A 277 – Chcela by som…. – 2005-01-05 20:04:01


Zdá sa mi že trochu stagnujem a starnem. Že sny sa mi plnia, ale trochu prineskoro a trochu v inej podobe. Asi neviem čo chcem a prajem si veci, ktoré keď nastanú sú trochu iné. Ale chcela by som byť krajšia, nežnejšia, kľudnejšia, úspešnejšia, pozitívnejšia, energickejšia a zamilovaná. Chcela by som byť charizmatická a nájsť úžasného partnera. Možno je to ten moj terajší, ale niekedy neviem. Chcela by som prestať fajčit a piť a byť v pohode, ponorená do nejakej smysluplnej činnosti. Chcela by som byť veľmi láskavá. A chcela by som vedieť či som v minulom živote bola ruská cárovna s copom az po zadok. Poradíš?

Saša Pueblo – Chcela by som…. – 2005-01-05 20:05:30


Požiadali ste ma o veštecký profil vašej osoby. V zásade máte šamanské vedomie, šamanské veštecké a intuičné schopnosti na objekty. No príliš málo dáte na tušenia svojich snov. Mali by ste dobre prehodnotiť súčasné kroky. Mohli by ste ísť do slepej uličky. Život nie je vždy o tom, čo chcem ja.

Zdravotný stav
Čierna čiara v oblasti obličiek naznačuje na určité disharmonické stavy. Vhodné je saunovanie, popíjať obličkové čaje, oblasť obličiek natierať eukalyptovou mastičkou. Preventívna liečba. V obličkách sú zápalové procesy.

Psychický stav
Aurický obal je okolo fyzického tela dobre stabilizovaný. Psychický stav je dobrý.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky umiestnená v ústnej dutine. Charakterizuje to obraz pracovitej a húževnatej osoby.

Sexualita povahy
Sexuálne bioenergie sa aktivujú v koži. Máte schopnosť tvoriť v aurickom obale okolo tela šamanské bioenergetické objekty. Zvláštny druh šamanského veštectva, totemové zviera líška a žirafa. Dobrá intuícia a odhad veci. Stabilita.

Sexuálne centrum
Je v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu a určité prvky nezodpovednosti a hravosti. Charakterizuje to obrázok dieťaťa, ktoré má rado všetko tajomné a záhadné. Určitý druh posadnutosti.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Je tu plno zvierat a na konci postava šamana. Naznačuje to na šamanské vedomie a zvláštne schopnosti.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Máte strach z prostredia, v ktorom momentálne žijete. Ste pod vplyvom iných ľudí. Mali by sa zamyslieť, kto sú vaši priatelia a kto je skutočný priateľ.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Je tu šamanský kozmos, ste pod vplyvom Pluta, ktorá vás vlečie do nepríjemnosti a osudových chýb. Odporúčam venovať sa literatúre o anjeloch. Tým umožníte, aby vo vás začala fungovať planéta Mars, ktorá zabezpečí ďalší úspech a povedie vaše kroky k iným ľuďom.

Snová astrológia
Skúmam oblasť vašich snov. Sny vám radia, čo máte robiť, ale nechcete počúvať svoju intuíciu a ste v silnom negatívnom vzťahu voči budúcnosti. Robíte, čo sa vám pozdáva a neriadite sa tušeniami.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš osud. Je tu osoba stredovekého obchodníka, ktorý sa neustále túlal svetom a obchodoval. Zachádzal na dlhé cesty po celej Európe a aj do Ruska. Niektoré vaše tušenia sú správne.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov na vaše podvedomie. Celková vzrušivosť: na obchodný tovar. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: je silne zvieracia až šamanská. Citová vzrušivosť: do oblasti ezoteriky.

Traumatické udalosti
Ste osoba, ktorá spôsobuje traumatické udalosti iným osobám svojou tvrdohlavosťou.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať. Všetko v poriadku. Niektorí ľudia okolo vás to vedia zneužiť.

Joga osud
Momentálne kráčate do slepej uličky, skúste zmeniť smer. Obráťte sa na svoje sny.

Saša Pueblo

 

Saša Pueblo – Chcela by som…. – 2005-01-12 20:23:00


Dovolil som si pozrieť aj na váš zdravotný stav. V podstate je všetko v poriadku, nenašiel som nič vážne na lekárske diagnostikovanie. Mierne problémy robia obličky, ale to je otázka stresu. Pečeň prekonala niečo ako žltačku. Obličky a pečeň zle spracovávajú toxicitu, postupne sa toxikujete, zisťujem na viacerých miestach drobné zápalové procesy. Celkovo by ste sa mali venovať svojmu zdraviu aktívnejšie.

Diagnostika Silva objekty: čierne štvorce sa tvoria v oblasti obličiek, hormonálnych žliaz. Naznačuje to na jemnú disharmóniu.

Diagnostika reiki energií: všetko vyžaruje rovnakú bioenergiu okrem obličiek a hormonálnych žliaz. Disharmonické stavy.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo nechce obkresľovať obličky a pečeň. Disharmónie.

Diagnostika Silva údržba: v organizme sú zastavené ozdravovacie a regeneračné pochody. Všetko je letargické. Je vhodné venovať sa viac regeneračným procesom. Zvýšiť preventívnu starostlivosť o seba.

Diagnostika automatickou kresbou: čierna tenká čiara ide cez obličky a hrubšia čiara cez pečeň.

Diagnostika rezonanciami: odhaľuje skutočnosť, že nie všetky lymfatické uzliny sú plne funkčné a v tele môže byť viac toxicity. Tento stav naznačuje, aby ste sa viac venovali aktívnemu športovaniu. Pomôže to činnosti lymfatických uzlín a lymfatickému riečištu. Lymfa sa pohybom rozptýli z uzlín do krvného riečišťa a naspäť. Najlepšie je posilňovanie so zatínaním svalov.

