A 241 – Bolesti brucha, zlé trávenie –2004-11-03 19:23:09


4 mesiace mám problémy s trávením -žalúdok / preliečuje sa/, bolesti brucha na ľavej strane pod hrudníkom, bolesti aj v oblasti hrudnej chrbtice – ľavá strana, pálivá bolesť chrbta – ľavá strana, 2x hospitalizovaná na gastro a neurológii.

Saša Pueblo – Bolesti brucha, zlé trávenie –2004-11-03 19:25:25


Píšete, že pestujete jogu. Nemám rád, keď niekto z jogy robí fyzické cvičenia a spartakiádu. Joga je výsostne záležitosť náboženstva. V žiadnom prípade nemá zdravotný rozmer. Jedine vtedy, keby sa robila pod vedením veštecky ladeného jogína. Ale to už zrovna môžete športovať. Mali by ste sa začať viac zaujímať o svoj zdravotný stav a v prvom rade ho riešiť klasickými liečiteľskými postupmi.

Diagnostika Silva krúžky: cítiť, že cvičíte jogu, ale napriek tomu jemne zosávate bioenergiu zo svojho okolia. Pasivita je okolo miechy a chrbtice.

Diagnostika kyvadlom: odmieta kresliť hormonálne žľazy a svaly. Dajú sa predpokladať zdravotné problémy. Ostatné v poriadku.

Diagnostika Silva údržba: celkovo je v organizme silná pasivita. Nečinnosť a záhaľka. Organizmus zaváža toxicitu do svalov. Vhodná je detoxikácia organizmu.

Diagnostika automatickou kresbou: vytvára sa čierna čiara cez vaše obličky. To naznačuje, že obličky nepracujú, ako by mali. Nemôžu dostatočne odvádzať toxicitu z tela.

Diagnostika rezonancií: odhaľuje negatívne pochody okolo chrbtice a priamo s nervovými gangliami okolo chrbtice. Náznaky ich zdurenia a zväčšenia.

Diagnostika echolokáciou: echolokáciu nevracajú obličky, ostatné orgány v poriadku.

Diagnostika astrálna: predstava potápača vo vašom tele smeruje do oblasti vašej miechy a tu zisťuje pasivitu miechy, nedostatočnú aktivitu. Treba oživiť a liečiť.

Diagnostika totemovým zvieraťom: totemový vlk hryzie obličky a zanáša ich na operačný stôl. Náznaky zdravotných problémov. Tak isto líže a ohrýza chrbticu v brušnej časti a krížovej časti. Vlk si drží ňufák a naznačuje na toxicitu. Nepáči sa mu vaša nehybnosť, vyháňa vás behať a športovať. Vaše doterajšie športové aktivity neboli vhodné pre váš zdravotný stav. Stráži vás pri saune.

Diagnostika vnútorným hlasom: dotyčná si myslí, že joga je spása. Mala by pochopiť, že joga je niečo duchovné. Liečba a zdravie je niečo iné.

Diagnostika aurického vyžarovania: v aurickom obale sú malé diery, naznačujú to krížiky vo vašich svaloch.

Diagnostika najhoršieho miesta: oblasť lymfatickej špongiovitej hmoty na krku. Vysoká rizikovosť zanesenia toxicitou.

Diagnostika hormonálnej sústavy: naznačuje na nestabilnosť. Je vhodné preventívne preliečiť a dať do poriadku.

Diagnostika toxicity: naznačuje na ukladanie toxínov do svalov.

Diagnostika tarotovou kartou: objavuje sa čierny bludár a sadá si vo svaloch. To vždy označuje silne toxikované miesto.

Diagnostika autopilota pri nízkej chorobnosti v organizme: veľký mozog má iné záujmy, stredný mozog to nezaujíma, mozoček – slabá funkčnosť, miecha má dosť starostí so sebou a nie aby sa starala ešte o iné orgány, brušný mozog spí, svalový mozog rezignoval. Organizmus nedokáže liečiť drobnú chorobnosť.
Stredná chorobnosť: mobilizuje sa iba veľký mozog, stredný mozog a mozoček. Miecha nevládze, brušný mozog spí a svalový rezignoval.
Vážna chorobnosť: nereaguje vôbec. Pokiaľ by ste vážnejšie ochoreli, tak organizmus vás pri liečbe nepodporí. Vhodné a nutné psychoterapie.

Saša Pueblo

Pridaj komentár