Na základe zistení vo vešteckom profile A 432 som vám vypracoval zdravotný profil.

Pri diagnostikovaní na diaľku som objavil prílišnú tvorbu bielych krviniek a ich agresivitu proti zdravým bunkám vo svaloch a kostnej dreni. Pritom ich zhubné bunky nezaujímajú. Príčiny treba hľadať v neurónoch mozgu. Pracujú tak, že devastujú vlastný organizmus. Požiadajte ma, aby som Vám vypracoval postup nápravy tohto stavu.

Diagnostika Silva objekty: drobné geometrické útvary sa objavujú v oblasti hrubých čriev. Ide o trvale poškodené miesta. Teda v tejto oblasti sú problémové miesta. Bolo by dobre zvýšiť starostlivosť o hrubé črevo.

Diagnostika reiki bioenergie: hrubé črevo nevyžaruje dostatok bioenergie. Ostatné orgány a časti majú dobré vyžarovanie.

Diagnostika Silva údržba: vo väčšine organizmu bežia údržby a opravy štandardne. Vo svaloch bežia obrazy disharmonického trhania svalov. V hrubom čreve sa organizmus snaží zachraňovať, čo sa dá. Zdá sa, že hrubé črevo je príliš slabá oblasť organizmu.

Diagnostika automatickou kresbou: netvoria sa žiadne kresby, ktoré by naznačovali na vážnejšiu chorobnosť.

Diagnostika rezonančná: nenachádzam žiadne disharmonické ani poškodené oblasti. Snáď iba pasivitu v oblasti hrubých čriev. V tejto oblasti je uložený brušný mozog zložený z malých neurónových útvarov. Pociťujem pasivitu týchto neurónov.

Diagnostika echolokačná: všetky orgány vracajú poslanú echolokačnú energiu. Iba oblasť hrubého čreva nie. Disharmonický stav.

Diagnostika astrálna: celkovo v poriadku. V oblasti obličiek čierne postavy, čo naznačuje na toxicitu, v oblasti hrubých čriev sivé postavy, čo naznačuje na trvalo poškodené miesta.

Diagnostika totemová: totemové zviera ohrýza hrubé črevá a chce ich liečiť.

Diagnostika hlasivkami: zase hrubé črevo, sivastá oblasť, disharmonické stavy.

Diagnostika aurická: oblasť aurického vyžarovania tvorí v hrubých črevách drobné krížiky, čo naznačuje na disharmónie.

Diagnostika sexus: sexuálne energie spojili všetky orgány do jedného celku. Nepridalo sa k nim hrubé črevo.

Diagnostika náboženskými energiami: naznačuje na celkovú pasivitu svalov a hlavne vo vnútri tela. Svaly sú malátne a pasívne.

Diagnostika najhoršieho miesta: boli označené všetky svaly. Treba sa venovať oživeniu a ozdraveniu svalov.

Diagnostika pránická: mám pocit, že svaly sú unavené, vyčerpané a v zlom stave.

Diagnostika špiritistická: treba sa začať zaujímať o svaly, zmeniť výživu svalov, cvičenie.

Diagnostika autopilota: neuróny v organizme momentálne pracujú tak, že chcú zničiť a zdevastovať svaly. Treba sa venovať tejto oblasti a nepripustiť, aby organizmus bezdôvodne likvidoval svaly a svalovú hmotu.

Diagnostika imunitná: imunita organizmu je celkovo oslabená, organizmus je príliš agresívny cez biele krvinky, ničí svaly a hrubé črevo. Treba to napraviť.

Diagnostika toxicity: v tele je trochu viac toxicity ako je bežné.

Diagnostika prútikárska: zemský magmatizmus je od organizmu odklonený a nepreteká ním. To naznačuje na určitý chaos v psychike a v neurónoch.

Diagnostika klinická smrť: v tomto stave vnímam nadštandardnú tvorbu bielych krviniek. Ako keby vám viazla regenerácia kostnej hmoty a bolo jej na bežné pomery akosi málo. Biele krvinky sa správajú agresívne voči kostnej dreni.

Keby sa na to pozrel lekár, tak by ešte nemohol diagnostikovať chorobný stav. Všetko je v latentnom štádiu.

Pridaj komentár