A 238 – Chrbtica, závrate – 2004-10-27 19:35:45


Moj zdravotny stav nastal pred par rokmi ked som dostal spazmus v pravej casti chrbtice, asi 2 roky to bolo v poriadku no a potom som zacal citit strasne tuhy krk na to som dostal silny zapal v bedernej casti a potom zacal dostavat zavrate z vyskocenych stavcov a busenie srdca. Presiel som cez akupunkturnu liecbu,kde bolo zistene ze mam zapaly v krcnej a dolnej casti chrbtice. Stav sa trosku zlepsil,ale tie stavce stale nejako vypadavaju,a pride mi strasne zle a toci sa mi v hlave.Pan Sasa dakujem vopred za vasu podporu.

Saša Pueblo – Chrbtica, závrate – 2004-10-27 19:36:33


Pri diagnostikovaní vášho tela vešteckými technikami som zistil, že váš organizmus a zvlášť mozog namiesto toho, aby ozdravoval organizmus, tak ho ničí. Treba sa venovať psychoterapiám a technikám ovládania svojho organizmu. Podrobnejšie v Silva škole.

Diagnostika Silva krúžky: čierne krúžky sa objavujú v oblasti očí.
Diagnostika Reiki bioenergie: vaše nervové dráhy a nervové zakončenia zosávajú silne bioenergiu.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo odmieta kresliť nervové riečište a celú miechu.
Diagnostika Silva údržba: do oblasti očí organizmus zanáša toxicitu a celú oblasť ničí. Váš organizmus ničí celú nervovú sústavu a demoluje oblasť miechy. Všetko ostatné v poriadku.

Diagnostika automatickou kresbou: čierne pásy idú cez oči a cez miechu, k hrudnej oblasti viacero čiernych čiar.
Diagnostika rezonanciami: potvrdzuje, že vo vašom nervstve a mieche je veľa pasívnych buniek a aj odumretých, to isté platí aj pre temennú oblasť mozgu hore okolo uší.

Diagnostika astrálna: naznačuje na skutočnosti, že váš mozog je nastavený likvidovať oči a nervovú sústavu. Mozog reaguje opačne, ako by mal. Keď vsugerujem ďalšie ochorenie vášho organizmu, tak mozog namiesto toho, aby pomáhal liečiť, všetko ešte viac ničí.

Diagnostika totemovým zvieraťom: totemový vlk sedí pri vás a šteká na vás. Usiluje sa privolať šamana na psychoterapie a nápravu mozgových aktivít.
Diagnostika vnútorným hlasom: dotyčná osoba potrebuje cvičiť dôsledne Silva techniky a napraviť deštruktívne sklony svojho organizmu.

Diagnostika aurického vyžarovania: v celom nervovom systéme samé čiarky a krížiky.
Diagnostika najhoršieho miesta: naznačuje na mozog a jeho funkcie.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.