Postupujem podľa Vašich doporučení v geriatrickej liečbe. Práve som ukončil prvý mesiac – 1.etapa dezinfekcie organizmu voči herpetickým vírusom. Prosím o odpoveď, na akú dobu mám prerušiť liečbu a následne pokračovať II. etapou?

Som rád, že pokračujete v geriatrickej liečbe. Už vidieť zlepšenie, ale ešte to nie je ono. Usilujte sa ďalej (predošlý profil A 890).

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby, čo je výrazné zlepšenie. Obsah U vitamínu je ešte stále nedostatočný. Každý týždeň si dajte väčšiu porciu kapusty, či už surovej, alebo kyslej ako prílohu k jedlu.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Celkovo výborné zlepšenie. Obsah E vitamínu je dostatočný. Zabezpečte pravidelný príjem trvalo.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Tu zmena nenastala. Odporúčam prikladať zabalené zmrazené mäso alebo ryby aspoň 4 krát na všetky spoje aj chrbticu.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo podrobne, teda v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby, čo je výborné zlepšenie. Obsah C vitamínu cez kožu je dostatočný.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby, čo je zlepšenie. Delenie buniek je dostatočné. Začínajú sa tvoriť mierne dlhovekejšie bunky.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 40. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby, čiže iba slabé zlepšenie. Delenie buniek je nedostatočné, aj ked sa to mierne zlepšuje. Organizmus pracuje na náprave tejto oblasti. Programovanie, aby pud sebazáchovy mohol pracovať aj v noci. Aromaterapia, arómy kvetov pred spaním a celkové upokojenie. Pred spaním si sadnúť, vône a nechať bežať fantáziu a potlačiť rozumovosť. Ste príliš prepracovaný. Realizovať aj celý mesiac.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo ich neobkreslilo, iba kožnú blanu, kde prebieha tvorba liečivých blanovitých buniek, ktoré putujú do krvného riečišťa. Stav blán sa nezmenil, je ako u 100 ročnej zdravej osoby. Opaľovať telo alebo dostať cez kožu vitamín D. natierať malé plochy pred sprchovaním. Aspoň 10 krát za 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo okrem pečene obkreslilo všetky orgány, aj svaly a kožu. Stav buniek ako u 40 ročnej osoby, čo je zlepšenie stavu. Delenie buniek je dostatočné. Miera dlhovekosti sa buduje. Natierať telo múmiom aspoň 3 krát do týždňa, menšie množstvo čierneho múmia rozpustiť vo vode. Realizovať mesiac. Múmio pridávajte aj do jedla, maličké kúsky plus broskyňový alebo hroznový džús.

Geriatrická diagnostika pečene: kyvadlo ju neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 40, čo je zlepšenie o polovicu. Na dva mesiace zastaviť liečbu proti herpetickým vírusom. Niektoré sa „zakuklili“ a počkáme dva mesiace, aby vyliezli. Ďalší druh herpetických vírusov som našiel v koži. Nie sú až tak škodlivé, ale je ich príliš. Dezinfekčné lieky na pečeň dávať aj na kožu. Stačí iba malý kúsok rozdrviť, dať na ruky a pošúchať postupne všetky oblasti tela. Robiť aspoň 2 týždne. Prikladať na oblasť pečene všetky druhy zeleniny a to hlavne listovú – kapusta, kel, šalát, repné listy, obilné listy, špenát ap. Realizovať za mesiac 4 krát, robte tak 2 mesiace. Obklad nechať pôsobiť aspoň hodinu.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho obkreslilo, čo je výrazné zlepšenie. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby, čo je tiež zlepšenie. Už neprodukujete skoro žiadne škodlivé látky. Stav je 0, treba prejsť do pozitívnych čísel a to +100. Sauna, masáže a to poriadne hĺbkové. Prípadne otĺkanie tela vreckom naplneným pieskom. Môže vám pomôcť aj iná osoba. Aspoň 6 krát za dva mesiace.

Psyché: ešte stále sa spoliehate, že vy sa vyliečite a nechcete pud sebazáchovy pustiť poriadne do tela. Zabudnite, že sa budete liečiť a nechajte to na pud sebazáchovy. Čítajte si príspevky v Geriatrickej poradni a prezerajte si obrázky jaskýň. V noci útočíte proti pudu sebazáchovy a nedovoľujete mu liečiť. Terapiu na zmenu máte napísanú.

Pridaj komentár