Chcem vás poprosiť o psychický profil, ak je možné. Vašu stránku si často čítam. Keď som čítala na vašej stránke o UFO, tak ma to v poslednej dobe dosť oslovuje a nenecháva ľahostajnou, aj keď sa venovaniu tejto problematike bránim. Len stále mi znie v ušiach veta Jaroslava Ch. spred 3rokov, keď vravel, že mám kontakt s mimozemskou civilizáciou. Vtedy ma to prekvapilo a nechcela som tomu veriť, ale keď občas vidím nejaké obrazy, kdesi v sebe, tak neviem, odkiaľ prichádzajú.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Je bohužiaľ málo vhodné pre bežný život, no pre duchovný ako stvorený. Psychicky ste prenikli na bunkovú úroveň jadier buniek. Spojilo sa archaické vedomie buniek a ľudské vedomie. Je to komunikačná báza organického života v kozme. Viac Kozmos sekcia a články o UFO.

Zdravotný stav
Bol vyhodnotený osobitne v geriatrickom profile.

Psychický stav
Aurický obal a podvedomé obaly sú čiastočne vzdialené od tela a už teraz stav vyžaduje psychoterapie.

Povaha
Ste mimoriadne netradične usadená v jadrách svojich buniek. V tele sú poškodené niektoré nervové zakončenia, čo vytvára rezonancie a vaša psychika pracuje na úrovni jadier buniek skoro v celom tele. Charakterizuje to obrázok osoby schopnej napojiť sa na organický život v kozme. Vytvára to energetické a informačné väzby. Takúto väzbu máte v tele. Pôsobí negatívne na vaše srdce. Môžete si ju predstaviť ako raju (morský živočích) s ľudskou hlavou. Možno vás zaradiť medzi fenomén UFO a kontakty s organickým životom v kozme.

Sexus
Sexus povahy je usadený v značnej časti vašich buniek a ich vnútra. Charakterizuje to obrázok potláčania ľudskej sexuality odtlačkom organického života. Sexus centrum sa premiestnilo do organického odtlačku. Charakterizuje to schopnosť vnímať kozmické diaľavy v reálnom kozme. Psychika preniká do kozmu k ďalšej organickej hmote. S týmto odtlačkom cestujete do reálneho astronomického kozmu. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na organický odtlačok a zvláštne rituály párenia. Povrchová vzrušivosť: na odtlačok organického života. Pohlavná vzrušivosť: na život organického odtlačku na ďalekej planéte mimo našu Galaxiu. Citová vzrušivosť: k Zemi, ale je neustále nasmerovaná do kozmu. Celkovo nevhodné podvedomie pre harmonický a hlboký partnerský vzťah.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali anjelské sféry, ktoré vo vás odtlačok zlikvidoval. Tak isto zlikvidoval všetky podvedomé obaly. Tento organický odtlačok pozmenil vaše podvedomie a váš osud.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Tvrdo bojujete proti odtlačku. Nechcete ho, ale je to silnejšie ako vy. A často rezignujete a spoločne prenikáte do kozmických diaľav samozrejme psychicky.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Aj tento je pod kontrolou organického odtlačku a nedovoľuje, aby fungoval samostatne. Charakterizuje to obrázok upravovania snov a nočných pochodov na prieniky do inej dimenzie vnímania sveta. Čo je aj pre mňa neznáma dimenzia, ktorú opísal vo svojej knižke Prax magické evokace F. Bardon. Sú to zvláštne veci.

Hviezdy, šťastný osud
Spoznať 7. duchovnú cestu cez jadrá buniek. Ovládnuť ju a žiť duchovne na tejto rovine. Nie bežný život.

Pridaj komentár