A 243 – Operácia maternice – 2004-11-03 20:39:42


Absolvovala som operáciu krčka maternice. Po histológii mi odporučili odobratie maternice. Chcela by som sa spýtať, či by bola možná nejaká liečba.

Saša Pueblo – Operácia maternice – 2004-11-03 20:42:53


 

Vo vašej rodine sa vyskytlo viac prípadov ochorení na rakovinu a tiež vy ste si museli byť vedomá zvýšeného rizika. Myslím si, že ste nevyužili všetky možnosti medicíny, alternatívnej medicíny, liečiteľstva a samoliečby. Tiež možnosti psychológie a rôznych druhov terapií. Človek, ktorý má v rodine veľa úmrtí na rakovinu, by mal o svoje zdravie mimoriadne dbať a starať sa o prevenciu.

Diagnostika Silva krúžky: čierny krúžok sa tvorí v oblasti pohlavných orgánov. Naznačuje na problémové miesto.

Diagnostika reiki bioenergie: všade celkové zosávanie bioenergie. Najviac zosáva bioenergiu oblasť žalúdka. Miecha nezosáva, ani nevydáva energiu. Celkovo nedobrá bioenergetická situácia, ktorá naznačuje na chorobné stavy.

Diagnostika kyvadlom: tiež neveští nič dobré, kyvadlo sa nehýbe nad hormonálnymi žľazami, žalúdkom, slezinou, obličkami, hrubými a tenkými črevami a kosťami.

Diagnostika Silva údržba: celkovo nefunguje údržba, všade je chaos, vnútorné pochody údržby nefungujú cieľavedome. Neporiadok a deštrukcia.

Diagnostika automatickou kresbou: mimoriadne veľa čiernych čiar ide cez celý organizmus na viacerých miestach.

Diagnostika novotvarov: rizikovou oblasťou je žalúdok, mozog, obličky a okostica.

Diagnostika totemovým zvieraťom: totemové zviera vyhrýza podbrušie, žalúdok, slezinu, mozog a zahrabáva ich do zeme. Nedobré vyhliadky.

Diagnostika vnútorným hlasom: naznačuje potrebu už dávnejšieho liečenia psychiky a aj teraz to bude problematické.

Diagnostika prvkov: obraz prvkov v tele je silne rozkolísaný a nestabilný.

Diagnostika výživa: mimoriadne slabá výživa do kostí a kostnej drene, aj iných orgánov. Obrovský tok do oblasti maternice a podbrušia.

Diagnostika aurického vyžarovania: vykazuje veľké kríže na viacerých miestach tela.

Diagnostika autopilota zdravia: veľký mozog je v stave strachu, stredný mozog hrá karty a nezaujíma ho to, mozoček vyrába chaos a zmätky, miecha má karneval, žalúdočný mozog sa teší na deštrukciu tela, svalový mozog hrá mariáš. Vnútorný systém zdravia nereaguje na vzniknutú situáciu.

Diagnostika hormonálnej sústavy: je v neporiadku, slabá produkcia hormónov a hormonálnych látok. Nevyváženosť.

Diagnostika toxicity: v organizme je nedostatok toxicity a pečeň a hypofýza nemajú z čoho produkovať potrebné látky.

Diagnostika tarotovej karty: postava madony s dieťaťom vkladá dieťa na rôzne miesta a ona sama sa ukladá do tela. Naznačuje to na zlú imunitnú situáciu.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.