by tu byť obrazy astrologických schém, ktoré dávajú človeku intuíciu a lepší odhad. Odporúčam anjelské Reiki zamerané na kozmických anjelov.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Na povrchu neurónov mozočku sú okrúhle energetické útvary. Teda schopnosť komunikácie s magmatickými poliami zeme. Chýbajú tu znaky, aké majú ľudia, ktorí sú schopní premýšľať silne abstraktne. Odporúčam absolvovať anjelské Reiki talizmany. Posilniť schopnosť abstraktného myslenia. Zároveň posilniť vplyv mozočku v organizme.

Astrológia karmy
Skúmam vplyv karmy ľudí, ktorí vás počas embryonálneho vývoja ovplyvnili. Prieskum sa realizuje v mozočku. Je tu uložená karma osoby, ktorá sa venovala náboženstvu; je tu karma piráta a tiež osoby, ktorá bola policajtom. Tieto záznamy vplývajú na váš osud a je dobré ich začleniť do svojho bežného života. Potom šťastný osud.

Astrológia astrálneho tela
Vo vnútri človeka sa nachádza astrálne telo so siedmimi obalmi. Dá sa to prirovnať k figúrke, v ktorej je niekoľko menších figúrok. Prvá vrstva má veľkosť tela. Ďalších 6 je postupne menších a menších. Charakterizuje ich obrázok histórie ľudstva, obchodné aktivity, farárske aktivity, korzárske aktivity, ale aj liečiteľské a zvieracie aktivity predkov. Štandardný stav. Niečo ako minulé životy.

Astrológia kostí
Skúmam v hmote kostí odtlačok alebo kópiu všetkého, čo ste prežili. Informácie z kostí sú tu ukladané chaoticky a problémovo. Ukladajú sa iba informácie strachu a chaosu. Treba terapeuticky ošetriť.

Astrológia miechy
Skúmam neuróny v mieche cez rané štádiá klinickej smrti. Stredne veľká postava anjela. Teda priemerne šťastný osud alebo predpoklady naň. Odporúčam anjelské Reiki, ktoré upraví túto oblasť k veľkým anjelom, väčšie predpoklady na šťastný osud.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Veľké zvieratá, teda dostatočná životná vitalita, ale zvieratá poľujú v noci a je tu prvok strachu a neistoty. Odporúčam anjelské Reiki a ochranné zvieratá alebo silové zvieratá do tejto oblasti. Treba získať veľké a nebojácne zvieratá.

Astrológia ganglií
Veľká postava anjela múdrosti. Dobré nápady a intuícia. No nestabilný stav, veľkosť anjela sa mení. Odporúčam stabilitu zasvätením do anjelov múdrosti.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si chce dokazovať, že zvládne všetko a preťažuje svoje sily. Snové podvedomie sa slabo venuje zdraviu, bráni sa šťastnému osudu, programuje dobre peniaze, no zle investuje. Potreba venovať sa snovým terapiám a ovládnuť snové podvedomie lepšie ako doteraz.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj okolím. Opakujú sa stavy vyhľadávania riskantných aktivít a stavy úletu a úniku. Trvalé opakovanie dvoch stavov. Prílišné riziko a potom svojvoľné stavy strachu.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na ženy samice. Povrchová vzrušivosť: do psychiky žien. Pohlavná vzrušivosť: na ženské orgány. Citová vzrušivosť: na strach a samotu.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď dostanete strach ešte pod dôslednejšiu kontrolu.

Pridaj komentár