Po vešteckej diagnostike psychiky A 524 som sa pozrel na vaše zdravie. Nemôžem vám priniesť optimistické správy. Zatiaľ nemáte nič akútne, ale v organizme máte množstvo začínajúcich alebo už rozbehnutých zdravotných problémov. Mali by ste sa začať preventívne liečiť a predísť tak možným nepríjemnostiam.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo neobkreslilo poriadne oblasť temenného mozgu v zadnej časti hlavy, pľúca, nervovú sústavu obkreslilo iba po oblasť žalúdka. Neobkreslilo detskú žľazu pri hrudnej kosti, miechu v chrbtici. Teda všetko oblasti, ktoré sú disharmonické alebo už prešli do chorobného stavu.

Diagnostika Silva objekty: v oblasti temenného mozgu to organizmus ničí. Organizmus demontuje a ničí oblasť pľúc. Nervová sústava od pása dole je pasívna. V detskej žľaze je silná aktivita, možné astmatické stavy vytekania energie. V mieche sa môžu rozvinúť neštandardné bunky. Riziko. Zaujímajte sa o liečbu tejto oblasti.

Diagnostika energií: aurický obal s energiami okolo fyzického tela je neúplný v oblasti celej miechy. Točivá špirála v aure je do oblasti temenného mozgu. Z detskej žľazy vyteká veľa energie do aurického obalu. To je vlastne dobre, lebo energia z detskej žľazy by skončila v pľúcach devastovala by ich. V tele chýbajú magnetické energie, ktoré sú prejavom zdravia. Magmatizmus zemského jadra nateká do tela v poriadku. Sexuálne energie tečú organizmom normálne.

Diagnostika biochemická: biela mozgová hmota produkuje málo látok, 30 litrov denne, mala by podstatne viac. Biochémia z tejto oblasti ničí nervstvo v spodnej časti. Treba napraviť. Pľúca z dôvodu skrytej astmy získavajú kyslík zle, to má za následok nedostatočnú tvorbu látok v bielej hmote mozgovej. Pečeň pracuje ako má. Biochémia obličiek pracuje zle a treba ich preliečiť. Nedostatočné čistenie krvi zo žíl. V priestoroch buniek je veľa toxicity. Slezina je biochemicky pasívna a neukladá dostatok zásobných látok. Tukový orgán je pasívny a nepodporuje organizmus. Tráviaci trakt a tráviace žľazy pracujú dobre a organizmus je riadne vyživovaný. Hrubé črevo nepracuje dobre a prenikajú cez neho do tela toxíny. Celkovo hormonálne žľazy dlhodobo vykazujú slabú aktivitu a netvoria dostatok hormonálnych látok.
Váš lymfatický systém je poškodený a lymfatické uzliny sú na 40 % pozmenené na drobné stromčekovité útvary.

Diagnostika astrálna: v tele sa objavuje tarotová postava madony s dieťaťom a kladie ho do miechy, lymfatických uzlín a medzi bunky tela. Prípustná norma na staré a neštandardné bunky je prekročená. Mali by ste sa zaujímať o preventívnu liečbu imunitného systému. V tele je aj postava čierneho žobráka, ktorá naznačuje na uloženie toxických látok v tele. Mali by ste sa zaujímať o očistu organizmu.

Diagnostika najhoršieho miesta: bola označená detská žľaza pri hrudnej kosti a pankreas. Produkuje príliš agresívny inzulín, ktorý decimuje tukový orgán. Ten potom nemôže produkovať potrebné látky pre telo.

Diagnostika bakteriálna: biele krvinky sú príliš agresívne kódované na likvidáciu baktérií, vírusov a mikroorganizmov. Mikrobakteriálna flóra je zdecimovaná a nevhodná. Pôsobí to na prijímanie vitamínov, ktoré do značnej miery odchádzajú stolicou. Tiež v obličkách je nevhodná skladba baktérií. Príčinou je nesprávne a príliš agresívne kódovanie bielych krviniek.

Diagnostika imunitná: je dlhodobo pod hranicou nutnosti. Teda v detskej žľaze sú nesprávne kódované biele krvinky a nie sú schopné zasiahnuť proti neštandardným bunkám. V detskej žľaze chaos.

Diagnostika autopilota: šedá kôra veľkého mozgu je pasívna. Stredný mozog ničí kosti a kostnú dreň. Mozoček riadi iba polovicu hornej časti tela. Miecha ničí sama seba. brušný mozog devastuje lymfatické uzliny. Ganglie pri orgánoch sú utrápené a malátne.

Diagnostika toxicity: najviac toxicity sa hromadí v bunkových priestoroch. Kritické hodnoty v oblasti maternice. Do organizmu prúdi veľa vápnika. Svaly prebytky ukladajú do pľúcnej oblasti.

Diagnostika špiritistická: treba liečiť v prvom rade neurónové oblasti, potom trávenie a nakoniec spustiť tukový orgán.

Pridaj komentár