Som rád, že ste sa prihlásili na kontrolu (predchádzajúci profil A 916). Výsledky sú skvelé a možno začať likvidovať aj tie najmenšie disharmónie. Nepríjemná správa je ohľadom hnedého tuku, ktorý poškodzuje vaše nohy. Treba postupne napraviť. Tak isto práca s pudom sebazáchovy sa výrazne zlepšila. Držím palce a podporujem vašu chuť byť zdravá.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah U vitamínu je dostatočný. Najslabšia je ľavá strana veľkého mozgu. Masáž oblasti brucha, tlaky rúk.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Najslabšie miesto je túlavý nerv zo stredu hlavy, srdce, žalúdok, podbrušie. Prikladať ruky našúchané dohorúca raz až dvakrát do týždňa. Začať tvárou a postupovať až po pohlavné orgány.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesta nie sú, čo je dobré.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je príliš vysoký. Obklady si robte iba raz za dva týždne. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Slabšie miesta nie sú, čo je dobré.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Slabšie miesta nie sú, čo je dobré.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Slabšie miesta sú na ľavej nohe. Treba držať bezlepkovú diétu dva až tri mesiace. Jesť potraviny bez lepku, aby sme dosiahli vyčistenie tejto oblasti.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Najslabšie miesto je koža na pravej nohe. Treba šúchať kožu dočervena.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Slabšie miesta nie sú, čo je dobré.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Všade sa tvoria požadované modifikácie, ktoré prúdia hlavne do tukových buniek, ale aj do iných miest v tele, kde to treba. Slabšie miesta nie sú, čo je dobré.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tvoria sa dlhovekejšie bunky. Slabšie miesto sú ľavé pľúca. Pošúchať ruky prírodným parafínom alebo včelím voskom a prikladať na telo. Každý deň aspoň mesiac.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Najslabšie miesto je pravá noha. Uložená toxicita. Ukladať na nohu chlebovú kašu. Chlieb a voda. Každý týždeň jedenkrát po dobu dvoch mesiacov. V tuku je 100 000 jednotiek, čo je dobré.

Modifikácia tuku „palce“: zrealizované na 100%.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: zrealizované na 100%.

Modifikácia tuku „hviezdičky“: zrealizované na 40%. Jadrové mydlo s hovädzím lojom a tukom z kačice, ošípanej alebo iný zvierací tuk miešať spoločne.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: zrealizované na 100%.

Modifikácia tuku „dlhé pásy“: zrealizované na 100%.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: nie sú žiadne. Šúchať telo alobalom.

Modifikácia tuku „slimák“: zrealizované na 10%.Mach z lesa a šúchať po tele. Trochu ho namočte do vody.

Modifikácia tuku „trojuholník“ : zrealizované na 10%. Predstava erotických obrázkov, ako sa ukladajú na telo.

Modifikácia tuku „šachovnica“: zrealizované na 90%. Natierať telo žĺtkom aspoň 8 krát a osprchovať.

Geriatrická diagnostika hnedý tuk: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 100, čo je nedobrý stav a treba sa mu dôsledne venovať. Zvláštne modifikované bunky. Nežiaduce genetické modifikácie. Riziková oblasť do budúcna. Z hnedého tuku agresia do pravej a ľavej nohy. Liečba: popíjať medovicu, natierať aj telo, soľné obklady po celom tele. Nasypať soľ na uterák, preložiť a dať na telo. Nechať pôsobiť. Postupovať pozvoľna a dopriať tomu čas.

Psyché: pud sebazáchovy nateká všade do tela. Terapia: pozerať na obrázkoch tie najmenšie detaily. Odporúčam zobrať lupu. Počas noci sa stav zlepšil, ale nie je dokonalý. Spávajte pri kuse magnetu, dajte si ho do blízkosti hlavy.

Pridaj komentár