Po lekárskom vyšetrení mi lekári odporučili okamžitú operáciu štítnej žľazy. Mám aj psychické problémy a neviem, aký dopad by to malo na psychiku.

Požiadali ste ma, aby som zhodnotil stav vašej štítnej žľazy, ktorá má sklony ku genetickým mutáciám. V prvom rade treba zostať pod lekárskou kontrolou. Tak isto absolvovať ďalšie vyšetrenie na inom pracovisku. Môj odhad je taký, že operatívne odstránenie je predčasné. A rozumné by bolo, aby ste sa pokúsili štítnu žľazu liečiť, aj keď to bude zdĺhavé. Váš organizmus má prirodzenú schopnosť likvidovať zhubné bunky. Treba ešte raz zvážiť možnosť dlhodobej liečby bez operačného zákroku z dôvodu psychického stavu. Operácia by mohla znamenať psychické problémy.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo neobkreslilo neuróny veľkého mozgu, stredného mozgu a mozočku. Ostatné boli obkreslené. V neobkreslených oblastiach sa objavuje veštecky veľa trojuholníkov, čo naznačuje na trvalo poškodené neuróny. Hodnota poškodenia je 32, čo je už bežiaca choroba. Bunky mali nábeh do mutačnej neštandardnosti a organizmus ich zlikvidoval a zavápnil. Čo je dobrý predpoklad na likvidáciu zhubných buniek. Celkovo je v neurónových oblastiach neporiadok a slabá údržba a obnova.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo neobkreslilo nervové dráhy a zakončenia. V nervstve a dráhach je výskyt mikroorganizmov, drobné zápalové ložiská, infekcia pravdepodobne z kliešťa. Stupeň chorobnosti 42, čo by sa dalo zistiť lekárskymi vyšetreniami. Treba preliečiť. Nervové bunky nie sú zničené, iba chorľavé.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy: amigdala je v poriadku. Kyvadlo bohužiaľ neobkreslilo hormonálne ani ostatné žľazy. Chorobnosť je 42, čo je už bežiaca choroba celého hormonálneho systému. Najhoršie miesto v tele bola označená štítna žľaza. V hormonálnych žľazách sa objavuje veľa trojuholníkov. Organizmus tu likvidoval onkologické bunky a dôkladne ich zničil. V štítnej žľaze, čo máte aj lekársky potvrdené, je množstvo neštandardných buniek. Detská žľaza pri hrudnej kosti je v poriadku. Organizmus by sa mal dokázať vysporiadať s neštandardnými bunkami.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: všetko v poriadku. Dokonca váš tuk sa modifikoval a produkuje chýbajúce hormonálne látky, ktoré organizmus už nedokáže v dostatočnom množstve tvoriť.

Diagnostika imunitná: imunita voči mikroorganizmom je oslabená a na dolnej hranici nutného minima. Senzory imunity pracujú dobre. Iba do nervového systému nedokážu preniknúť. Tu uložené baktérie spôsobili silnú blokáciu voči imunitnému mechanizmu a bude treba ozdraveniu pomôcť liekmi a dezinfekciou.

Imunita voči zhubným bunkám je nateraz hlboko prepadnutá, ale nie zničená. Pôsobí v celom organizme bez prekážok. Aj do štítnej žľazy aktívne preniká. Má však nízke hodnoty účinnosti. Ani postava madony s dieťaťom nie je prítomná. Celá štítna žľaza má veľa zvláštnych buniek, ale nie je tu akútny stav rakovinových buniek. Osoby s takouto štítnou žľazou sa dobre vyliečili užívaním jódovej liečby. V organizme vnímam veľký nedostatok jódu z dôvodu zvýšenej spotreby lymfatickými uzlinami. Treba zabezpečiť prísun zvýšených dávok jódu, prípadne liečiť radiačne upraveným jódom alebo prikladaním minerálov so zvýšenou radiáciou. Čo sa týka protirakovinovej aktivity, tú treba u osôb vášho typu zvýšiť ozdravením nervovej sústavy, v ktorej sú mikroorganizmy. Akupunktúra a liečivá s prírodne zvýšenou radiáciou. Jednoznačne tu vychádza liečba zvýšenou radiáciou, aká je u niektorých minerálov alebo kúpeľná voda v Příbramských kúpeľoch. Tak isto prospeje užívanie extrémne nízkych dávok radiačných látok. Prikláňal by som sa k liečbe už z dôvodu vašej psychiky. Operačné odstránenie štítnej žľazy by mohlo znamenať zlyhanie psychiky. Samozrejme, že je nutné, aby ste trvalo zostali pod prísnou lekárskou kontrolou.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem za Vašu ochotu a vypracovanie zdravotného profilu, v podstate ma to neprekvapilo, máte pravdu aj s tým kliešťom, aj so všetkým, avšak s tou lek.kontr. som sa trošku pousmiala, dnes sa s Vami nehrajú, buď von alebo arivederci, musím pouvažovať, aké lek.vyšetr. treba absolvovať, akupunktúru si zabezpečím a radiačne upravený jód? Hm, rozbehnem to, budem sa dôsledne riadiť a postupovať podľa Vašich pokynov, ešte raz vrúcna vďaka.

