Ak sa s niekým napätejšie rozprávam, vyhodia sa mi na krku a na hrudi červené fľaky. Akoby som mala strach z ľudí a neviem pri nich zostať uvoľnená. Pritom mám veľmi rada spoločnosť.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel, čo sa deje vo vašom organizme. Možno odhadovať, že problémy sú v pečeni a celkovo s mikroorganizmami, tak isto sú tu psychické problémy pôsobiace na stav srdca. Odporúčam ešte prešetriť psychický stav a popasovať sa so stavom imunity voči mikroorganizmom.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Najslabšie miesto: neurónové ganglie ľavej ruky.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Najslabšie miesto: kostná dreň v časti pravej ruky, lopatky a rebier, ale iba oslabené.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Celkovo dobrý zdravotný stav. Najslabšie miesto: srdcový sval a silný stres celkovo zo života. Psychický rizikový faktor. Slabé prekrvenie srdca.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Najslabšie miesto: smeruje k srdcu. No tu iba psychické faktory.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Dobrý stav. Najslabšie miesto: ľavé pľúca a slabá činnosť. Znovu psychický faktor.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo obkreslilo v poriadku. Najslabšie miesto: štítna žľaza a to slabá produkcia hormónov. Vhodné preliečiť.

Diagnostika trávenia: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Najslabšie miesto: činnosť pečene.

Diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku okrem pečene a srdca. Stupeň chorobnosti pečene je 42, čo je začínajúca chorobnosť, lekársky ešte ťažko zistiteľná. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby, ale veštecky mi sem idú obrazy nežiaducich mikroorganizmov vyskytujúcich sa na sociálnych zariadeniach. Stupeň chorobnosti srdca je okolo 40, čo je začínajúca chorobnosť. Skôr psychický faktor ako fyzické poškodenie. Kyvadlo neobkreslilo podbrušie. Stupeň chorobnosti je 100, čo je bežiaca chorobnosť. Nežiaduce mikroorganizmy.

Diagnostika imunitná: celková imunita voči zhubným bunkám je dostatočne vysoká. Detská žľaza je v poriadku. Imunitná pamäť je v poriadku. Počet neštandardných buniek v tele je v poriadku a v norme. Hromadenie glukózy je iba vo svaloch pravej nohy. S tým si organizmus poradí. Bunková imunita je nedostatočná hlavne v oblasti svalov. A celkovo je tento druh imunity nedostatočný. Príčinu možno hľadať v zlom psychickom stave. Imunita voči mikroorganizmom je celkovo nedostatočná a poškodená. Imunológ by možno už tento stav zistil. Je to na hranici. Biele krvinky sa neobjavujú na koncoch lymfatických uzlín. Príčina je v pečeni. Celková skladba mikroorganizmov je poškodená a treba sa tomu venovať. Na úrovni buniek sa organizmus vie brániť mikroorganizmom.

Diagnostika psychiky: nestabilný psychický stav vyžadujúci tabletkovú liečbu.

REAKCIA NA PROFIL

Dakujem za vypracovanie zdravotneho profilu. Na zaklade Vasho odporucania Vas chcem poziadat o navrh liecby po presetreni mojho psychickeho stavu a o navrhnutie liecby na zvysenie imunity voci tym nestastnym mikroorganizmom. Este raz velmi pekne dakujem.

Pridaj komentár