A 300 – Neustupujúce bolesti krížov – 2005-01-29 16:03:32


Uz asi 1,5 roka ma boli v oblasti chrbta (krizov), ale len lava cast. Nie je to velka bolest, ale obcas mi z toho trpne lava noha. Bral som uz aj 2 krat lieky od lekara, ale mi nepomohli. Bol som uz aj u chiropraktika. Ten mi povedal, ze som mal zacviknutu slachu a napravil mi ju. No bolest nepresla. Boli ma to najviac ked dlho lezim, alebo sedim. Ani nie pri pohybe. Niekedy ma to boli viac a niekedy menej. Mam pocit, ze keby ma to nebolelo, tak ani neviem ze existujem. Uz si to ani neviem predstavit bez tej miernej, ale otravnej bolesti.

Saša Pueblo – Neustupujúce bolesti krížov – 2005-01-29 16:04:16


Skutočnou príčinou vašich bolestí sú začínajúce príznaky sklerózy multiplex. Nechajte si vypracovať postup na stabilizáciu zdravotného stavu.

Diagnostika Silva krúžky: na chrbtici sa objavili sivé kruhovité tvary na viacerých miestach. Narušené svalové úpony, ktoré sa nevedia zahojiť.

Diagnostika reiki bioenergie: celkovo zosávate bioenergiu do seba. Najintenzívnejšie je to na povrchu kostí a svalových úponov. Svaly a úpony máte v celom tele mierne poškodené. Najakútnejšie je to v chrbtici.

Diagnostika kyvadlom: nechce obkresľovať temenný mozog, mozoček, miechu a svaly.

Diagnostika Silva údržba: celkovo to vo vás vyzerá ako po útoku atómovej bomby a chemických látok. Všade chaos a čudné chemické látky. Organizmus konzumuje svalové bunky a šľachy, tak isto kostnú hmotu a okosticu. Tá je na viacerých miestach poškodená a mŕtva.

Diagnostika automatickou kresbou: čierne a sivé hrubé čiary cez svaly.

Diagnostika rezonanciami: naznačuje na všetky príznaky sklerózy multiplex.

Diagnostika echolokačná: vedie ma to do temenného mozgu a zadného zrakového mozgu, kde je veľa pasívnych buniek. Klasika tohto ochorenia.

Diagnostika astrálna: ponáram sa do vášho fyzického tela. Privádza ma to do svalov. Atrofia a poškodenie nervových platničiek vo svaloch.

Diagnostika totemové zviera: ohrýza vás a to všade. Núti vás liečiť sa celkovo alternatívne.

Diagnostika vnútorným hlasom: máte poškodený nervový systém a treba ho stabilizovať, aby sa stav nezhoršil.

Diagnostika vyživovacie pomery: svaly, kosti a šľachy nemajú žiadnu výživu. Všetko je stiahnuté do orgánov. Nedobrý stav.

Diagnostika najhoršieho miesta: mozog.

Diagnostika autopilota: neuróny a celkovo váš vnútorný systém je nastavený na samodeštrukciu.

Diagnostika imunitná: podozrivo málo neštandardných buniek. Je tu riziko, že máte vo vnútri neadekvátnu imunitnú reakciu, ktorá ničí zdravé bunky.

Diagnostika hormonálna: tiež nie je všetko v poriadku, niektoré látky sa netvoria dostatočne. Štítna žľaza produkuje abnormálne množstvá.

Diagnostika tarotovou kartou: pri skleróze multiplex sa objavuje postava s barlou. U vás je takýchto postáv asi 50, teda už bežiace ochorenie.

Saša Pueblo

Pridaj komentár