Zaujímalo by ma smerovanie, kam sústrediť sily. Som dosť tvrdohlavý tvor a zdá sa mi, že vzťah s manželom sa chýli ku koncu, každý asi pôjdeme svojou cestičkou. Pracovné zameranie sa mi tiež mení, ťahá ma to inam, ale neviem kam presne. Som vnútorne rozkmitaná, nesústredená, potrebujem sa zamerať na cieľ smerovania, ktorý by mal pre mňa zmysel, kde by som bola prospešná. Cítim sa previnilo tým, že mi vraj bol daný dar už od mala… ale neviem ho používať… z rodičov otec mal z toho strach, tak to vo mne snažil udupať…

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Nebol to príjemný veštecký prieskum. Duchovnosť, to určite máte, ale chýba tomu všetkému určitý poriadok. Jednoducho je vo vás obrovský chaos. Pokiaľ budete mať úprimný záujem, rád vám pomôžem.

Zdravotný stav
Kyvadlo zle obkreslilo neuróny miechy v chrbtici. Určité disharmonické stavy mierneho charakteru. Tiež neuróny v stene tenkých a hrubých čriev, ganglie, slezinu. Odporúčam venovať sa preventívnej liečbe sleziny. Krvné riečište do pečene je problémové. Kyvadlo neobkreslilo nervovú sústavu, čo súvisí so slabou činnosťou ganglií. Odporúčam preliečenie nervovej sústavy. Asi by ste sa mali vážnejšie zaoberať svojím zdravím, pokiaľ nechcete mať v budúcnosti zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal nie je dostatočne ukotvený okolo fyzického tela a už teraz vyžaduje konzultácie u terapeuta alebo psychológa.

Povaha
Máte atypickú psychiku, ktorá opustila neurónové oblasti. Psychické prejavy vyvierajú z kostnej hmoty. Charakterizuje to obrázok schopnosti komunikovať s informačnými poliami mŕtvych osôb z kostného záznamu. Cítiť veštecké schopnosti prenikania do predmetov a čítanie tu uložených záznamov o tom, čo sa s nimi dialo. Tieto schopnosti má málo meditujúcich. Sexus povahy je tiež v kostiach a vyznačuje sa prvkom agresivity voči sexuálnym prejavom. Nie vždy a trvalo.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá odmieta svoj vnútorný svet a chce žiť ako ostatní ľudia. Čo spôsobuje psychickú destabilitu. Zlá psychohygiena a nepochopenie zákonitostí šťastného osudu.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Chýbajú tu astrologické schémy, aké majú ľudia s dobrou intuíciou. Sú tu iba náznaky.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Nejasné schémy a problémovosť pochopiť veci a deje okolo seba. Štandardne tu majú byť písmená a magmatické veštectvo alebo schopnosť komunikovať s magmou zeme.

Astrológia karmy
Skúmam vplyv karmy ľudí, ktorí vás počas embryonálneho vývoja ovplyvnili. Máte tu karmu osoby, ktorá mala psychické problémy. Karmu osoby, ktorá sa venoval čudným deštruktívnym praktikám. Karma pravekého lovca. Zložitá karmická záťaž. Pokiaľ chcete šťastný osud, potrebujete špeciálne terapeutické ošetrenie.

Astrológia astrálneho tela
Vo vnútri človeka sa nachádza astrálne telo so siedmimi obalmi. Dá sa to prirovnať k figúrke, v ktorej je niekoľko menších figúrok. Je to karma ľudstva alebo minulé životy. Posledná najmenšia vrstva sa prenáša do života iných ľudí. Silná náboženská karma, plno anjelov, náboženských obrazov, život v kláštore, rehoľa a pustovníctvo. Túto oblasť by ste najlepšie udupali a zničili. Nesprávna psychohygiena a riskantná osudovosť.

Astrológia kostí
Skúmam v hmote kostí odtlačok alebo kópiu všetkého, čo ste prežili. Ukladá sa tu všetko, čo robíte počas doterajšieho života, ale nie do celej kostnej sústavy.

Astrológia miechy
Sú tu drobné postavičky anjelov. Úspešní ľudia tu majú veľké postavy anjelov. Veľkosť anjela je iba jeden z predpokladov šťastného osudu.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Nachádzam tu uhynuté zvieratá. Takéto obrazy sa nachádzajú u ľudí s nedostatkom životnej vitality.

Astrológia ganglií
Znovu drobné postavičky anjelov múdrosti. Typické pre ľudí, ktorí majú málo nápadov. Anjel ako jeden z mnohých faktorov múdrosti.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Tu bežia deštruktívne pochody, ničíte všetko, čo ste dostali do svojho vnútorného sveta. Chcete žiť štandardne. To nie je rozumné. Treba pochopiť, ako to u vás funguje a žiť to.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj okolím. Chaos, raz chcete toto, potom zase niečo iné. Z duchovných vecí utekáte, a potom zase chcete. Spravte si v tom poriadok.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na ničenie. Povrchová vzrušivosť: na deštrukciu. Pohlavná vzrušivosť: na ničenie. Tiež by bolo treba túto oblasť upratať. Zlé predpoklady na harmonické väzby s partnerom.

Duchovná úroveň
Štandardná morálka podľa okolností, dobrá, neutrálna alebo negatívna. Cítiť, že to viete ovládať. Dobrá správa.

Špiritizmus
Dokážete komunikovať so svetom mŕtvych, máte v sebe informačné pole mŕtvej osoby. Môže to negatívne pôsobiť na okolie a na vás.

Hviezdy, šťastný osud
Nemáte moc na výber, buď duchovnosť, alebo životné problémy.

Pridaj komentár