Človek, ktorého som milovala, sa zmenil a zo silnej lásky, o ktorej som myslela, že sa mi sníva, je zrazu prach a popol. Neviem sa s tým vyrovnať, už mi to ubližuje aj na zdraví. Ako sa dostať z tohto stavu? Strašne sa bojím samoty, neviem sa rozhodovať, neviem, či sa mám vrátiť domov a začať nanovo. Neviem, ako sa rozhodnúť, je mi totálne nanič. Neviem, čo je pre mňa správne. Neviem, akým smerom sa mám v živote uberať.

Partnerský profil

Keď je človek zamilovaný a má v sebe aj hlboké city a dobrotu, tak často ho jeho okolie dokáže zneužívať. A niekedy si treba dať na to poriadny pozor. Na jednej strane je láska, ale musí byť aj triezvy pohľad, aby na to človek nedoplatil.

Zdravotný stav ona
Kyvadlo obkreslilo všetky oblasti tela v poriadku. Žiadny vážnejší stav. Mierna disharmónia je v štítnej žľaze.

Zdravotný stav on
Kyvadlo neobkreslilo jeho neurónové oblasti v tele. Stav chorobnosti 42, čo je začínajúca chorobnosť. Príčinou je extrémne vysoká agresivita bielych krviniek, ktoré poškodzujú neurónové oblasti. Hormonálne žľazy tiež neboli obkreslené. Stupeň chorobnosti 40, čo je začínajúca choroba.

Psychický stav ona
Aurický obal je okolo tela, aj podvedomé obaly sú v tele. Psychika je stabilná.

Psychický stav on
Aurický obal je mimo tela, aj podvedomé obaly. Už teraz sú nutné psychoterapie. Nemá stabilnú a štandardnú psychiku.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na mužov. Povrchová vzrušivosť: na mužské telo. Pohlavná vzrušivosť: na mužský penis. Citová vzrušivosť: muži ako pacienti.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: ako mentálne postihnutá osoba. Povrchová vzrušivosť: mentálne nedospelej osoby. Pohlavná vzrušivosť: ako hanblivá žena. Vo vnútri skrytá túžba stať sa ženou. Citová vzrušivosť: na svoju ruku (pohladiť) ako na svoje dieťa.

Celkovo je on problémový pre vytvorenie hlbšieho vzťahu so ženou na princípe lásky muža a ženy. Vy ste v poriadku. No tendencie na ošetrovateľku.

Akí ste ľudia
Vy máte auru okolo seba zvlnenú a teda pozitívne mysliaca osoba. On má auru špicatú ako jež. Teda negatívne zmýšľajúca osoba.

Láska
Láska áno, no nie v zmysle muž a žena, ale vy ako matka, čo dáva veľa lásky a on ako dieťa, čo dáva málo. Je to skôr láska matky a dieťaťa, ktoré vie lásku matky zneužiť ako sa len dá.

Momentálny stav lásky
Vy dávate lásku a on má deštruktívny vzťah.

Čo si nesiete o láske z domova?
Vy máte v sebe lásku ako milujúca žena a muž pri vás ako vaše dieťa. Pozitívny sklon. On má tendenciu ničiť a demontovať lásku žien. Teda vo vzťahu so ženami je a bude deštruktívny, pokiaľ nebude mať chuť sa zmeniť.

Pridaj komentár