Už dlhší čas mávam veľmi smutnú náladu. Nič ma nebaví a na nič nemám chuť. V práci sa snažím, ale chyba mi sila. Žijem v partnerskom vzťahu, žiaľ máme momentálne finančné problémy a to ma ubíja. S rodinou som bola dlhšie rozhádaná, pomaly sa naše vzťahy začínajú stabilizovať. Veľmi mi to ubralo na energii a bolia ma spomienky na minulosť. Cítim, že som veľmi duchovne založená a zaujímam sa o duchovne záležitosti. Veľmi mi záleží na tom, aby sa môj život uberal správnym smerom a aby som bola milšia k ľuďom.

Požiadali ste ma, aby som sa vešteckými technikami pozrel do vášho podvedomia a vyjasnil, čo sa tam skrýva. Skúste si to prečítať a spraviť niečo so svojím osudom.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav, kyvadlo neobkreslilo pečeň. Pociťujem v nej zápalové procesy. Ostatné v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je dostatočne ukotvený o fyzické telo. Psychický stav je štandardný.

Povaha
Ste hystericko-schizofrenická povaha usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si rada niečo číta o ezoterike, niečo skúša a chcela by viac dosiahnuť. Druhý obraz je záujem o veštectvo a chuť byť v tom dobrá.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na určité ambície a túžby v živote niečo dosiahnuť. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce byť najlepšia. V oblasti ezoteriky sa však nevie pohnúť a trápi ju to.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Ide tu o určité schémy poslania, ktoré tu máte zrealizovať počas života. Postavy, ktoré držia v ruke bylinky, lieky. Na konci postava ženy, ktorá sa má venovať svojmu duchovnému rozvoju. Pokiaľ tak činíte, tak šťastný osud.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Hovorí o vašich problémoch a trápení. Zanedbanie duchovných vecí a konzumný spôsob života prináša negativitu. Cítite to a usilujete sa žiť potom v súlade so svojím vnútrom.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Sú tu určité osudovosti. Postava ženy a okolo nej v kruhu duchovná literatúra. No všetko prekrýva nenávisť na vašich predkov. Ako trest pre vás, aby ste sa nemohli venovať duchovným veciam a trpeli. Vplyv idúci za hrob, niečo ako neprajnosť, kliatba.

Astrológia anjelov
Skúmam neuróny miechy, ktoré súvisia so šťastným osudom. Sama nedokážete anjelské sily šťastného osudu využiť a namiesto toho trápenie z bežného života. Bolesť duše je výrazná.

Astrológia ganglií
Skúmam oblasť neurónov okolo orgánov. Hovorí o duchovných silách, ktoré vás majú viesť. Táto oblasť namiesto dávania duchovného rozmeru vás naopak, od duchovného odrádza.

Snová astrológia
Skúmam snové podvedomie z hľadiska osudu. Celkovo sa tu vedie zúrivý boj proti všetkému duchovnému. Všetko je počas noci zničené a doslova je tu výsmech nad vaším snažením. Ďalší postup vyžaduje ovládnuť snové procesy. Blokované mosty do duchovnej oblasti.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode žena, ktorá utýrala svoje deti. Kliatba babíc, aby trpela na veky. Tieto informačné polia pôsobia vo vašej psychike. Treba to zlikvidovať.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city, ktoré vznikli počas raného detstva. Celková vzrušivosť: na negatívne vplyvy, ktoré ako keby ste si želali. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: na deštrukciu. Celkovo je táto oblasť znovu zastretá minulosťou predkov.

Traumatické udalosti
Okolo vašej postavy čierne štvorčeky. Trauma z každého chorého dieťaťa. Zase vplyvy rodovej karmy.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať.

Hviezdy, osud
Pokiaľ sa vysporiadate s minulosťou predkov a nastúpite cestu duchovnosti.

 

Reakcia na profil

Velmi pekne Vam dakujem, objasnili ste mi mnoho otazok. Prajem Vam vsetko dobre a zostavam s uctivym pozdravom!

 

Pridaj komentár