Diagnostika echolokačná: odhaľuje vo vašom tele drobné vnútrobunkové zápaly a najviac ich je v pečeni a žalúdku. Nejde o nič vážne, sú to mikrozápaly a súvisia so slabšou aktivitou lymfatických uzlín, obličiek a pečene.

Diagnostika astrálna: ponáram sa mentálne do vášho fyzického tela. Všade sú jemné nánosy toxicity. Drobné usadeniny. Organizmus slabo spracováva toxíny, príčinou je slabšia činnosť lymfatických uzlín, obličiek a pečene. Odporúčam saunu a vegetariánske jedlo na určitú dobu.

Diagnostika totemovým zvieraťom: šamanský vlk vám olizuje a čiastočne ohrýza pečeň a hormonálne žľazy. Pri obličkách naznačuje na psychické vplyvy, nie zdravotné.

Diagnostika vnútorným hlasom: dotyčná osoba je v dobrom zdravotnom stave, ale mala by zvýšiť starostlivosť o svoje zdravie. Úspešnosť je aj v dobrom zdravotnom stave.

Diagnostika minerálna: bolo by vhodné zvýšiť hladinu minerálov a vitamínov. Používajte bioprodukty, ktoré sú biologicky čisté, napríklad od Nord farma.

Diagnostika vyživovania: organizmus je zle vyživovaný. Všade vidím iba drobné čiarky namiesto silného prúdu výživy. Mali by ste do svojej stravy zaviesť prípravky pre cvičiacich vo fitnes, napríklad proteíny. Ked chcete cvičiť, tak zároveň užívaje tieto prípravky.

Diagnostika aurického vyžarovania: aurický obal je poškodený v oblasti pečene. Vytvára sa tu silné zosávanie do pečene. V pečeni je ticho a kľud. Zle sa tu spracovávajú toxické látky. Je tu tušenie prekonania niektorého druhu žltačky alebo niečo podobné. Treba liečiť.

Diagnostika najhoršieho miesta: pečeň.

Diagnostika na lekárske vyšetrenie: lekárske vyšetrenia by boli negatívne. Možno vyšetrenie moču by odhalilo únik minerálov, ale v malých množstvách.

Diagnostika autopilota: diagnostikujem oblasť neurónov v mozgu, mieche, hrubom čreve, svaloch, hormonálnych žľazách a v koži. V podstate tu máte všetko v poriadku. Problém je z vašej strany v príliš slabej starostlivosti o zdravie.

Diagnostika imunitná: diagnostikujem pomocou tarotovej karty madony s dieťatom. Objavuje sa iba 5-6 kariet, čo je normálna imunologická reakcia.

Diagnostika toxicity: toxicita je v tele zvýšená a prekračuje rozumné hranice. Môže už pôsobiť negatívne na celkový zdravotný stav.

Diagnostika hormónov: činnosť je stabilná, ale mierne slabá. Vhodné je užívanie antikoncepcie.

Diagnostika špiritistická: za terajší zdravotný stav zodpovedá pečeň, za zdravotný stav obličiek zodpovedá stres.

Saša Pueblo

Saša Pueblo – Chcela by som…. – 2005-01-29 19:33:06


Na základe vášho požiadania som vám vypracoval možný postup samoliečby. Celá liečba je založená vlastne na dôslednom odstresovaní organizmu. Ďalej vám odporúčam, aby ste si vlastnú starostlivosť užili a vychutnali. Dobré je zaviesť si do svojho života zásady harmónie feng shui. Vhodné sú aj anjelské terapie spojené s tantrickými postupmi. Samotné sexuálne vyžitie je tiež vhodnou terapiou na odstresovanie.

Fyzické terapie
-Akupunktúra spolu s budhizmom. Vyhľadajte akupunkturistu.
-Akupresúra alebo reflexná masáž chodidiel, rúk a tváre. Vyhľadajte reflexnú masáž a solárium.
-Cvičenie v posilňovni spolu so saunovaním a plávaním. Spravte si pohodu a relax.

Biochemické terapie
-Prípravky pre cvičiacich fitnes na báze mlieka, medu a tvarohu.
-Pravidelné užívanie minerálnych produktov z prírodných látok.
-Bylinky: valeriána lekárska, materina dúška a nechtík. Celkovo by boli prospešné bylinky a bylinkové likéry na uvoľnenie psychického stresu. Vrecúško naplnené bylinkami si dajte do izby.
-Natieranie tela rôznymi bylinkovými olejčekmi a mastičkami. Hladenie a erotika.
-Lieky a čaje na regeneráciu pečene, treba sa informovať v lekárni.

Bioenergetické terapie
-Upraviť bioenergetické pomery v organizme. Kúpte si magnety, ktoré si dáte do svojej blízkosti.
-Na steny pracovne zaveste umelecké diela, ktoré vám dovolia odrelaxovať.
-V pracovni uplatniť zásady feng shui. Viac ezoterických objektov. Môžu byť aj pohybujúce sa objekty.

Meditačné terapie
-Čítať knižky o feng shui.
-Čítať knižky o anjeloch a venovať sa im.
-Občas si posedieť v prázdnom kostole.
-Venovať sa čítaniu zamilovanej beletrie.
-Viac sa venovať erotickým meditáciám a tantrickým praktikám.
-Pomohli by emócie voči deťom. Charitatívna záležitosť.

Magické terapie
-Tráviť viac času v zoologických záhradách po celom svete, viac štýlom safari. Naplánujte si takýto výlet.
-Pomohli by cesty do budhistických krajín a zúčastnenie sa tamojších náboženských obradov.

Saša Pueblo

Pridaj komentár