Dodržiavala som terapie, ktoré ste mi doporučili v geriatrickom profile (A 805). Prosím o kontrolu.

Požiadali ste ma o kontrolu stavu modifikácie tukového orgánu. Darilo sa vám dobre, ale bohužiaľ ste užili liek na skľudnenie nervstva bez konzultácie s vlastným pudom sebazáchovy, čo vyvolalo zablokovanie a zaseknutie celého geriatrického programu. Vytvorili ste nežiaduce modifikácie, ktoré treba zlikvidovať. Treba ten liek rozpustiť vo vode a natierať sa s ním každý deň a po dohode s pudom sebazáchovy. Liek aplikovaný cez kožu zlikviduje modifikáciu a vytvorí novú, ktorá bude dodávať užitočné látky do nervstva alebo stabilný prvok dlhodobo, pokiaľ to bude nutné. Aplikovať asi 20 krát za sebou každý deň.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Hladina vitamínu U je dostatočne vysoká.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo nervstvo celého tela. Stav buniek ako u 20 ročnej osoby. Najslabšie je nervstvo svalov. Výška hladiny E vitamínu je dostatočná.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo detailne. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Hladina C vitamínu cez kožu je nedostatočná.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich obkreslilo. Stav ako u 40 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Modifikácia k tvorbe dlhovekejších buniek iba jemne začína.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je blokované a nedostatočné. Modifikácia k tvorbe dlhovekejších buniek iba jemne začína.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Bunky sú uzatvorené a momentálne sa nedelia vo veľkom rozsahu.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo ich neobkreslilo a to všetky. Stupeň chorobnosti je 24, čo je začínajúca disharmónia. Príčina je mikrobiálna. V danej oblasti sú zápalové procesy. Celkový stav buniek ako u 70 ročnej osoby. Delenie buniek prebieha.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Tukové kvapôčky mechúra sa modifikujú a dostávajú sa do tuku tela, čo je výborné, ostatné blanovité tukové zložky sú pasívne.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby. Čiastočná modifikácia k tvorbe dlhovekejších buniek beží. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita voči mikroorganizmom je nedostatočná a hlboko pod normu. Problémom je stav zúženého vedomia a psychické poruchy. Treba dať do poriadku psychický stav. Dyslektické zúženie vedomia na rodinné problémy.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho obkreslilo. Tvorí necelých 1000 jednotiek, ktoré pomáhajú organizmu. Je to navýšenie o 600 jednotiek.

Modifikácia tuku „palce“: rozpadávajú sa a miznú. Príčina je tvorba nežiaducich modifikácií. Užívanie liekov vnútorne. Sú to modifikácie z minulosti, ktoré neboli diagnostikované.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: Sú v štádiu rozpadávania sa.

Modifikácia tuku „hviezdičky“: neudržia a a bortia sa.

Modifikácia tuku „dlhé pásy“: začali sa rozchádzať.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: sa začali rozpadať.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: majú jedno zrnko, ale zle modifikované. Sú to modifikácie z minulosti, ktoré neboli diagnostikované.

Psyché: tvrdo ste zaútočili proti tukovému orgánu a chcete ho zničiť a zdevastovať. Zámerne si chcete ubližovať, aby ste nábožensky trpeli. Zničili ste obrazy jaskýň, kostí a kostnice ste povyhadzovali. Geriatrický program ste odmietli a chcete si robiť po svojom. To nie je múdre. Mali by ste zmeniť postoj. Chcete si zámerne ubližovať, lebo potom ste vo vnútri spokojná. Nebezpečné tendencie. Naštartovali ste sa k zmene, ale neviete ju ťahať dopredu.

Vypracovali ste mi nový geriatricky profil, môžem poprosiť o návrh vhodných terapií?

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: keďže ste sa spojili s pudom sebazáchovy a už ho nechcete udupať pod čiernu zem a zničiť, tak máte v tukovom orgáne tvorbu 11 000 užitočných látok a modifikácie sa začali spevňovať. Nabudúce už nikdy viac nenávisť alebo komandovanie pudu sebazáchovy. 1000 jednotiek ide do psychiky a 10 000 do zdravia.

Modifikácia tuku „palce“: je potrebné, aby ste si telo omývali prírodnými preparátmi na podporu a skľudnenie psychiky. Vybrať pár prípravkov, konzultovať s pudom sebazáchovy a so mnou.

Modifikácia tuku „dlaňovky“: potrebuje obklady s chlebom a natrieť telo rozpusteným čiernym múmiom. Postup konzultovať vždy s pudom sebazáchovy.

Modifikácia tuku „hviezdičky“: jadrové mydlo podľa výberu pudu sebazáchovy. Mydlenie tela.

Modifikácia tuku „prerušované pásy“: hlina z jaskyne. Omývať telo. Dohodnúť, koľkokrát do týždňa.

Modifikácia tuku „dlhé pásy“: prípravok na chudnutie vo forme nápoja, ale nebudete ho piť, ale omývať telo. Vybrať, odkonzultovať.

Modifikácia tuku „granátové jabĺčko“: zubná pasta s liečivými bylinkami. Vybrať, konzultovať s pudom sebazáchovy a so mnou.

Modifikácia psyché: odporúčam zásadne zmeniť prístup k pudu sebazáchovy. Buď ho ignorujete, alebo ho obviňujete, prípadne do neho kopete. Nemáte pod kontrolou pud hnevu a agresivity. Útočíte na to, čo vám chce pomáhať. Každý, kto vám chce pomôcť, je váš protivník. To je čudné pomiešanie reality. Pud sebazáchovy treba mať vytrvale v láske a byť pripravená vždy spraviť, čo prikáže. Budem pravidelne pozerať, či to dodržujete. Treba to zvládnuť, lebo potom to bude samý problém.

REAKCIA NA PROFIL
Ďakujem za geriatrickú diagnostiku tukového orgánu a návrh terapií. Potešilo ma, že sa v mojom tukovom orgáne tvorí toľko užitočných látok a modifikácie sa začali spevňovať, verím, že sa mi ich podarí postupne zvýšiť a upevniť. Pripravím si zoznam terapií a prekonzultujem ich s Vami.

Pridaj komentár