Po dvoch mesiacoch liečby by som Vás chcela poprosiť o kontrolnú diagnostiku. Terapie som dodržiavala presne podľa Vašich odporúčaní, absolvovala som vyšetrenie u imunológa, kde všetky testy dopadli dobre. Nakoľko som si vyžiadala lieky na posilnenie imunity, tak mi lekárka predpísala BRONCHO-VAXOM. Za vypracovanie profilu vopred ďakujem.

Som rád, že ste boli na kontrole u imunológa a užívate lieky (B89). Oceňujem, že v prerušenom geriatrickom programe pokračujete a navyšujete počet užitočných látok na 4 milióny, čo je výborné. Ešte treba dať do poriadku pár onko génov a tvorbu bielych krviniek. Tak isto sa môžeme pustiť do nápravy molekulárnych prvkov v tele a ich väzbovitosti.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby, teda organizmus sa o bunky vzorne stará. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové blany dlhovekosť. Orgániky v bunkách v poriadku. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy dlhovekosť. Gény dlhovekosti sa aktivizovali. Molekulová úroveň rozpadnuté guľôčky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové blany dlhovekosť. Orgániky v bunkách v poriadku. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy dlhovekosť. Gény dlhovekosti sa aktivizovali. Molekulová úroveň rozpadnuté guľôčky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové blany dlhovekosť. Orgániky v bunkách v poriadku. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy dlhovekosť. Gény dlhovekosti sa aktivizovali. Molekulová úroveň rozpadnuté guľôčky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové blany dlhovekosť. Orgániky v bunkách v poriadku. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy dlhovekosť. Gény dlhovekosti sa aktivizovali. Molekulová úroveň až príliš rozpadnuté a treba riešiť. Kyvadlo neobkreslilo dcérske bunky kostnej drene. Orgániky rozpadané, bunkové jadro žiadna životnosť, mitochondriálne jadro onko riziká. Chromozómy rozstrapkané a veľmi slabá pevnosť. Vysoké riziko. Gény na vlastnú likvidáciu dcérskych buniek. Z dcérskych buniek sa tvorí 6 druhov bielych krviniek. Veľmi slabé a malátne. Ako keby nevedeli dospieť a realizovať svoju činnosť. Statický systém imunity a to detská žľaza, okostica, mandle, lymfatická mriežka, slepé črevo, lymfatické uzliny sú v dobrom stave až na odpojenie lymfatických uzlín od tohto systému. Rizikové mikroorganizmy v tele sú v kostnej dreni a premnožený infekčný Acinetobacter. Kostná dreň obsahuje ešte mikroorganizmy Absidia. Štítna žľaza obsahuje Helicobacter, Agrobiu. Pečeň obsahuje Corynebacterium, ďalej Absidium. Svaly niečo ako Borelia. Ostatné by mohlo byť zlikvidované vďaka imunitným liekom od imunológa.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové blany dlhovekosť. Orgániky v bunkách v poriadku. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy dlhovekosť. Gény dlhovekosti sa aktivizovali. Molekulová úroveň rozpadnuté guľôčky a nebezpečné tendencie.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové blany dlhovekosť. Orgániky sa dávajú ešte do ďalšieho zlepšenia. Všetko v poriadku. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy dlhovekosť. Gény: ešte vám tu zostal onkogén a budeme ho musieť riešiť znovu. Ďalšia opakovaná liečba. Molekulová úroveň rozpadnuté guľôčky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové blany dlhovekosť. Orgániky v bunkách v poriadku. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy dlhovekosť. Gény dlhovekosti a intenzívnej spolupráce tukovými modifikáciami. V tuku produkujete asi 4 milióny užitočných látok, čo je výborné. Molekulová úroveň rozpadnuté guľôčky a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Epitelové bunky dlhovekosť. Bunkové blany dlhovekosť. Orgániky v bunkách v poriadku. Bunkové jadrá dlhovekosť. Mitochondriálne jadrá dlhovekosť. Chromozómy dlhovekosť. Gény dlhovekosti sa aktivizovali. Molekulová úroveň rozpadnuté guľôčky a treba riešiť.

Geriatrická liečba podľa pudov

Zabaliť ľavú ruku do alobalu a nechať aspoň hodinu. Zopakovať dvakrát.
Spraviť drobné alobalové guličky a zabaliť spolu do alobalu. Prikladať na celé telo aspoň 4 krát počas 2 mesiacov. Terapia trvá 20 minút.
Prikladať na telo štvorec alobalu aspoň 4 krát za 2 mesiace.
Prikladať na telo lyžičku obalenú alobalom asi 4 krát za 2 mesiace a hlavne oblasť pankreasu.
Z alobalu vyrobte dutý valec a dovnútra 1 menšiu alobalovú guličku. Valec vyrobíte omotaním nejakého predmetu alobalom, predmet potom vytiahnete, vložíte guličku a uzatvoríte. Prikladať po tele aspoň 4 krát. Jedna terapia trvá 10 minút.
Vtáčie pierka zabaliť do valca z alobalu a prikladať na telo asi 4 krát. Jedna terapia trvá 10 minút.
Holubí trus jemne našúchať na telo na menšie plochy. Osprchovať a umyť. Stačí raz. Ide o liečbu proti mikroorganizmom v kostnej dreni, ktorá prijme dovnútra, čo potrebuje.

Riešenie onko génov v slezine: kúpiť hovädzie mäso a napichať doň aspoň 3 veľké klince a prikladať na oblasť sleziny aspoň 5 krát na 10 minút.

Pokračovať raz do týždňa umývaním tela čiernym múmiom, biele jadrové mydlo a rašelina šúchanie. Navyšujte množstvo užitočných látok z tukových buniek.

Z alobalu vytvoriť vrecko a doň kosti hovädzie a bravčové prípadne kúsky mäsa. Ukladať na telo asi 2 krát. Jedna procedúra trvá asi 40 minút.

Po dvoch mesiacoch sa ohláste na kontrolu.

Pridaj komentár