A 242 – Dá sa vzťah vrátiť? – 2004-11-03 20:31:36


S partnerom sme boli spolu skoro 2 roky a posledne 3 mesiace som sa k nemu nespravala moc dobre, dost som nanho vrcala a odmietala ho. Rozhodol sa vztah ukoncit bez vysvetlenia si situacie preco som sa tak zmenila. Nechcel pocut o probleme, ktory ma trapil a vyriesil si to po svojom a doteraz neviem co si o tom mysli. Da sa ten vztah este vratit alebo to mam nechat tak a uz mu nevysvetlovat dovod mojho spravania ak sa niekedy stretneme a byt s nim iba kamaratka?

Saša Pueblo – Dá sa vzťah vrátiť? – 2004-11-03 20:33:12


Celkovo to vychádza na to, že vaše stretnutie a váš odchod zariadili hviezdy. Aj on aj vy ste v hĺbke podvedomia netúžili po hlbokom vzájomnom splynutí. Bolo, už je preč, ale znovu to príde. Zákony prírody neoklamete. Čo sa udialo, je v súlade s hviezdami. Nikto nemusí mať zlé spomienky a výčitky. Spomínajte s láskou. Aj on spomína.

Zdravotný stav on
Na viacerých miestach zdravotné problémy, čierne čiary a kríže.

Zdravotný stav ona
Pozornosť venujte prsníkom a pravidelným kontrolám, ide tadiaľ čiara a krížiky. Inak v poriadku.

Psychický stav on
Vedomie zúžené a nestabilné. Teda určité psychické problémy – nekľud a neustály chaos. Osoba, ktorá nedokáže žiť na jednom mieste.

Psychický stav ona
Aurický obal je stabilizovaný a všetko je v poriadku. Psychický stav dobrý.

Povaha on
Je silná hysterická povaha usadená bioenergeticky v ústnej dutine. Charakterizuje to osobu, ktorá sa intenzívne vyhýba pevným vzťahom a odmieta intímne partnerstvo.

Povaha ona
Je hysterická povaha usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok rozvážnej a múdrej osoby, ktorá najprv skúma, a potom zvažuje.

Sexuálne centrum on
Detské sexuálne centrum v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok muža, ktorý sa nechce nikde viazať, chce si užiť a ísť ďalej.

Sexuálne centrum ona
Je v podbruší a je typicky ženské. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je sama a má rada iba občasné známosti. Život v samote, alebo mať pri sebe niekoho, kto prichádza a odchádza.

Sexuálne podvedomie on
Skúmam vplyv rodičov na najhlbšie city. Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Narcistické sklony.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: samota a kľud. Povrchová vzrušivosť: samota a pohodlíčko. Pohlavná vzrušivosť: na jedlo a knižky. Citová vzrušivosť: na príjemné chvíle s mužom.

Saša Pueblo

Pridaj komentár