Požiadali ste ma, aby som spravil veštecký odhad, ako ste na tom v geriatrickom programe (predošlý profil B 25). Niet pochýb, že si vediete vytrvalo a dôsledne. Organizmus sa dáva do znamenitého stavu. Treba vytvoriť mechanizmus na napúšťanie a vypúšťanie látok z tuku do organizmu. Treba dotiahnuť aktivity so sexuálnym pudom ohľadom bezchorobnosti. Tak isto treba dotiahnuť spoločné aktivity s pudom teritoriálnym a bunkovým.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Potenciál trvácnosti buniek 100 rokov.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Nervové zakončenia mechúra sú trváce bunky so životnosťou 40 rokov. Ostatné nervové zakončenia sa delia. Potenciál na 100 rokov.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Životnosť trvácich buniek 140 rokov.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo kostnú dreň na úrovni buniek, ešte nie orgániky v bunkách. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Kmeňové bunky sa delia dobre. Potenciál delenia na 150 rokov. Dcérske bunky sa delia v poriadku. Potenciál delenia na 150 rokov. Biele a červené krvinky sú výborné. Slabšie miesto nie je.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo cievy aj žily v poriadku. Slabšie miesto nie je. Delenie buniek všade dostatočné. Potenciál delenia na 100 rokov. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. V oblasti nôh a niektorých kostiach sa vytvorili trváce bunky. Potenciál životnosti 100 rokov.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo bunky aj orgániky v poriadku. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Slabšie miesto nie je. Potenciál delenia sa zvýšil na 60 rokov.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo bunky aj orgániky v nich. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Slabšie miesto nie je. Produkciu čiastočne zabezpečujú modifikované tukové bunky. Všade sa vytvorili trváce bunky so životnosťou 140 rokov.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti, ich bunky a orgániky. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Prebieha modifikácia na trváce bunky všade okrem žalúdka. Všade trváce bunky so životnosťou na 60 rokov. Bunky žalúdka sa delia s vysokým potenciálom delenia. Mnohonásobne prekračujú 100 rokov.

Geriatrická diagnostika modifikácií: v chrupavkách, blanách a okostici sa tvoria túlavé modifikované bunky, ktoré putujú do organizmu a upravujú jeho činnosť. Modifikácie sú v prospech zdravia. Z blán putovali hlavne do tukovej oblasti. Z chrupaviek obsadili hlavne tráviacu sústavu a prenikli čiastočne do oblasti tuku. Z okostice obsadili hlavne kostnú dreň a okolie.

Geriatrická diagnostika bieleho tuku: potenciál životnosti trvácich tukových buniek je mnohonásobne vyšší ako 100 rokov. V bielom tuku sa produkuje 2 400 000 užitočných jednotiek pre telo. Miecha postupne preberá riadenie tuku a napúšťanie látok do tela podľa potreby. Keď ste unavený a vyčerpaný, koncentrujte sa do miechy a aktivujte dodávku látok z tuku. Hnedý tuk sa upravil a bude si plniť svoje povinnosti ohľadom mikroflóry. Všetky modifikácie sú na 100% hotové a zdvojené.

Geriatrická liečba stravou: stále viac podriaďujete svoj jedálny lístok požiadavkám pudov, čo je dobré. Už málokedy jete to, čo pudy nechcú. Jesť podľa pudov vyžaduje veľa zapierania. Nejesť očami, ale pudmi.

Geriatria psyché s pudmi: všetky 4 pudy natekajú intenzívne do tela a plne sa im podriaďujete.

Geriatrická diagnostika imunitná: všetko v poriadku, či už imunita voči neštandardným bunkám, alebo voči mikroorganizmom. Pud teritoriálny začal riadiť všetko okolo mikroorganizmov.

Ďalšia geriatrická liečba: do oblasti pečene a žlčníka – prikladať viackrát za 2 mesiace petržlen, natierať múmio, šúchať morušové listy, ružové lupienky, kvapkať na jedlo olivový olej, aj natierať danú oblasť. Natierať zuby zasušenou šťavou z avokáda. Pokračovať v šúchaní tela kvietkami a to neustále. Hlinu z jaskyne zmiešať s tŕstím a slinami a šúchať telo. Na telo a do jedla med z Číny. Kontrola o dva mesiace. Treba upratať najslabšie biochemické miesto a to je pečeň. Jedálny lístok má obsahovať sóju na všetky spôsoby, olivový olej, čokoládu, delenú stravu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.