V geriatrickom programe asi zatiaľ nie som ten najusilovnejší … ale mám záujem a niečo z odporučených terapií aj robím. Problémom je stále trávenie. To by som potreboval riešiť prioritne.

Požiadali ste ma o opätovnú geriatrickú diagnostiku (predchádzajúci profil A 813).

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: Kyvadlo obkreslilo tukový orgán. Pokiaľ pud sebazáchovy nešikanujete a nenadávate mu, tak vám z tuku tečie 1000 užitočných jednotiek. Pri diagnostikovaní ste chceli pud sebazáchovy vyhodiť z tela von ako prašivú mačku. Je dôležité, aby pud sebazáchovy bol posvätný šaman a vy ho poslúchali na jediné slovo a splnili, čo vám povie. Skúste na tom popracovať.

Modifikácia tuku „palce“: ide o modifikáciu tuku na ploché útvary veľkosti palca podporujúce psychické pochody. Našlo by sa tak 10 kusov tejto modifikácie. Pud sebazáchovy by chcel, aby ste si robili po tele tlaky prstami. Tak isto postoj, že ho chcete naučiť vašu prácu a meditácie ako svojho syna.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: ide o modifikáciu tukových buniek do plochých útvarov. Tiež máte asi 10 kusov a dopĺňajú činnosť orgánov veľmi dobre. Ďalšie modifikácie by potrebovali, aby ste si vyrobili šamanské vrecúško s rôznymi koreninami a aspoň 5 kusov na prach rozdrveného múmia, solfatan, hlinu z kameňolomu, kúsky kostí, koža. Prikladajte si ho na telo, spite pri ňom, majte ho v práci pri sebe.

Modifikácia tuku „hviezdičky“: ide o útvary v tuku, ktoré pozmenia kmeňové bunky tak, aby vytvárali základné bunky so zvýšenou životnosťou až 14 rokov. Už sa nejaké objavujú, asi 3 kusy, je to zatiaľ málo. Chce to iné jadrové mydlo, ktoré schváli pud sebazáchovy. Keď to budete kupovať, tak nie vy, ale pud sebazáchovy rozhodne.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: ide o útvary v tuku, ktoré majú tvoriť liečivé látky. Vytvorili ste už 3 takéto pásy. Liečia orgány tela ako sa len dá. Ďalšia tvorba vyžaduje robiť obklady tela hovädzími steakmi a potom ich môžete aj zjesť. Obložiť hlavne oblasť žalúdka.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: ide o špeciálne útvary, ktoré liečia bunky na molekulovej úrovni. Základ sa buduje na jednom mieste. Chce to zubnú pastu poriadne lacnú, najlacnejšiu v obchode. Pred sprchovaním natrieť chodidlá.

Modifikácia tuku „magnetické E“: dovoľuje trvalé spaľovanie tuku. Na stránke vyhľadať magnety, vytlačiť a spraviť si niečo ako mandaly a chcite, aby sa v tuku vytvorili hrubé E písmená. Pri tvorbe týchto útvarov prestáva chutiť jesť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.