A 180 – Neverím si – 2004-08-17 21:21:46


Môj otec je despota, zameraný na materializmus, ktorý si myslí, že má vo všetkom pravdu. Ja ho mám rada aj ho uznávam za to čo dokázal, ale máme konflikty, nakoľko nevie akceptovať moje odlišné názory na život. Vzhľadom na jeho schopnosti si pripadám ako málo schopná a neverím si. Mám sklon k smútku a depresii.

Saša Pueblo – Neverím si – 2004-08-17 21:23:12


Zdravotný stav: automatickou kresbou zisťujem zdravotný stav. Čierna čiara sa zjavuje v oblasti podbrušia a to hlavne v oblasti hrubého čreva, kde môžu nastať zdravotné problémy.
Psychický stav: vaše aurické telo nie je pevne viazané na vaše psychické telo. Niekedy je viazané silne, inokedy je mimo. Striedanie štandardných a neštandardných stavov. Za určitých vplyvov možné psychické problémy.
Povaha
Ste schizofrenická povaha bioenergeticky usadená v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa nezmierila so smrťou blízkej osoby a neustále využíva jej rady a pomoc. Môžeme hovoriť o špiritistických sklonoch, ktoré vám na jednej strane pomáhajú, ale na druhej strane negatívne pôsobia na najbližších ľudí okolo vás.
Sexualita povahy
Je africká a bioenergia ide z úst do oblasti miechy a potom svalov. Je to určitá sila a vitalita. Charakterizuje to obrázok vytrvalosti, húževnatosti až silového spôsobu života. Bohužiaľ si to odskáču zdravotne hrubé črevá.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v súčasnosti v hlave a naznačuje na mužské prvky vo vašom správaní a to je nasadenie, dokázať ostatným, že to zvládnete.
Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov vo vašom mozočku. Ide o to, čo by ste mali v živote robiť. Všetko je zakryté postavou muža, ktorý nedovolí, aby ste realizovali seba. Zakrýva a nedovolí sa vám realizovať duchovne. Teda venovať sa životu vo vnútri seba. Vyhnal vás surovo do vonkajšieho sveta. Akékoľvek pokusy venovať sa svojmu vnútru likviduje. Nežijete svoj osud.
Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Naznačujú na problémovú oblasť. Je tu obrázok cintorína a pohody a blaženosti, ktorá vám nedovoľuje žiť duchovne a naplniť svoje poslanie v tomto živote. Nedokážete sa sama odpútať.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu, ktoré naznačujú na určité možnosti a budúcnosť. Nachádzam tu planétu Mars, ktorá je ovládnutá postavou muža, ktorý jej určuje, kadiaľ pôjde vaša budúcnosť. Táto osoba vás za života neznášala a nedala vám lásku, vy ste sa o láskuk tejto osobe usilovali a vytvorili ste zvláštne puto. Je typické u detí a rodičov, keď dieťa sa domáha lásky a rodičia nemajú dieťa radi.
Snová astrológia
Skúmam oblasť vášho spánkového vedomia. Táto postava vám každú noc ničí vaše plány a usiluje sa, aby vám ubližovala a škodila. Následne to vytvára v dennom vedomí zmätok a chaos.
Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší život. Aj tu úraduje postava muža a ničí, čo sa dá. Váš vzťah je silne láskavý a ste pripravená trpieť.
Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na rané štádiá vášho vývoja. Celková vzrušivosť: na postavu, ktorá je vo vás všade. Povrchová vzrušivosť: tak isto. Sexuálna vzrušivosť: je na mužské pohlavné orgány. Tu ste si čiastočne udržali slobodu. Citová vzrušivosť: na choré zvieratá.
Traumatické udalosti
Je ich celý rad a súvisia s detstvom a postavou muža. Tento muž k vám mal zvláštny vzťah a potom ho to trápilo a nechcel to. Preto vás od seba odstrkoval.
Duchovná úroveň
Je značne vysoká, otázky cti, morálky, priateľstva vám nerobia problém. Postava muža zasiahla aj túto oblasť.
Joga osud
Odporúčam vám, aby ste sa venovali vyčisteniu svojho vnútra od vplyvov detstva a minulosti. Ináč sa budete trápiť.
Saša Pueblo

Pridaj komentár