Chcela by som poprosiť o geriatrickú kontrolu a nový profil. Tentokrát som ho dodržiavala skoro vzorne a začala som pracovať aj s pudmi, tak dúfam, že som spravila aspoň malý pokrok. Dosiahla som svoju stredoškolskú váhu a telo mi spevnelo- keď vidím tie pokroky, neveriacky krútim hlavou.

Som celkom rád, ako sa váš organizmus zmobilizoval a napráva všetko, čo bolo choré (predošlý profil A 997). Teraz je čas zamerať sa na dobitie potenciálu delenia buniek v niektorých oblastiach tela.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je.
Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Nervové zakončenia sa delia. Životnosť delenia na 40 rokov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Životnosť trvácich buniek na 10 rokov, treba zvýšiť. Prikladať na oblasť pankreasu ruky a natrieť detským olejčekom. Realizovať každý deň po dobu jedného mesiaca. Priložiť vždy na 10 minút.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Potenciál delenia kmeňových buniek na 10 rokov. Treba dobiť alebo pozmeniť. Prikladať po tele alobal a na to ruky. Prejsť postupne za 2 mesiace celé telo.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Potenciál delenia na 60 rokov.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Potenciál delenia na 50 – 60 rokov.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo orgány a časti tela v poriadku. Delenie buniek je dostatočné. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Potenciál delenia od 50 do 100 rokov. No nie v pľúcnych bunkách. Tu je vyčerpaný a treba ho dobiť. Na hruď si dajte rôzne druhy semiačok – obilie, slnečnica, jadierka z jabĺk a rôzne iné podľa vlastného výberu. Nasypte ich do plátenného vrecka a prikladajte na pľúca aspoň 8 – 20 krát počas 2 mesiacov. Priložiť vrecko a na vrecko ruku. Tak isto sa dá šúchať semiačka po hrudi.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: gratulujem, začali ste produkovať 10 000 užitočných látok. Naučte sa koncentráciou do miechy spúšťať ich, keď ste unavená psychicky alebo fyzicky. Doplniť látky a zatvoriť. K navyšovaniu užitočných látok treba na telo prikladať kameň zabalený do alobalu a posúvať ho po tele priebežne počas 2 mesiacov.

Geriatrická diagnostika imunitná: obidve imunity sú v poriadku.

Pridaj komentár