Po 2 mesiacoch geriatrických terapií by som Vás chcela poprosiť o opätovné zdiagnostikovanie. Vopred ďakujem.

Oceňujem, že ste prišli na konzultácie a budete pokračovať v modifikáciách (predchádzajúci profil A 845).

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: v tukovom orgáne tvoríte teraz asi 10 000 užitočných látok, ktoré podľa potreby natekajú do tela. Je to zlepšenie o 8 500 látok a to si zaslúži pochvalu.

Modifikácia tuku „palce“: ide o modifikáciu tuku na ploché útvary veľkosti palca podporujúce psychické pochody. Ich počet sa u vás nezmenil. Váš pud sebazáchovy by chcel, aby ste sa omývali čajmi na psychickú výkonnosť. Kúpte si nejaké, skonzultujte s pudom sebazáchovy a omývajte telo.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: ide o modifikáciu tukových buniek do plochých útvarov. Začali sa tvoriť ďalšie modifikácie, bolo ich asi 10, na ceste je ďalších 10 kusov. Pud sebazáchovy by chcel hlavne omývať telo hlinou z jaskyne.

Modifikácia tuku „hviezdičky“: ide o útvary v tuku, ktoré pozmenia kmeňové bunky tak, aby vytvárali základné bunky so zvýšenou životnosťou až 14 rokov. Popracovali ste na sebe a možno ich načítať do15 kusov. Ešte nie sú plne funkčné. Treba omývať celé telo jadrovým mydlom a treba kúpiť také, ktoré mu bude vyhovovať lepšie ako to, čo máte.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: ide o útvary v tuku, ktoré majú tvoriť liečivé látky. Počet sa oproti minulému diagnostikovaniu nezmenil. Treba ich chcieť vybudovať na každý druh choroby, ktorá by sa mohla v tele vyskytnúť. Stačí mať pocit, že choroba určitého druhu lezie do tela a zase si mentálne predstaviť ďalšiu chorobu.

Modifikácia tuku „dlhé pásy“: ide o zoskupenie tukových buniek v tele na tvorbu nových jednorazových kmeňových buniek. Teraz máte už 6 pásov. Atakujú okosticu rebier, ktorá tvorí bunky, ktoré cestujú do tuku. Niečo modifikujete v blane kože, niečo zo svalových blán. Chce to ďalej natierať sa čiernym múmiom, Solfatan a moč.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: ide o špeciálne útvary, ktoré liečia bunky na molekulovej úrovni. Už sa vytvorili tri kusy v tuku. Ich výstavba ešte nie je dokončená. Pud sebazáchovy potrebuje na telo med, vosk. Natierať na telo, šúchať po tele.

Pridaj komentár