Rada by som sa dozvedela svoj aktuálny zdravotný stav. Doteraz som nemala žiadne vážnejšie zdravotné problémy. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav. Zatiaľ žiadne akútne nebezpečenstvo nehrozí a nebeží žiadna vážnejšia choroba. No čo sa týka mikrobiálnej imunity, tu sú riziká, ktoré sa môžu v budúcnosti prejaviť veľmi nepríjemne. Rizikové mikroorganizmy nie sú v stave premnoženia a intenzívnej aktivity, takže by ich lekárske vyšetrenia asi nezachytili. No riziká zostávajú.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesta sú prsia a mliečne žľazy, kde už je začínajúca chorobnosť. Príčina sú nežiaduce mikroorganizmy v tejto oblasti. Ide pravdepodobne o niektoré druhy boreliózy, prenos z kliešťa. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby, váš vek je 27 rokov. Organizmus sa zle stará o bunky tela.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta sú viaceré. Príčina slabých miest je línia mikroorganizmov prenesených z kliešťa.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo neobkreslilo nervovú sústavu. Stupeň chorobnosti je 50, čo je postupne sa rozbiehajúca chorobnosť. Je tu dosť zlikvidovaných buniek. Skoro to pripomína roztrúsenú sklerózu. Iba organizmus vyzabíjal celú sadu borelióznych mikroorganizmov.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo neobkreslilo v poriadku riečište. Stupeň chorobnosti je 40, čo je rané štádium chorobnosti. V danej oblasti nežiaduce mikroorganizmy. Z kože do tejto oblasti pravdepodobne prenikli mykotické mikroorganizmy druhu Aspergillus.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Poslabšia produkcia všetkých hormonálnych žliaz. Príčina je vo vnútri buniek a poškodenia orgánikov, ktoré produkujú potrebné chemické látky. Podpora z tukových buniek je nulová.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Najslabšie miesto je pečeň. Príčina – nevhodné mikroorganizmy. Ide pravdepodobne o Acinetobacter, ktoré spôsobujú infekcie.

Diagnostika imunitná: celkovo zle pracujú bunky kostnej drene a tak isté dcérske bunky. Produkcia 6 druhov bielych krviniek je chaotická. Celková statická zložka imunity ako je detská žľaza, okostica, mandle, lymfatická mriežka sú poškodené infekčným Acinetobacterom. Tvorba T a B lymfocytov a ich kódovanie je chaotické. Imunoblasty z lymfocytov sú príliš pasívne. Aj ďalšia línia objektov z bielych krviniek až na úroveň imunoglobínov je chaotická. Celkovo je imunitná reakcia nedostatočná a oslabená. Je vhodné dať ju do poriadku. Nežiaduci genetický vývoj buniek v pečeni. Odhadujem, že sa skôr podobajú na ťavie bunky. Nežiaduci genetický vývoj časti buniek pľúc smerom ku gorilím bunkám. Nežiaduci genetický vývoj lymfatických uzlín do buniek embryonálneho vývoja. Mierne hromadenie glukózy v lymfatických uzlinách. Žiadne akútne onko riziko zatiaľ nehrozí.

Geriatrická liečba podľa pudov

Vyrobte si plátenné vrecko a naplňte ho nakrájanými uhorkami. Vrecko prikladajte na telo celkom 4 krát za 2 mesiace, jedna terapia trvá 40 minút.  Prípadne omyť telo pred sprchovaním čerstvou uhorkovou šťavou. Najskôr treba odskúšať reakciu kože na malom kúsku. Robte tak aspoň 4 krát za 2 mesiace.
Užívať vyššie dávky Celaskonu, môže byť aj ten s postupnou dobou rozpúšťania v tele. Užiť po jedle acylpyrín a za lyžičku alkoholu. Zo začiatku menšiu dávku – štvrť acylpyrínu a pár kvapiek alkoholu.  Aspoň 5 krát za 2 mesiace.
Mrazené bravčové mäso nakrájate na kúsky a k tomu dať kocky ľadu. Všetko dáte do vrecka a prikladajte na kĺbové oblasti rúk, nôh, chrbtice. Treba nechať chlad preniknúť veľmi hlboko. Miesto musí mierne sčervenať. Stačí zrealizovať raz. Terapia trvá dve hodiny a treba mať na každú hodinu jedno vrecko. Môžete realizovať aj postupne jednotlivé kĺbové spoje v priebehu dvoch mesiacov.
Mydlo na pranie biele treba prikladať aspoň 10 krát po celom tele. Terapia trvá 10 minút a potom osprchovať. Realizujte počas 2 mesiacov.

Pridaj komentár