Hlásim sa na geriatrickú kontrolu po dvoch mesiacoch liečby. Cítim sa zdravá, netrápi ma ani nádcha, či bolesti hrdla, akurát posledný týždeň som mala viac hnačky, čo mohlo byť spôsobené aj pobytom na dovolenke.

Požiadali ste ma, aby som zhodnotil proces vašej samoliečby cez pudy (A998). Vediete si dobre a veštecký odhad naznačuje, že proces ozdravenia nastupuje a je vhodné pokračovať ďalej. Verím, že vydržíte a liečbu dotiahnete do konca.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto ešte miecha za žalúdkom. Prikladajte si tam alobal aspoň 10 – 15 krát po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie nervových zakončení sa obnovuje. Natierať slnečnicovým olejčekom hlavne kĺbové oblasti, iba jemne a slabo. Robte tak každý tretí deň po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto je vývod z pankreasu do hrubých čriev. Slabo zanesené. Prikladajte si 2 krát do týždňa handru namočenú do rozriedenej octovej vody. Oblasť predtým nakrémovať. Robte tak 6 krát po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto je ešte kostná dreň okolo stehenných kĺbov. Našúchať do horúca ruky a prikladať viackrát za sebou na toto miesto. Realizovať 2 krát do týždňa počas 2 mesiacov. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Čo sa týka maternice, tak ešte blokované delenie buniek. Na oblasť maternice prikladať rôzne kvety, z lúky aj zo záhradky chemicky neošetrené. Robte tak raz do týždňa po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická modifikácia blany, chrupavky, okostica: priaznivé zmeny v blanách a tvorba užitočných buniek pre telo. Z chrupaviek sa užitočné bunky začínajú tvoriť. Okostica sa pripravuje na vhodné aktivity. Pud teritoriálny doporučuje pred sprchovaním natrieť pokožku na viacerých menších miestach olomouckými syrčekmi. Prosím dodržať 6 krát po dobu 2 mesiacov. Tak isto telo omývať raz týždenne čerstvou šťavou z ananásu. Najprv odskúšať reakciu kože, prípadne zriediť vodou.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: kyvadlo obkreslilo tuk v poriadku. Začali ste produkovať 100 užitočných látok. To je zatiaľ dobrý výsledok. Naďalej používajte biele jadrové mydlo na umývanie tela, šúchajte po tele nasucho čierne múmio 16 krát za dva mesiace. Nasucho kúpeľnú síru Solfatan 10 krát za 2 mesiace. Iba jemne pošúchať a potom umyť.

Geriatrická diagnostika imunitná: obidve imunity pracujú celkom dobre na všetkých úrovniach. Zožeňte si drevné uhlie, môže byť aj z ohniska, kde predtým horelo drevo. 16 krát jemne natrieť určité časti tela a umyť. Robiť tak dva mesiace.

Geriatrická liečba psyché: pud sebazáchovy, pud sexuálny, pud teritoriálny a aj bunkový idú celkom dobre do tela. Pozerajte si jaskyne, vyhrážajte sa, čítajte si články v Geriatrickej poradni. Kontrola o dva mesiace.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.