Utíšil som svoje vnútro a požiadal ho o meditáciu. Pocítil som okolo seba na chvíľu čierňavu, táto sa postupne menila do rotujúceho čierneho víru, ktorý sa okolo mňa krútil ako čierny had. Z tejto krútňavy postupne vznikala veľká kamenná hlava. Mal som pocit, že sa postupne zmenila na väčší rodinný dom.

Po chvíli dotvárania tejto hlavy sa všetko pohlo a ja som mal pocit, že táto kamenná hlava si sadla na moju fyzickú hlavu a spolu sa zjednotili. Trochu som sa snažil si túto novú hlavu poopravovať svojimi rukami v predstave. Keď som tak urobil, tak som vo svoje fantázii vykročil celým telom do voľného priestoru predo mnou. Znenazdajky som vkročil do karnevalového sprievodu plného rôznych zvieracích masiek. Všetky tieto karnevalové masky mali v rukách horiace pochodne. Po chvíli predierania sa v húfoch masiek som začal vstupovať do pivničného podzemia rovno uprostred ulice.

Na moje nemilé prekvapenie som tu na stenách nachádzal v okovách uväznených ľudí, ktorí boli podľa všetkého mučení a týraní. Snažil som sa každému nejakým spôsobom pomôcť. Jednému som obviazal rany, druhému som povedal povzbudivé slovo a ďalšieho som zvesil a uložil na zem. Pravdu povediac, moc sa mi to tu neľúbilo. Niektorý mučený ma požiadal o vodu, ktorú som mu aj podal.

Umučená žena ma požiadala, aby som ju pohladil a pobozkal. Jej prianiu som vyhovel. Ako som ju pohladil, zmenila sa na čudesnú dotrhanú potvoru, ktorá v chodbách zmizla v nedohľadne. Po chvíli som mal pocit, že zostupujem do ďalšie podzemia, kde bolo na moje prekvapenie slnečno a bolo tam plno detí a žien. Všetko mi to pripomínalo sochy Jána Pavla z Levoče. Chcem sa lepšie prizrieť do tváre týchto žien a detí. Zisťujem, že majú iba jedno oko a to v strede čela.

Po chvíli prekvapenia si sadám na zem, strácam vlastné oči a postavy okolo mi vkladajú do čela nové oko. Toto oko ožíva a vidím všetko akosi bioenergeticky. Z oka vyteká svetelná bioenergia. Toto vytekanie cítim aj v mojom fyzickom mozgu a konkrétne v prednej časti mozgu. Je to príjemný pocit, ktorý ma uspáva a skutočne si idem aj na chvíľu pospať v príjemnom mikrospánku.

Pridaj komentár