Mám problém s obezitou, trápi ma to veľmi zo zdravotného hľadiska, nechcem si zničiť zdravie. Mám tiež problémy so žalúdkom a pečenou.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav a problémy s obezitou. Nadmerné zásoby tuku sú výsledkom vážnejších fyzických a psychických procesov v tele. Mali by ste začať uvažovať o zmene spôsobu životného štýlu a o rozsiahlych liečebných procedúrach, ktoré by tento nepriaznivý stav zvrátili. Otázka obezity má hlbšie korene vo vašom zhoršenom fyzickom a psychickom zdraví. Riešte to, pokiaľ je ešte čas na zvrátenie tohto stavu.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo bez problémov.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Čo sa týka vyživovacích pomerov, tak tie sú porušené. Extréme vyživovanie tukového orgánu (tuk na tele) a slabé vyživovanie svalov a orgánov. Stolicou a močom neodchádzajú žiadne živiny. Extrémne tráviace procesy, ktoré zužitkujú skoro všetko. Porucha regulovania prísunu živín do tela, aj keď to organizmus nepotrebuje.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo neobkreslilo nervovú sústavu. Stupeň chorobnosti okolo 40, čo je už chorobný stav. V nervstve a nervových bunkách je plno latentných zápalov spôsobených mikroorganizmami. Blokujú správnu činnosť nervovej sústavy. Mozog nedostatočne vníma, čo sa deje v organizme.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, slinné žľazy, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo neobkreslilo slinné žľazy, podžalúdkovú žľazu. Stupeň 32, čo sú stavy disharmónie a cítiť nedostatočnú produkciu pre procesy trávenia. Príčina ide ale do psychiky. Celkovo obal psychického zdravia je mimo fyzické telo a je značne vzdialený. Tak isto vnútorné obaly sú von z tela. Už teraz treba bezpodmienečne psychoterapie a tabletkovú liečbu.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo pečeň, stupeň chorobnosti 50, čo je už chorobný stav. Treba ju nutne liečiť. Veštecky vnímam hrudkovitosť pečene, a teda geneticky sa nesprávne regeneruje. Pečeň začala vytvárať tráviace zložky namiesto slinných žliaz a pankreasu.

Diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň 50, čo je už chorobný stav. Veštecky vnímam zvýšené množstvo hnedého tuku, ktorý sa dá odbúrať iba pri extrémnej záťaži. Tuk sa pozvoľna mení na nedobytnú pevnosť a pre organizmus nevyužiteľnú. Tuk netvorí 22 užitočných látok pre organizmus. Zato však produkuje látky ničiace orgány tela a zvlášť slinné žľazy a pankreas.

Diagnostika svalov: kyvadlo ich neobkreslilo. Stupeň chorobnosti 32, čo je disharmonický stav. Keď si predstavím váš pohyb, tak vedie k ďalšiemu naberaniu tuku. Čím extrémnejšia fyzická záťaž, tým väčšie narastanie tukových zásob. V spánku spaľujete viac tuku ako pri pohybe.

Diagnostika metabolizmu pečene, slinných žliaz, pankreasu, svalov: nedostatočné premiešanie potravy slinami, žalúdok a žalúdočné kyseliny spracujú potravu do posledného kúska a vytvárajú jemne natrávenú potravu. Tenké črevá všetko menia na tukové zložky. Inzulínový nosič a spaľovač tukov – minimálna tvorba.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem vám za vypracovanie môjho zdravotného profilu. Chcem urobiť pre seba maximum a dať všetko do poriadku … neviem však, kde začať a na koho sa obrátiť.

Vypracujem vám psychický profil, kde by ste mali začať.

Psychický stav
Pri podrobnejšom skúmaní zisťujem, že aurický obal psychického zdravia je ukotvený okolo fyzického tela. Tak isto podvedomé obaly sú v tele, teda psychika je štandardná.

Povaha
Psychicky ste usadená v strednom mozgu, čo je pre dnešnú dobu bežné psychické uloženie. Odtiaľ máte dve nervové spojky a to do ústnej dutiny a mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je nevýrazná a má často prepadáky. Skôr pasívnosť ako cieľavedomosť a húževnatosť.

Sexus podvedomia
Sexus povahy je umiestnený v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok znechutenia a otrávenia nad sebou. Sexus centrum je umiestnené v ústnej dutine. Naznačuje na detské sexuálne správanie. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sexuálnu aktivitu často mení za jedlo. Málo sebavedomia.
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na jedlo.  Povrchová vzrušivosť: na dobre spravené jedlo. Pohlavná vzrušivosť: najesť sa. Citová vzrušivosť: byť neustále najedená. Dalo by sa povedať, že k jedlu máte príliš intímny vzťah a to nie je dobre. Silná väzba na jedlo a sexualitu.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček. Túžby obal obsahuje túžbu tučnej osoby, aby jej dal každý svätý pokoj. Mozoček obal obsahuje informácie o športujúcej osobe, ktorá by mala v živote aktívne športovať. Obal rodostrom obsahuje spomienky na osobu, ktorá mala problémy s obezitou chorobného charakteru. Eros obal obsahuje zápis o uspokojení až erotickom cez jedlo. Šaman obal obsahuje bežné záznamy. 7 obalov spolu obsahuje záznam o športovaní.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade obrazy jesť a jesť a iba niekedy schudnúť.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Znovu veštecky vnímam prepojenie sexuality a jedenia. Plný žalúdok vyvoláva pocit erotického blaha. A to je príliš silná väzba, ktorá bude brániť v chudnutí.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch ste štíhla a vitálna a všetko je v poriadku. No nie je to v poriadku z dôvodu obezity. Treba športovať vonku cez deň a nie v noci v snoch. To vás demobilizuje.

Hviezdy, šťastný osud
Pohyb, šport a znovu pohyb. Iba to jediné.

Pridaj komentár