Venujem sa tu základným technikám v Silva škole, ktoré sa dajú uplatniť v kontrole ozdravovania organizmu a tiež k možnosti vybudovania centra pre trvalú kontrolu zdravia v organizme.
V prvom rade si zvyknite vždy na vhodné naladenie pred samoliečbou. Stiahnite si rezonančné nahrávky z Frekvenčnej hudby. Rezonančnú hudbu alebo rezonančné zvuky si pustite do miestnosti alebo do slúchadiel. K všetkému si zoberte anatomický atlas ľudských orgánov. Pustite si hudbu a prezerajte si anatomické obrazy tela a hlavne anatomické obrázky mozgu. To je základné cvičenie. Cvičíte dovtedy, kým nemáte pocit, že stačilo a pokračovať budete na druhý deň.
Na druhý alebo ďalší deň si k anatomickému atlasu pridáte obrázky technických zariadení, ktoré sa predávajú v obchode. Počúvate rezonančnú hudbu a prezeráte si obrázky orgánov tela a technické zariadenia, ktoré sa predávajú v obchodoch. Znovu cvičíte dovtedy, kým nemáte pocit, že stačilo. Nepreháňajte to. Zároveň si vo vnútri mysle hovorte, že váš mozog a telo budú fungovať ako bezchybný stroj.
Na ďalší deň pokračujete s tým, že si znovu prehráte niektorú rezonančnú hudobnú nahrávku. Prezeráte si obrázky z anatomického atlasu a už sa do každého orgánu postupne koncentrujete. Prezeráte si obrázky technických zariadení a koncentrujete sa na spomienky technických zariadení vo vašej pamäti. Vo vnútri si predstavujete a vnútorným hlasom si hovoríte, že ste stroj a to dokonalý stroj a aj myslieť budete ako stroj. Znovu postupne zvyšujte množstvo odcvičených minút.
Keď ste absolvovali základné cvičenia a tieto neustále intenzívne opakujete, môžete pristúpiť k ďalšej programovacej technike v rámci Silva školy. Ide o techniku, aby ste vo svojej mysli uložili program na kontrolu zdravia a urýchľovania hojivých systémov vo vlastnom tele. Ide o možnosť doslova vložiť do svojich pamäťových záznamov aktívny program, ktorý neustále vyhľadáva disharmonické a choré miesta vo vašom tele a sám abnormálne aktivizuje ich liečbu. Stačí k tomu anatomický atlas a tak isto atlas chorôb jednotlivých orgánov a častí tela. Pokiaľ máte vážne choré jedno miesto, tak pozornosť sa prednostne upriamuje na túto oblasť. Napríklad si pred sebou neustále kreslíte, ako váš organizmus reaguje na zhoršenie stavu silnou aktivitou. Neustále opakujete a predstavujete si aj s určením času, aby organizmus danú chorobnú oblasť dal do poriadku. Pokiaľ nemáte vážne choré miesto, tak programovanie môžete rozšíriť na celý organizmus. K programovaniu si zoberte kalendár a hodiny. Vizualizujete si, ako sa organizmus neustále zaujíma o zdravotný stav, ako sa aktívne nasadzuje na choré miesta a urýchlene ich lieči. Všetky predstavy treba spájať aj s predstavou času. Roky, mesiace, dni a hodiny. Tak isto sa dá Silva systém uplatniť na spomalenie starnutia a vyšší vek bez chorobných stavov. Cieľom tejto Silva techniky je vybudovať nové centrum na kontrolu toho, čo sa vo vašom organizme deje. Takéto centrum sa naučí pravidelne organizmus kontrolovať a likvidovať náznaky chorobných stavov v ich zárodku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.