POSTUP LIEČBY

Liečba neurónových oblastí
Vo všetkých 6 oblastiach výskytu neurónov treba zvýšiť údržbu a opravu. Trvale poškodeným bunkám už nič nepomôže. Ale ostatné neurónové bunky treba lepšie údržbovať. Odporúčam obklady tela kapustovými listami zo surovej bielej kapusty. Jedenie ani pitie šťavy by nepomohlo. Z kapustných listov sa U vitamín dostane do tela cez kožu. Obklady z kapustových listov na ruky. Obložiť určitú časť ruky a zaviazať. Môžete robiť aj na noc 1-2 razy počas týždňa po dobu 6 mesiacov. Po mesiaci sa ohláste na kontrolu. Tak isto užívať pred jedlom čajovú lyžičku švédskych kvapiek každý deň aspoň mesiac.

Liečba nervových dráh a zakončení
Nervové dráhy a nervstvo v tele je trvalo poškodené a všade je plno mikroorganizmov. Tieto spôsobujú zápalové procesy a nedovoľujú dobre zisťovať, čo sa vo vašom tele skutočne deje. Pre uzdravenie je nutné túto oblasť urýchlene preliečiť. Treba dostať do tela vitamín B12, najlepšie injekčne. Nemusia byť vysoké dávky. Využívať aspoň 10 ampulí. Týždenne aplikovať 1/3 z jednej ampule. Ako dezinfekciu použiť kúpeľ v jodidovanej soli. Stačí aj omývanie tela a nechať zaschnúť na tele. Do litra vody dať veľkú lyžicu soli. Realizovať raz za týždeň po dobu 2 mesiacov.

Liečba hormonálnej sústavy
Celkovo je vaša hormonálna činnosť oslabená a nedostatočná. Liečbu treba viesť cez kožu okolo podbrušia a bokov. Natierať kačacím tukom, do ktorého sa dajú kvety lipy. Postup: 250 gramov kačacej masti rozpálite a do horúcej masti nasypete dve hrste kvetov lipy. Necháte  to krátko vzkypieť, dobre premiešate a odstavíte. Prikryté necháte cez noc vychladnúť. Na druhý deň sa masť zohreje a precedí cez gázu alebo čisté plátno. Masť nalejete do uzatváracieho kelímka. Uskladňujete v chladničke. Stačí natrieť plochu 10×10 cm a nechať vstrebať kožou. Každý deň po dobu 4 mesiacov.

Liečba štítnej žľazy
Jednoznačne užívať rádioaktívne upravený jód po konzultáciách s lekárom. Podporná liečba sú obklady krku, umyté pomarančové šupy priložíte na oblasť krku a zaviažete. Aplikovať každý deň na noc asi 4 mesiace.

Liečba imunitnej reakcie voči mikroorganizmom
Aplikovať spánok pod pyramídou. Do týždňa jednu noc. Počas noci na telo dať drobné minerály podľa vlastného výberu a prelepiť leukoplastom. Na ruky, na nohy, krk a podbrušie. Raz do týždňa po dobu 4 mesiacov.

Liečba imunity voči zhubným bunkám
Zájsť do lesa a odrezať čerstvé kusy dreva hrubé pár cm. Rozštiepiť alebo rozdrviť a naložiť na telo, vždy inú oblasť. Sila zo stromov bude aktivizovať imunitnú reakciu proti zhubným bunkám. Robte tak 2-3 krát do týždňa počas dvoch mesiacov. Podobné účinky má aj zem z lesa. Priniesť, rozrobiť ako bahno a natierať časti tela.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.