A 337 – Osvetlenie mojej cesty – 2005-03-02 16:29:30


Zaoberám sa ezoterikou už dlhšiu dobu, venujem sa reiki, alternatívnym spôsobom liečby, snažím sa o rozvíjanie vlastných schopností i viery vo vyššie sily.Tým všetkým chcem pomôcť druhým aj sebe.
Často sa cítim pod tlakom domáceho prostredia.Prosím o bližšie osvetlenie mojej cesty. Viem, že je treba všetko to pochopiť a prijať a až tak možno ísť ďalej, len ako? Prosím, pozrite sa na to.

Saša Pueblo – Osvetlenie mojej cesty – 2005-03-02 16:30:10


 

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia. Oceňujem vaše liečiteľské schopnosti. No na druhej strane sa mi nepáči, ako sa nechávate zneužívať deštruktívnymi ľuďmi, ktorí pod rúškom bolesti a utrpenia zneužívajú váš láskavý a morálne čistý svet. Skúste s tým spraviť rázny poriadok.

Zdravotný stav
Mali by ste sa intenzívnejšie venovať oblasti podbrušia, sú tu určité problémy.

Psychický stav
Aurický obal je mierne vzdialený od tela. Iba ľahké psychické disharmónie.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa stará o iných a na seba zabúda.

Sexualita povahy
Je typicky prírodná a je usadená vo svaloch. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má dobré liečiteľské schopnosti.

Pred narodením
Počas tehotenstva ste dostali veľa sily a húževnatosti. No táto sila zostala vo vnútri vás a neexpandovala do vonkajšieho sveta.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a charakterizuje ženskú psychiku s mužskými prvkami. Viac ambície ako rodina. Charakterizuje to obrázok športovkyne, ktorá chce podávať výkony.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť mozočku. Všade obrázky zvierat a na konci šamanka, no určité negatívne tendencie, ktoré sa sem dostali nevhodnými liečiteľskými metódami. Celkovo naberáte veľa negatívneho z iných ľudí a neviete sa toho zbavovať.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Vnímam tu veľkú lásku k ľuďom a pocit šťastia, keď niekomu pomôžete.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Je tu kozmická schéma celého zvieratníka v tvare prstenca okolo našej planéty. Táto astrologická schéma vás uzatvorila do seba a vnútorného sveta. Slabá orientácia vo vonkajšom svete. Keď niekoho liečite, musíte to zobrať do seba. Táto schéma vás neustále strháva dovnútra. Dáva vám silu, ale má tvrdú kontrolu nad vaším osudom. Mohli by sme to nazvať väzením.

Snová astrológia
Skúmam vašu snovú pamäť. V snoch a spánku musíte likvidovať a ubrániť sa negatívnym vplyvom liečených ľudí. Málo času pre vlastné zdravie, pre šťastný osud a riešenie vlastných problémov.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Je tu silne negatívny vplyv predka, ktorý bol na strane negatívnych síl a rád im pomáhal. Aj vaše liečby sú zamerané na pomoc a nevedú ich k tomu, aby sa stali lepšími a skúsenejšími. Jednoducho im pomáhate, aby pôsobili negatívne. Sú silne negatívni, keď už nevládzu, tak ich napravíte a oni pokračujú ďalej v deštrukcii. Skúste sa zamyslieť, koho to liečite a ako.

Pôrod
Pri pôrode v okolí silné deštruktívne sily vašej matky. Priťahujú vás deštruktívni ľudia a pomáhate im, aby mohli v deštrukcii pokračovať. Viem, že to nerobíte schválne. Skúste to pozmeniť.

Sexuálne podvedomie
Skúmam podvedomie, ktoré sa vytvorilo počas raného detstva. Celková vzrušivosť: na mužov. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: do sveta mŕtvych. Všade treba pridať prítomnosť negativity a deštrukcie.

Traumatické udalosti
Vaša duša sa potrebuje nabíjať negatívnou energiou iných ľudí. Pozitívna energia niektorých ľudí vás rozčuľuje.

Duchovná úroveň
Zaujímavé je, že morálka a etika vám majú čo povedať a aj tak sa chcete naplniť negatívnou energiou iných ľudí. Domnievam sa, že vaše okolie vás zneužíva.

Joga osud
Cítiť, že pochopíte, ako sa nepriamo podieľate na tom, aby zlí a deštruktívni boli ešte deštruktívnejší. Skúste si to uvedomiť a spraviť poriadok.

Saša Pueblo

Pridaj komentár