Požiadali ste ma, aby som znovu zhodnotil váš stav po úspešnej liečbe rakoviny pľúc. Lekársky zásah lokálneho charakteru a následná alternatívna liečba dobre zabrali. Gratulujem. No teraz máte pred sebou aspoň 4 roky nápravy príčin, ktoré takýto stav spôsobili. V prvom rade treba dosiahnuť omladenie a regeneráciu pľúc. Potom treba neustále telo dezinfikovať proti mikroorganizmom a začať užívať imunologické látky vo zvýšenej miere. Najhorším miestom v tele je toxicita uložená v tukových bunkách.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo oblasť neurónov v poriadku. Celkovo sa stav zlepšuje a cítiť, že sa všade aktívne pracuje a všetko sa čistí a upratuje.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo krvné dráhy a krvné vlásočnice, no neobkreslilo kostnú dreň. Úroveň chorobnosti je 24, čo je vlastne zlepšenie od pôvodného stavu. No treba pokračovať naďalej v liečebných procedúrach v tejto oblasti a dosiahnuť úplné ozdravenie.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo hlavné nervové dráhy obkreslilo, ale neobkreslilo nervové vlásočnice. Chorobnosť 14-22, čo je iba disharmonický stav. Nežiaduce nemocničné mikroorganizmy si razia cestu do nervových vlásočníc a tento proces bude treba zastaviť.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: celkovo v poriadku, ale v pľúcach je pasivita a nečinnosť. Celkovo sa pľúca poriadne neobnovujú.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo žiadnu hormonálnu žľazu. Stupeň chorobnosti 24, čo je disharmonický stav. Bude treba aktívne postupovať k dostatočnej obnove činnosti hormonálnych žliaz. Veštecky vnímam všade nedostatočnú údržbu a obnovu, čo je po chemoterapii bežné a treba všetko dať do dobrej kondície. Všetko v poriadku, treba nabehnúť do fázy obnovy.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo obkreslilo okrem pľúc a tuku na tele. Hodnota chorobnosti pľúc je 32-42, čo je ešte stále chorobnosť, ale nie je to 52, čo bol akútny stav. V pľúcach nebežia dostatočne omladzovacie procesy. Vnímam pľúca osoby, ktorá má 120 rokov. Bude ich treba prinútiť, aby nastúpili fázu obnovy. V pľúcach sa motajú postavičky madony s dieťaťom na viacerých miestach. Zatiaľ hľadajú vhodné bunky. Iba varovné signály. V tukových zložkách je hodnota chorobnosti 52, čo je už chorobný stav. Tukový orgán produkuje 10 látok namiesto 22. Uložili sa v ňom látky z onkologických procedúr. Madony sa v danej oblasti neobjavili. No môže hroziť celkové zlyhanie tvorby látok v tukových zložkách. Toxicitu treba dostať z tohto orgánu mimo telo.

Diagnostika imunitná: bohužiaľ, imunitná reakcia na mikroorganizmy sa stále prepadá a zhoršuje. Dosahuje spodné hranice. V organizme postupne expandujú mikroorganizmy s nemocničného prostredia a organizmus nereaguje. Bude treba nastúpiť proces saunovania a užívania látok na posilnenie odolnosti a dezinfekciu. Treba zabezpečiť prísun liekov na báze imunoglobínov.
Imunita voči zhubným bunkám je na vysokej úrovni a stále posilňuje. Čo je dobrá tendencia. No ešte nepreniká dostatočne do pľúc a voči zhubným bunkám v pľúcach je tolerantná. Treba pokračovať v rozsiahlejšej akupunktúre a to uší, tváre a úst. Tak isto bude treba obklady zo zeleniny na celé pľúca. Vypracujem vám nový návrh terapie.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem vám veľmi pekne za zaslanú diagnostiku otca. Je fajn vedieť, že sa niektoré veci zlepšili a že niektorým bude treba venovať zvýšenú pozornosť. Na tie mikroorganizmy bude treba nejako ráznejšie zakročiť. Poprosím vás o nový návrh terapií.

POSTUP LIEČBY

Celkovo liečba a rekonvalescencia z onkologického ochorenia beží do fázy nastavenia organizmu na normálny chod, ktorý nedovolí návrat a recidívu ochorenia.

Obnova neurónov
Pokračovať v jedení surovej kapusty, do ktorej treba pridať peľové zrniečka alebo určité dávky peľu z kvietkov, ktoré poznáte alebo si naštudujte v bylinárskej knižke. Peľ si môžete nasušiť aj do zásoby. Nastrúhanú surovú kapustu užívať každý druhý deň s peľovými zrniečkami. Táto liečba zabezpečuje dobrú údržbu neurónov v tele. Aplikovať aj celý rok.

Obnova činnosti kostnej drene
Po onko ochorení je bežné, že na to doplatí čiastočne kostná dreň a treba zabezpečiť jej obnovu. Pokračovať v akupunktúre a hlavne u vás oblasť ľavého a pravého pleca, tak isto akupunktúra okolo úst a prstov na ruke. Dvakrát za dva mesiace. Vyrobte si zväzok ošúpaných vŕbových paličiek a otĺkajte si telo každý tretí deň. Údery preniknú do kostnej drene a aktivizujú ju. Praktizovať 4 mesiace.

Liečba mikroorganizmov v nervstve
V prvom rade treba dezinfikovať organizmus. Treba začať užívať Aloe vera a to veľkú lyžicu denne pred jedlom každý deň 1 – 2 mesiace.

Obnova pľúc
Je potrebné, aby sa začala postupná obnova pľúcnych buniek. Na hruď upevniť utierku, potom poukladať na ňu na plátky nakrájanú cibuľu a cesnak. Utierku preložiť. Prikladať postupne na celú oblasť pľúc spredu, zboku a zozadu. Na začiatok  iba malú plochu 10×10 cm na 10-20 minút. Postupne plochy zväčšovať. Každý deň priložiť na určitú oblasť a zakryť. Látky z cibule a cesnaku budú pôsobiť na bunky, aby omladili pľúca.

Obnova hormonálnych žliaz
Zájsť k homeopatovi a užívať homeopatiká na obnovu hormonálnej činnosti. Požadujete mnohozložkové homeopatikum, teda veľa látok na báze prvkov. Dospelým jednozložkové zaberajú slabšie. Užívať ráno nalačno, a potom aspoň hodinu nič nejesť a nepiť.

Obnova činnosti tukového orgánu
Zájsť do lesa a našúpať určité množstvo kôry a čerstvú prikladať na telo, plocha 10×20 cm, prípadne mladou kôrou z rôznych stromov pošúchať kožu. 1 krát do týždňa po dobu 4 mesiacov.

Liečba nežiaducich mikroorganizmov
Kontaktujte sa s imunologickým odborníkom v Bratislave a požiadajte o konzultácie alebo informácie o účinných imunologických preparátoch. Užívať treba dlhodobo. Bohužiaľ, prirodzená imunita sa nám nedarí naštartovať a zhoršuje sa.  Treba to bezpodmienečne zrealizovať, pretože práve mikroorganizmy boli príčinou ochorenia pľúc.

Pridaj komentár