A 181 – Strácam priateľov – 2004-08-17 21:28:34


Mam problem so sebou napr.stracam priatelov, ostavam sama. Zo zaciatku je vsetko idealne bojim sa ,ze ak sa clovek s niekym spozna a uvidi zle stranky toho druheho a on jeho ,ze to uz nebude take idealne ake to bolo predtym.Bala som sa ,ze ked s nimi ostanem aj nadalej a spoznaju ma aka v skutocnosti som a ja ich ,tak ma nebudu brat ako rovnocennu a ,ze ich stratim. No aj tak som ich stratila.
To iste je aj v partnerskych vztahoch, ak sa niekto objavi kto sa mi paci a ja jemu tak z toho rychlo vycuvam a robim veci ktore potom lutujem.

Saša Pueblo – Strácam priateľov – 2004-08-17 21:50:42


Zdravotný stav: je štandardný, automatickou kresbou som nenašiel žiadne čierne čiary.
Psychický stav: vaše aurické telo je pevne zakotvené okolo vášho psychického tela. Dá sa hovoriť, že váš psychický stav je štandardný.
Povaha
Ste hysterická povaha usadená bioenergeticky v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce chápať seba aj svet okolo.
Sexualita povahy
Je hinduistická a pri sexuálnych aktivitách sa bioenergia hromadí v oblasti čela, úst, krku, hrude, brucha a podbrušia. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá má rada seba a svoje sexuálne prejavy.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu. Táto je charakterizovaná hravosťou a určitou nezodpovednosťou voči životu. Charakterizuje to obraz dievčatka, ktoré rado číta a študuje knižky a zabúda na reálny svet okolo seba.
Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov vo vašom mozočku. Ide o to, čo by ste mali v živote robiť. Je tu neštandardná schéma pre schopné a talentované osoby. Všade postavy v kožušinách, ktoré držia v rukách kamene. Na konci všetkého postava šamanky s palicou. Máte schopnosť pozitívne vplývať na osudy iných ľudí. Vaše kroky by mali viesť do oblasti starostlivosti o iných ľudí. V súčasnosti nejdete v súlade s podvedomím a to vás necháva blúdiť v živote a ked sa vzdialite až príliš, vytvorí okolo vás nepríjemné situácie. Ľudia okolo vás vám nechcú pomáhať a ignorujú vás. Skúste sa napojiť na vaše podvedomie a žiť hlavne to, čo tu máte a nie to, čo by ste chceli vy.
Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Naznačujú na problémovú oblasť človeka. Príliš sa venujete knižkám a štúdiu, čítaniu a nie životu. Tomu sa hovorí žiť mimo reálny svet. Je vám tam dobre, tento návyk máte z detstva. Čítanie, láskavosti rodičov a ich túžby.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu, ktoré naznačujú na určité možnosti a budúcnosť. Cítim v tejto oblasti veľkú planétu Slnko, ktorá je až príliš zaujatá sebou a pre reálny svet je až príliš vzdialená. Je tu báječný kľud a ticho. Doslova ako v raji. No ste tu sama bez ľudí a ich životných trápení. Nuda.
Snová astrológia
Skúmam oblasť vášho spánkového vedomia. V snoch neustále ľuďom pomáhate. Dávate im všetko. V dennom vedomí máte pocit únavy, chcete vlastne pokoj a ticho. Veď ste toľkým pomohli. Skúste svoje sny prehodnotiť.
Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší život. Je tu osoba lekára z obdobia 1. a 2. svetovej vojny, ktorý bol láskavý a schopný.
Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na rané štádiá vášho vývoja. Celková vzrušivosť: na deti, hlavne na choré deti. Povrchová vzrušivosť: na deti. Pohlavná vzrušivosť: je nejasná. Citová vzrušivosť: na deti. Táto schéma bude ťažko dovoľovať vytvoriť hlbší vzťah s mužom v manželstve. Celkovo vzťahy s ľuďmi budú komplikované.
Traumatické udalosti
Nenachádzam, skôr vy ste osoba, ktorá produkuje traumatické udalosti ako na bežiacom páse. Ľudia sú vami nadšení a plní očakávaní. Vy ich odháňate a uzatvárate sa do svojho vnútorného sveta.
Duchovná úroveň
Mali by ste popracovať na tom, aby česť, láska a priateľstvo neboli len vo vašej mysli, ale aj v reálnom živote.
Joga osud
Pokiaľ na sebe nepopracujete a nezmeníte prístup k ľuďom, tak vám budú podrážať nohy a robiť nepríjemnosti.
Saša Pueblo

Pridaj komentár