Depresiou trpím už približne ôsmy rok, opakuje sa vždy v zimnom období, prípade skoro na jar…prejavuje sa to stratou záujmov, prejedaním sa, uzatváraním sa do seba, bočením od ľudí, vnútorným nepokojom, nervozitou, neschopnosťou komunikovať, tešiť sa zo života, prílišnou únavou…atď.

Vešteckými metódami som sa pozrel na vaše depresívne stavy. Ich príčina je v tom, že si chcete žiť po svojom a nerešpektujete to, čo vám nadelil osud a to je venovať sa všetkému okolo starého Egypta. Zároveň máte zložité a ťažké psychické stavy, ktoré už teraz vyžadujú liečbu tabletkami a rozsiahlu zmenu životného štýlu. Je na vás, či sa podriadite podvedomiu alebo absolvujete život podľa svojich predstáv.

Zdravotný stav
Nenašiel som v organizme žiadne vážnejšie chorobné stavy. Teda depresívne stavy majú svoj pôvod v psychike.

Psychický stav
Aurický obal je odpojený od fyzického tela a dostal sa dovnútra vášho tela. Má veľkosť ako bodka. Mal by byť pevne okolo tela. Vnútorné podvedomé obaly sú mimo tela a sú ako samostatná osoba, ktorá si robí, čo chce. Bežne majú ľudia tieto obaly vo fyzickom tele. To je veľmi zlý stav psychiky, ktorý vyžaduje neustálu tabletkovú liečbu u psychiatra a k tomu psychoterapie trvajúce denne aj 4-5 hodín.

Povaha
Bežne sú ľudia usadení svojimi psychickými prejavmi v niektorej zo 6. neurónových oblastí. Vy ste mimo tieto oblasti. Hovoríme o vedomí média, ktoré koná na príkaz inej osoby. Problémová psychika.

Stav obalov
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a počas detstva sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela. Zdraví ľudia majú tieto obaly v tele. Vy ich máte mimo tela a žijú si vlastným životom, čo je prejav nestabilnej psychiky. Máte klinický obal a prežili ste klinickú smrť. Vonku mimo tela máte obal Lama tulku, teda spomienky osoby, ktorá mala túžbu sa reinkarnovať. Okolo vášho tela je veľa obalov so spomienkami mŕtvych ľudí z kostných pozostatkov. Teda špiritistické vedomie. Túžby obal je mimo tela a obsahuje túžbu starého Egypťana, aby ste sa venovali veciam Egypta. Obal životné poslanie je mimo tela a obsahuje hieroglyfy a kultové záležitosti starého Egypta. Mali by ste sa venovať všetkému okolo egyptskej kultúry. Rodostrom obal je mimo tela a obsahuje spomienky archeológov, ktorí skúmali v Egypte hrobky. Kostný záznam v kostiach obsahuje starovekú alchýmiu a balzamovanie. Dieťa obal je mimo tela a obsahuje obrady Slnka v starom Egypte. Zvierací obal je mimo tela a obsahuje kult zvierat starého Egypta. Eros obal je mimo tela a obsahuje erotické božstvá starého Egypta. Zápis spomienok o sebe a živote je chaotický v šedej kôre veľkého mozgu. 7 obalov sú mimo tela a obsahujú spomienky na silné náboženské rituály pre ľudí v starom Egypte. Vnútro neurónov je otvorené a pre vás sa všetko v živote zmenšuje a zmenšuje. Takéto vedomie a psychiku pestovali v starom Egypte.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Odmietate podvedomie, ktoré je silne egyptské a chcete žiť klasickým životom. To bohužiaľ takto nejde. Treba žiť v súlade s podvedomím a to je staroegyptské.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Ničíte všetko, čo súvisí s Egyptom a hľadáte pomoc v kresťanstve. To má nedobrý vplyv na psychiku.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Všade obrázky hieroglyfov a ste napojená na všetky spomienky o Egypte, ktoré vznikli v hlavách staroegypťanov. Nechcete o nich nič počuť.

Astrológia miechy
Všade staroegyptské božstvá, ktoré chcete pozmeniť na kresťanské. To nie sú dobré trendy.

Astrológia ganglií
Staroegyptskí vzdelanci a ich múdrosti trháte a ničíte.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Kult egyptských zvieracích bohov odmietate a chcete živé zvieratá.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Chcete žiť klasickým životom a odmietate žiť podľa toho, čo vám určil osud. Nemilosrdne bojujete a idete proti podvedomiu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch žijete nedobrovoľne egyptskú kultúru a odtiaľto pramenia zlé psychické stavy a depresie. Jednoducho ste v stave nedostatočného spánku.

Riziká budúcnosti
Pokiaľ neprijmete osud a svoje podvedomie, tak iba samé problémy. Uvedomte si, že každý tu má nejaké poslanie, ktoré vy odmietate.

Pridaj komentár