A 235 – Opuch členka – 2004-10-21 20:00:45


Snažila som sa dodržiavať vaše rady, ktoré ste mi dali ohľadom odstránenia opuchu nohy a celkového ozdravenia organizmu. Prosím o opätovnú diagnostiku.

Saša Pueblo – Opuch členka – 2004-10-21 20:02:24


Požiadali ste ma, aby som sa znovu po dlhšej dobe pozrel na váš zdravotný stav. Oceňujem, že ste intenzívne popracovali na svojom zdraví. Celkovo dopadla diagnostika priaznivejšie. V ďalšom období bude vhodné pokračovať v úspešnej likvidácii lymfatického opuchu. Bolo by vhodné vypracovať program likvidácie prenikania toxicity cez hrubé črevo a zároveň prečistiť zanesené krvné vlásočnice v organizme. Požiadajte ma o vypracovanie ďalšej liečby.

Diagnostika Silva krúžky: čierne krúžky sa nachádzajú v oblasti kostí. Naznačuje to na problémové miesta vo vašom organizme.
Diagnostika Reiki bioenergiami: v organizme sa vytvorilo vďaka pravidelnému precvičovaniu Reiki stabilné bioenergetické prostredie.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo stabilne obkresľuje všetky orgány a systémy v tele. Stav sa výrazne zlepšil.
Diagnostika Silva údržba: v celom organizme beží rekonštrukcia a údržba. Iba do oblasti kostí organizmus zanáša toxické látky. Pochádzajú z oblasti hrubých čriev. Tu lymfatické riečište nedokáže udržať stabilnú činnosť a odtiaľto cez hrubé črevo preniká do organizmu toxicita. Treba sa venovať aj tejto oblasti vášho organizmu a to intenzívne.

Diagnostika automatickou kresbou: naznačuje na dve čierne čiary, ktoré idú cez hrubé črevá a lymfatický opuch na nohe, ktorý sa však neustále zmenšuje.
Diagnostika astrálna: naznačuje, že cez lymfatický, ale aj žilový systém preniká cez hrubé črevo dovnútra organizmu toxicita. Tak isto diagnostika naznačuje na upchávanie drobných vlásočníc hlavne v nohách. Do žíl a vlásočníc sa ukladajú tuky. Zlá distribúcia v organizme. Treba sa venovať likvidácii usadenín v systéme organizmu. Navrhnúť liečbu.

Diagnostika totemovým zvieraťom: zviera vám olizuje všetky časti tela a očakáva od vás viac aktivity pri liečbe vlastného organizmu.
Diagnostika vnútorným hlasom: dotyčná má značné úsilie vyzdravieť. Treba pokračovať v liečebných procedúrach a to intenzívnejšie.

Diagnostika aurického vyžarovania: množstvo malých krúžkov sa objavuje v oblasti hrubých čriev a jeden kríž aj v oblasti chodidla.
Diagnostika najhoršieho miesta: toto sa nachádza v oblasti hrubého čreva.
Diagnostika tarotovou kartou: čierna postava tuláka sa ukladá do oblasti kostnej hmoty.

Saša Pueblo

Saša Pueblo – Opuch členka – 2004-10-27 20:05:58


Základom vašej alternatívnej terapie je fitnes a behanie. Treba zobudiť kapacitu pľúc, rozprúdiť krv v krvnom riečišti a dodať lieky na čistenie krvného riečišťa s kvapkou alkoholu.

Šaman terapia: studené až ľadové sprchy. Vydržať stále dlhšie. Podchladenie a potom liečba s predstavou dobre fungujúceho krvného riečišťa. To sa týka celého tela. Opakovať aspoň 5 krát.
Naturterapia: postupne konzumovať viac a viac húb. Hubové polievky, hubové preparáty. Dlhodobo 1-2 roky.
Reiki terapia: energetizovať celé krvné riečište. Poriadne naštudovať a potom liečiť reiki energiou, hlavne po fyzickom cvičení.
Antropozofická liečba: Čakra škola. Všetko o čakrách, mieche a chrbtici čítať, kresliť, meditovať.
Feng shui terapia: rozmiestniť v byte skaly a kamene. Kúpiť soľnú lampu a sviečky, zapaľovať pravidelne. 1 rok. Venovať sa minerálom.
Nechať si predpísať homeopatiká na prečistenie krvi a krvného riečišťa.
Fytoterapia: všetky druhy liekov na čistenie krvného riečišťa od usadenín, Ginko biloba a podobne. Vyskúšajte rôzne prípravky.
Dietoterapia: do stravy pridať surovú zeleninu, tatársky biftek, surové vajíčka, zelené listy a púčiky z prírody. Zohnať si knižku o bylinách a stromoch.
Fitnes terapia: v posilňovni viac behavých cvičení. Behanie, bicyklovanie a potom cvičenie s činkami. Znovu behanie a cvičenie. Dýchať z plných pľúc. Dlhodobo. Dlhé prechádzky v mrazivej zime.
Osteopatická poradňa: cvičenie na zväčšenie kapacity pľúc. Pravidelne merať u lekára a zväčšovať kapacitu. Rýchlosť dýchania. Dostať do krvi viac kyslíka.
Reflexná masáž: údery prstom do plných pľúc pri zdržaní dychu.

Saša Pueblo

Pridaj komentár