Nádor, ktorý som nahmatal v bruchu pred rokom a pol bol síce odstránený, ale zostalo tam ešte veľa implantačných metastáz, nemal som a ani doposiaľ nemám žiadne vážne zdravotné problémy… opäť mám pocit, že vo mne niečo narástlo, dá sa to ručne nahmatať. Zatiaľ mi to nenapadlo žiadne moje vnútorné orgány, aspoň dúfam, no potrebujem to zastaviť. Zatvoriť hradlo, ktoré je otvorené voči negatívnej energii a ktorá sa vo mne ukladá a zhmotňuje…

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav. Nemôžete čakať, že prinesiem dobré správy. Snažil som sa reálne zhodnotiť, čo vo vás beží. Pokúste sa o nemožné a možno to vyjde.

Diagnostika kyvadlom: je mi moc ľúto, ale kyvadlo odmietlo obkresliť akýkoľvek orgán a časť tela.

Diagnostika silva objekty: v organizme sa objavujú na viacerých miestach veľké trojuholníky a naznačujú na trvalo poškodené miesta v organizme.

Diagnostika silva aktivita: v celom organizme nachádzam obrazy ničenia a devastovania organizmu.

Diagnostika energií: aurický obal z energií je preč. Magmatické energie idú mimo telo. Magnetické energie idú tiež mimo telo. Sexuálne energie odtekajú z tela preč. Všade je silný nedostatok životných energií a ich silné zosávanie. Celkovo poškodené energetické pomery v tele.

Diagnostika biochemická: veľký mozog produkuje iba 10 litrov tekutiny namiesto 40 litrov. Aktivita hormonálnych žliaz je kolísavá a nedostatok látok. Pľúca a množstvo kyslíka je v poriadku. Pečeň a jej biochémia je zničená. Čierna diera. Slezina a jej fungovanie je problémové. Obličky sú skladiskom odpadu a sú pasívne. Tukový orgán ničí organizmus svojou produkciou látok.

Diagnostika výživová: organizmus je podvyživený, 80% látok odchádza stolicou.

Diagnostika najhoršieho miesta: je brušná oblasť a zhubné bujnenie.

Diagnostika astrálna: v tele je madona, ktorá má množstvo detí ruke a kladie ich do brušnej oblasti. Riziko zlyhania organizmu je možné.

Diagnostika spirit: pomohol by vám okamžitý odchod do niektorého pravoslávneho kláštora a oddať sa modlitbám a inému životu. Možno posledná šanca.

Diagnostika autopilota: veľký mozog ničí sám seba. Stredný mozog ničí organizmus. Mozoček – nie je jasné, čo robí. Miecha – organizmus sa ju snaží naštartovať a obnoviť jej činnosť, no nedarí sa. Brušný mozog musí bojovať sám so sebou.

Diagnostika imunitná protinádorová: už neexistuje. Možnosť trvalého užívania látok, ktoré zvyšujú odolnosť organizmu voči zhubným bunkám. Prípadne naštartovať aktivitu tukového orgánu, ktorý by snáď dokázal vyrobiť potrebné látky pre organizmus.

Diagnostika toxicity: organizmus je silne toxický.

Diagnostika krvotvorby: veľa bielych krviniek a málo červených. Všetko pasívne a malátne.

Diagnostika nádorových buniek: nádorové bunky metastázujúce, účinne likvidujú obranné mechanizmy v organizme. Vnímam aj určité baktérie, ktoré napadajú celkovú imunitu organizmu. Rakovinové bunky špeciálne paralyzovali pečeň a napadli chemicky aj tvorbu červených krviniek.

Pridaj komentár