Asi pred tromi rokmi sme sa rozhodli založiť si rodinu. Po roku klasického skúšania sme navštívili gynekológa a boli sme odporučení na Centrum humánnej reprodukcie. Podľa nich po zdravotnej stránke nie je ani u mňa ani u manžela žiadny závažný problém, ktorý by bránil otehotneniu. Následne mi boli vrátené do maternice 4 oplodnené a normálne sa vyvíjajúce vajíčka, ale zrejme prišlo k samovoľnému potratu. Máme za to, že k oplodneniu príde aj samovoľne, ale neudrží sa to.

Požiadali ste ma, aby som vešteckými metódami preskúmal stav vašej maternice. Celkovo je v poriadku, ale organizmus nie je schopný prepnúť do stavu materstva. Vajíčko sa usadí v maternici a organizmus nereaguje, ako keby sa nič neudialo.

Diagnostika veľkého mozgu: kyvadlo obkreslilo všetky neurónové oblasti. V poriadku.

Diagnostika stredného mozgu: v poriadku.

Diagnostika mozočku: v poriadku.

Diagnostika miechy: kyvadlo neobkreslilo miechu v chrbtici. Určitý disharmonický stav. Zle obnovené nervové bunky, ktoré razantne útočia a pôsobia devastačne na lymfatické uzliny, ale hlavne na podbrušie a maternicu. Už v embryonálnom vývoji sa tieto oblasti správali samostatne, pravdepodobne genetické odlišnosti od ostatných buniek miechy.

Diagnostika brušného mozgu: kyvadlo odmietlo obkresliť neuróny v stene hrubých a tenkých čriev. Silná pasivita. Genetické odlišnosti.

Diagnostika ganglií: tiež neboli obkreslené. Odmietajú sa podieľať na chode a činnosti práve podbrušia.

Diagnostika nervovej sústavy: nervstvo tráviacej sústavy je v poriadku. Nervstvo pre kľud a pokoj pracuje v noci chaoticky a deštruuje organizmus. Nervstvo maternice ako keby ani neexistovalo. Maternica ako izolovaný orgán. Organizmus ako keby maternicu nechcel a nepovažoval za svoj orgán. V embryonálnom vývoji ako keby tento orgán nebol súčasťou organizmu.

Diagnostika ostatných orgánov: všetko v poriadku, ale jednoducho nekomunikujú s maternicou.

Diagnostika hormonálnych žliaz: kyvadlo obkreslilo všetky hormonálne žľazy, ale jeden vaječník nie.

Diagnostika maternice a podbrušia: kyvadlo ju obkreslilo, teda je zdravá. Kyvadlo neobkreslilo tvorbu vajíčok vo vaječníkoch. Jeden vaječník možno riziko, alebo oblasť okolo neho. Treba lekársky sledovať, čo sa tam deje. Maternica reaguje na oplodnené vajíčko agresívne a zničí ho. Organizmus nedokáže prepnúť do stavu tehotenstva. Pri klasickom otehotnení sa pozornosť organizmu a orgánov upraví na oplodnené vajíčko a aktívne sa oň stará. U vás takýto mechanizmus nezopne. Zdá sa, že v embryonálnom vývoji ste mali byť chlapec, až neskoršie si to organizmus rozmyslel. Teda maternica sa chová nejasne. Liečba a otehotnenie bude veľký problém. Mali by ste začať uvažovať o adopcii.

Pridaj komentár